Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]


virus

Rekomendowane odpowiedzi

Raz już miałem przypadek na Chorwacji że złapałem gumę a w zapasie było powietrza 0.3 atm, dobrze że nie daleko był CPN bo było by nie ciekawie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy zakup pompka do kół ori

A mozesz sie pochwalic gdzie to cudo kupiles?? i ile to kosztowała??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy zakup pompka do kół ori

A mozesz sie pochwalic gdzie to cudo kupiles?? i ile to kosztowała??

na allegro jest pare sztuk od 100 w górę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na cholerę komus 6barów?ile się nabija w 18J?

No wiesz ty co... jak ona bije 6 barow to te 2 ewentualnie 2.5 atmosfery bije szybko a jak ma max 2.5 to powodzenia zycze w biciu 2 atmosfer..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na cholerę komus 6barów?ile się nabija w 18J?

No wiesz ty co... jak ona bije 6 barow to te 2 ewentualnie 2.5 atmosfery bije szybko a jak ma max 2.5 to powodzenia zycze w biciu 2 atmosfer..

w sumie :embarrassed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zegar jest do 6 bar na obrazku piszę ile się powinno nabijać w oponę powietrza, czyli od 2-2,5 bara. Jak zatkam palcem wężyk to na zegarze pokazuje max czyli ponad 6 bar, próbowałem też napompować koło do 4 bar i pompuje ładnie :decayed:[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2011, 19:06_________________________________________________ja mam taką

http://allegro.pl/pompka-kompresor-do-kol-audi-vw-zestaw-naprawczy-i1532095093.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki za OT, mam wlasnie takie pytanie odnosnie tych nadkoli bo zamowilem nadkola i przyszly mi filcowe a wolalbym plastikowe , jak uwazacie czy te filcowe spelnia swoje zadanie czy lepiej szukac plastikowych

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

virus a powiedz mi końcówki ulter 90 ?

Miałem te ultery niby są fi 90mm ( w rzeczywistości mają 87 mm) i było ok, ale teraz na 100mm jest po prostu :kox:

Jak byś montował to nie zakładaj równo ścięciem do dołu, postaraj się lekko dołem obkręcić ku zeznętrznej stronie auta, wyjdzie podobnie jak w nowych B8 gdzie końcówki są właśnie ścięte do dołu i jednocześnie na zewnątrz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki za OT, mam wlasnie takie pytanie odnosnie tych nadkoli bo zamowilem nadkola i przyszly mi filcowe a wolalbym plastikowe , jak uwazacie czy te filcowe spelnia swoje zadanie czy lepiej szukac plastikowych

Pozdro

Filcowe są oryginalnie i spełniają swoją role znakomicie :wink4:

virus a powiedz mi końcówki ulter 90 ?

Miałem te ultery niby są fi 90mm ( w rzeczywistości mają 87 mm) i było ok, ale teraz na 100mm jest po prostu :kox:

Jak byś montował to nie zakładaj równo ścięciem do dołu, postaraj się lekko dołem obkręcić ku zeznętrznej stronie auta, wyjdzie podobnie jak w nowych B8 gdzie końcówki są właśnie ścięte do dołu i jednocześnie na zewnątrz :wink4:

Dokładnie mam tak zamontowane jak piszesz :wink4: do zderzaka S4 końcówki ulter 100mm pasują idealnie. Szykuję się następna audiczka z body S4 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...