Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Zmieniać już na zimówki?


majuDJ

Rekomendowane odpowiedzi

a ja buszmenie, juz zimowki mam, tzn drugi kumplet opon ktory lezy w garazu z ori kolpakiem w rozmiarze 15

:tongue4: zaloze pewnie kolo 15go grudnia i robie moje koplaki w czarny kolor :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zaczęły się masowe wymiany opon.W Lublinie w niektórych punktach trzeba czekać dni na wymianę :kox:

dlatego ja mam dwa kpl. kół :evil:

No ale wyważyć musisz. A jak ja już jade z wyważeniem to zazwyczaj każe im już założyć.

Alufelgi już mam 16'' :naughty: bo w tym roku przeiadam sie z paskudnych stalówek 15 na alu 16. Do tego lezą juz nowe Pirelli snowsprt na zime :naughty:

Tylko okazało się że jedną felge trzeba lekko przyprostowac i czekam... :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Ja u siebie zmieniłem już tydzień temu. W sumie to mogłem jeszcze poczekać ale w zeszłym roku zaskoczyły mnie intensywne opady śniegu :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie trzeba jeszcze z 2 tygodnie wytrzymać :D

Tyle lat sie jeździło bez zimówek żukami, fiatami i było dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pewnie będe zmieniał w przyszłym tygodniu. Przesiadam sie z 16' [letnie] na 15' "słoneczka" [zimowe] z nowymi oponkami. Jakby ktoś potrzebował to znajomy ma do sprzedania komplet 15' "słoneczek" z oponami zimowymi, ale nie wiem niestety jaka marka opon, wiem że mają ok 6 mm bieżnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle lat sie jeździło bez zimówek żukami, fiatami i było dobrze.

Tak masz racje ..ale pomyśl dawniej były opony wielosezonowe a nie takie jak teraz my zakładamy...

U nas dzisiaj do południa było prawie biało na drodze..chciał byś widzieć co sie działo ,i jak ruch ślamazarnie sie odbywał i bez stłuczek się nie odbyło ...

Popieram zakładanie już oponki zimowe

Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A4 stoi na zimówkach,ostatnio mało nią jeździmy,a miałem dzisiaj trochę wolnego, więc wyważyłem i założyłem 16tki Klebery.

Na T4 też dzisiaj założyłem zimówki made in Indonezja,bo letnie zrobiły się tak łyse,że nie miałem odwagi po jesiennych kałużach na takich naleśnikach latać. :decayed:

Myślę,że jeśli co jakiś czas spada śnieg i temperatura poniżej 0,niema co skąpić,trzeba zakładać odpowiednie opony na tę pogodę i tak więcej jak 3 sezony niema sensu na tych samych gumach jeździć.

Zdjąłem z busa zimówki Michelin na których zrobiłem ok60tyś.km.Jest jeszcze bieżnik,lecz kupiłem je nowe jako trzyletnie leżaki,więc po trzech sezonach na aucie mają 6lat są strasznie twarde i ostatniej zimy miały gorsze parametry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszły felgi, są opony więc z nudów założyłem już zimówki a bardziej z ciekawości bo zmieniłem w tym roku mój pakiet zimowy na felgi 16 i musiałem zobaczyć jak to wygląda :evil:

Mam nadzieje że nowe Pirellki będą warte swojej ceny.

Czekamy na śnieg :evil:

i najważniejsze. 1 raz to ja jestem pierwszy a nie zima :D

Jeszcze sparawdzić Aku i naprawić grzanie d*py pasażera i A4 będzie gotowa na zime stulecia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zimowe już na aucie, nie ma co, piękny efekt :sick3:

zmieniłem tylko dlatego że na tylnej osi były slicki :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja proponowalbym juz zmieniac i nie czekac na sam koniec raz ze temperatura jest mniejsza niz 10 stopni a dwa zycze powodzenia w staniu w kolejkach przed warsztatami ja juz zmienilem w 3 autach teraz zostala mi jeszcze A6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja proponowalbym juz zmieniac i nie czekac na sam koniec raz ze temperatura jest mniejsza niz 10 stopni a dwa zycze powodzenia w staniu w kolejkach przed warsztatami ja juz zmienilem w 3 autach teraz zostala mi jeszcze A6

chyba że ktoś ma drugi komplecik kół w garażu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja proponowalbym juz zmieniac i nie czekac na sam koniec raz ze temperatura jest mniejsza niz 10 stopni a dwa zycze powodzenia w staniu w kolejkach przed warsztatami ja juz zmienilem w 3 autach teraz zostala mi jeszcze A6

chyba że ktoś ma drugi komplecik kół w garażu :decayed:

ja mam 4 komplety i za kazdym razem i tak nie zakladam sam bo ida na wywarzenie nawet jak stoja to i tak jakos traca swoje parametry np. z jednej strony kola jest 30 a z drugiej 0, takze proponowlabym nie zkladac samemu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja proponowalbym juz zmieniac i nie czekac na sam koniec raz ze temperatura jest mniejsza niz 10 stopni a dwa zycze powodzenia w staniu w kolejkach przed warsztatami ja juz zmienilem w 3 autach teraz zostala mi jeszcze A6

chyba że ktoś ma drugi komplecik kół w garażu :decayed:

ja mam 4 komplety i za kazdym razem i tak nie zakladam sam bo ida na wywarzenie nawet jak stoja to i tak jakos traca swoje parametry np. z jednej strony kola jest 30 a z drugiej 0, takze proponowlabym nie zkladac samemu

Zresztą nigdy nie wiadomo, czy śmigając cały sezon nie spadł jakiś ciężarek - lepiej za każdym razem wyważyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...