Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja miałem zakładać ale coś takiego

1403210815

lub

1435392181

Opublikowano
  • Autor

ta pierwsza Piotrek bym sobie darowal :wink4:

Opublikowano

wiem że troche duża jest :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Hamy z tylu chyba na razie " dorysuje na srebrno " puki nie zakupie wiekszych :decayed:

Przynajmniej zobacze jak to bedzie wygladac :decayed:

Teraz wyglada to tak :cool1:

i co najwazniejsze droga hamowania sie zmiejszyla sporo :kox:

312wz.jpg

281k.th.jpg283uh.th.jpg285bj.th.jpg287kd.th.jpg

Jeszcze te progi ABT B7 musze zalozyc, ktore czekaja i sie kurza aby przeczekac zime ( temp. ) :tongue4:

006by.jpg

duzeb.jpg

ytuyt.th.jpg22531644.th.jpgduzeb.th.jpg

Opublikowano

ile jeszcze bedziesz wieszał jeszcze tego szajsu na aucie ????? :decayed: :decayed: :decayed:

zaraz przekroczysz dwukrotna mase tego auta :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Tomek przeciez to plastik nie metal :polew:

jak zaloze progi i nowa antenke to juz wystarczy :polew:

Opublikowano

a czemu teraz nie zalozysz progow? w czym problem?

btw - nie szkoda Ci tak szorowac tylniej szyby? latwo sie rysuje od skrobania.

Opublikowano

btw - nie szkoda Ci tak szorowac tylniej szyby? latwo sie rysuje od skrobania.

ja tam wole uzyc wode na zamarzniete szyby :naughty: bynajmniej nie trzeba szorowac :naughty:

Opublikowano
  • Autor

a czemu teraz nie zalozysz progow? w czym problem?

problem to temp. otoczenia jak na razie :wink4:

[br]Dopisany: 06 Luty 2011, 08:17_________________________________________________zamienilem pseudo antenke na " nowszy model " :polew:

i z tego co widze :cool1: wyglada calkiem :good:

fotki typowo deszczowe :decayed:

clipboard01tqg.jpg

007gym.th.jpg009td.th.jpg025mz.th.jpg031gn.th.jpg017jbh.th.jpg

023oic.th.jpg

Opublikowano

a czemu teraz nie zalozysz progow? w czym problem?

problem to temp. otoczenia jak na razie :wink4:

[br]Dopisany: 06 Luty 2011, 08:17_________________________________________________zamienilem pseudo antenke na " nowszy model " :polew:

i z tego co widze :cool1: wyglada calkiem :good:

fotki typowo deszczowe :decayed:

clipboard01tqg.jpg

007gym.th.jpg009td.th.jpg025mz.th.jpg031gn.th.jpg017jbh.th.jpg

023oic.th.jpg

To oryginał czy atrapa ?

Opublikowano

Fura konkret :> Te zdjęcia przy oceanie, to nie są czasami robione w Plymouth?

Opublikowano

Remik-A4 jakbyś pojechał do Kielc tą A4 to miski zawinęli by Cię na wjeździe :decayed:

Opublikowano

Remik-A4 jakbyś pojechał do Kielc tą A4 to miski zawinęli by Cię na wjeździe :decayed:

Młody proszę mi sie Kielc nie czepiać :polew:
Opublikowano

W ogóle to w Polsce nie mogą mi nic zrobić np za przyciemnione szyby co? NO bo dowodu nie mają prawa zabrać (bo nie mam :D)

Opublikowano
  • Autor

Remik-A4 jakbyś pojechał do Kielc tą A4 to miski zawinęli by Cię na wjeździe :decayed:

Tak sie sklada, ze w rok temu bylem w Kielcach biznesowo :polew: prawie tydzien :kox: :kox: :kox:

i drogowki zadnej nie bylo no moze jakis tajniak ze szczekaczka sie pojawial co chwile :polew:

Opublikowano

Remik następnym razem jak w Kielcach będziesz to musowo proszę o info : :hi:

Opublikowano
  • Autor

nie ma sprawy :wink4:[br]Dopisany: 22 Luty 2011, 08:32_________________________________________________Jade sciagac przednie stare 235/35/19 i zakladam dwie nowe opony

AVON ZZ3 225/35/19 88Y

bo z przodu po dodaniu dystansow do felgi 19" 8.5 J ET 37 przy szybszej jezdzie na " wybojach " tyci przyciera o nadkole :decayed:

wiec idealnym wyjsciem bedzie maly Stretch :kox:

tym bardziej, ze z tylu jest rowniez guma naciagana :tongue4:

Opony kupione okazyjnie :> 105 funtow szt.

slyszalem bdb opinie :good: na jej temat wiec :decayed:

http://opony.samochody.es/AVON-ZZ3-225/35R19-88Y-XL-TL.html

http://www.einsehen.de/reifentestcom/cgi-bin/autotest.pl?103\z101\z121\z1&&&EN&&

027dyf.jpg

67546.jpg

5435z.jpg

[br]Dopisany: 22 Luty 2011, 12:20_________________________________________________Zalozone :decayed:

027vt.jpg

034iy.th.jpg48883326.th.jpg

Po mini testach musze przyznac, ze AVONy zajeb.. sie kleja na suchym :kox: zdecydowanie lepiej niz te ktore mialem wczesniej - Kumho ECSTA SPT KU31 :gwizdanie:

Opublikowano

A lampy z tyłu sam przyciemniałeś? Bo widziałem już kilka przyciemnionych sprayem i były matowe i chropowate. A Twoje mają połysk i wyglądają na gładkie. Od czego to zależy? Od ilości nałożonego lakieru? W sensie im więcej tym lepiej?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.