Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Zmieniać już na zimówki?


majuDJ

Rekomendowane odpowiedzi

ja proponowalbym juz zmieniac i nie czekac na sam koniec raz ze temperatura jest mniejsza niz 10 stopni a dwa zycze powodzenia w staniu w kolejkach przed warsztatami ja juz zmienilem w 3 autach teraz zostala mi jeszcze A6

chyba że ktoś ma drugi komplecik kół w garażu :decayed:

ja mam 4 komplety i za kazdym razem i tak nie zakladam sam bo ida na wywarzenie nawet jak stoja to i tak jakos traca swoje parametry np. z jednej strony kola jest 30 a z drugiej 0, takze proponowlabym nie zkladac samemu

Zresztą nigdy nie wiadomo, czy śmigając cały sezon nie spadł jakiś ciężarek - lepiej za każdym razem wyważyć

też tak mi się wydaje - majątku to nie kosztuje, a może tyłek uratować, jak ktoś lubi przycisnąć ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmieniłem miesiąc temu ,a teraz kolejki u wulkanizatora :polew:

miesiac temu też były kolejki :polew: :polew: :polew:

bo TV też zastraszyła że idzie śnieg, i tak przyszedł że w górach tylko cos tam spadło, a temp doszła nawet do 16 st zamaist tych sprzyjajacych zimie :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nieprawdopodobne, ale widzialem dzis piaskarke w Glogowie! Czyzby to byla pierwsza zima ktora nie zaskoczy drogowcow? :decayed: Kozystajac z pogody ja tez w sobote wymienilem na zimowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc co to sie dzieje w Niemczech, dzisiaj chyba już zmienie na te 15ki :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiadali że ma padać w czwartek więc dziś zmieniłem na 15" stalowe(Nokian WR G2) i w drodze powrotnej zaczął padać snieg :kox: szkoda tylko że z deszczem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja letniskowe, ale jakies 3 tyg temu jak jechałem po ostrym łuku to mnie wywineło w nocy był mróz i mrzawka, 2x 360*, dobrze że nic z naprzeciwka nie wyjechało, ani nie przypierdzieliłem w krawężnik.

Póki co to musze zakupić zimówki bo nie mam :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest sporo śniegu, a ja na letnich latam, jutro czas na zmianę. Wczoraj ledwo z pracy do domu dojechałem (30 km/h) bo koła się boksowały na drodze :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się waham czy przerzucić już czy poczekać na rozwój sytuacji. Ciągnie mnie założyć bo chcę już sprawdzic wrazenia (trzymanie, komfort) na 16-kach...:decayed::decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...