Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Zmieniać już na zimówki?


majuDJ

Rekomendowane odpowiedzi

Jechałęm quattro na letnich przy ośnieżonej jezdni. Autko przyspiesza ok ale hamowanie niestety kolego trzeba uważać bo z tym jest dużo gorzej :thumbdown:

czyli rozumiem zeby jechac raczej przepisowo a nie sie spieszyc? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomyśl jaka mnie trafia załamka z 19` na 15` :bag:Jeszcze takie schowane z tyłu że można by bliźniaki założyć :decayed:

No ja mam z [b5] tzw. "słoneczka" ET 45 bodajże :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buszek - zawsze się jeździ przepisowo :gwizdanie:

moze Ty :polew::decayed:

oczywiście, w pasach, wg. ograniczeń oraz bez prawka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buszek - zawsze się jeździ przepisowo :gwizdanie:

moze Ty :polew::decayed:

oczywiście, w pasach, wg. ograniczeń oraz bez prawka :decayed:

u mnie jak mama siada w pl za kierownice to tata zawsze sie smieje ze moze jeszcze fotelik dac :decayed: ale jak wsiadze to jest jedyna osoba ktora z v6 taty wyciaga czarny dym przy ruszaniu :kox: moze tez tak masz :decayed: ok koniec ot :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie zmieniam na zimowe, jeszcze za dnia u mnie zapowiadaja po 10st(onet - pogoda) wiec nie ma tragedii, zawsze zmieniałem jakos w listopadzie i tym razem pewnie tak bedzie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będe zakładał osobnego tematu a mam małe pytanie... Czy do b6 wejda 15` alusy?? bo stalówki wchodzą na pewno :przebiegly: Hamulce chyba te podstawowe(chyba 288mm)/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będe zakładał osobnego tematu a mam małe pytanie... Czy do b6 wejda 15` alusy?? bo stalówki wchodzą na pewno :przebiegly: Hamulce chyba te podstawowe(chyba 288mm)/

Wejdą :wink4:

ale chu**wo to wygląda , też tak mam :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będe zakładał osobnego tematu a mam małe pytanie... Czy do b6 wejda 15` alusy?? bo stalówki wchodzą na pewno :przebiegly: Hamulce chyba te podstawowe(chyba 288mm)/

Wejdą :wink4:

ale chu**wo to wygląda , też tak mam :sick3:

no niestety ale kupować drugi komplet na alusach 16 lub 17 i do tego opony trochę boli :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na razie nie ma tragedii :) w nocy -1,-2 a dzień plus 8 :kox: [br]Dopisany: 14 Październik 2010, 20:48_________________________________________________

ja zmienię jak spadnie 1 śnieg

Dokładnie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa wtedy będzie dużo wolnych terminów :polew:

co sezon wymieniem oponki w firmowych autkach i jak jest pierwszy śnieg wszyscy użytkownicy dzwonią , żeby wymieniać , a jak im mówię, że proponowałem wcześniej to dzwonią do szefa , że nie chcę im wymienić :wallbash:, teraz luz przez te kilka tygodni opony i tak się nie zniszczą, a jak spadnie deszcz przy 5-8 stopniach to ja jednak wolę mieć zimowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

terminów? 30minut i mam założone nowe koła, i to bez użycia "żaby" wszytko co fabryka dała, podnośnik i klucz audi

Używając "żaby" i dobrego klucza to kwestia 20minut, a koła już przeważyłem i sprawdziłem ciśnienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak spadnie deszcz przy 5-8 stopniach to ja jednak wolę mieć zimowe

TY się znasz na oponach? w deszczu na plusie temp byle jaka letnia opona wychodzi lepiej niż dobra zimówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...