Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)


Rosemeyer

Rekomendowane odpowiedzi

na tych fotkach to świeci sie jak psu jajca ... w rzeczywistości dużo słabiej świeci ;) przynajmniej w mojej c6 :decayed:

zalezy jak ustawisz - tam przeciez regulacja jasnosci jest

Mam na max ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko fajne tylko dlaczego TDI? Dźwięk V8 jest bezcenny:)

też jestem tego zdania :gwizdanie:
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko fajne tylko dlaczego TDI? Dźwięk V8 jest bezcenny:)

utrzymaj Q7 w benzynie.. a gazować takie auto to dla mnie nieporozumienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko fajne tylko dlaczego TDI? Dźwięk V8 jest bezcenny:)

utrzymaj Q7 w benzynie.. a gazować takie auto to dla mnie nieporozumienie

taa profanacja od razu, nie rozumiem takich ludzi jak ty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko fajne tylko dlaczego TDI? Dźwięk V8 jest bezcenny:)

utrzymaj Q7 w benzynie.. a gazować takie auto to dla mnie nieporozumienie

taa profanacja od razu, nie rozumiem takich ludzi jak ty

images?q=tbn:ANd9GcQPo9j-vIGIQcikAoAJS1N2a6VRLikveiOYFBDBCN1ofvQQF8OqRQ

nie po to kupuje się praktycznie nowe, drogie auto żeby wkładać w nie gaz... poza tym jakbyś człowieku nie wiedział bagażnik Q7 nie jest wcale taki duży, a butla by "trochę" miejsca zajęła. dla mnie to po prostu nieporozumienie.. dlatego ja wolę diesla niż praktycznie NOWĄ benzynę z gazem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko fajne tylko dlaczego TDI? Dźwięk V8 jest bezcenny:)

utrzymaj Q7 w benzynie.. a gazować takie auto to dla mnie nieporozumienie

taa profanacja od razu, nie rozumiem takich ludzi jak ty

images?q=tbn:ANd9GcQPo9j-vIGIQcikAoAJS1N2a6VRLikveiOYFBDBCN1ofvQQF8OqRQ

nie po to kupuje się praktycznie nowe, drogie auto żeby wkładać w nie gaz... poza tym jakbyś człowieku nie wiedział bagażnik Q7 nie jest wcale taki duży, a butla by "trochę" miejsca zajęła. poza tym już widzę spalanie tego gazu... 30 litrów w mieście? dla mnie to po prostu nieporozumienie.. dlatego ja wolę diesla niż praktycznie NOWĄ benzynę z gazem

2006 rok to nie taka nówka, nie każdy lubi jeździć TDIkiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam widzę 2008 :gwizdanie: dokładnie, nie każdy lubi jeździć dieslem. i nie każdy też lubi jeździć benzyną (m.in. ja). Rosemeyer podjął taką decyzję, a nie inną i trzeba to uszanować. ja postąpiłbym tak samo, choć ja pewnie kupiłbym poliftowe 3.0 TDI (bo o dziwo też nawet daje radę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę, że kolega po prostu nie słyszał ani 3.0 v6 tdi ani 4.2 v8 tdi w Q7... te silniki brzmią "trochę" inaczej niż inne diesle

sorki Rose za OT :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę, że kolega po prostu nie słyszał ani 3.0 v6 tdi ani 4.2 v8 tdi w Q7... te silniki brzmią "trochę" inaczej niż inne diesle

sorki Rose za OT :hi:

akurat 3.0 TDI miałem okazję jeździć jako pasażer, jak dla mnie jeśli chodzi o dźwięk beż rewelki, koniec OT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja jeżdżę Q7 na co dzień, dla mnie to nie brzmi jak diesel :cool1: EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat 3.0 TDI miałem okazję jeździć jako pasażer, jak dla mnie jeśli chodzi o dźwięk beż rewelki, koniec OT

zaczal bym od tego ze zeby to Q7 jezdzilo na benzynie tak jak ten TDI V8 to musial by miec z dwa turbo i pod pincet koni to jedno , a dwa to gaz jest do zapalniczek a nie do samochodow a zwlaszcza takich :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat 3.0 TDI miałem okazję jeździć jako pasażer, jak dla mnie jeśli chodzi o dźwięk beż rewelki, koniec OT

zaczal bym od tego ze zeby to Q7 jezdzilo na benzynie tak jak ten TDI V8 to musial by miec z dwa turbo i pod pincet koni to jedno , a dwa to gaz jest do zapalniczek a nie do samochodow a zwlaszcza takich :rolleyes:

:polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczal bym od tego ze zeby to Q7 jezdzilo na benzynie tak jak ten TDI V8 to musial by miec z dwa turbo i pod pincet koni

amen :good:

polecam zerknięcie na tabelę osiągów obu 4.2 - tdi i fsi

a co do dzwięki to może V8 TDI nie brzmi jak typowa benzynowa V8ka, ale na pewno nie klekocze jak TDI i nie ważne czy porównamy do PD czy CR.

dodatkowo wewnatrz przy normalnej niewiele slychac, a przy przyspieszaniu sila ciagu i dzwiek sprawiaja wiele przyjemnosci :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...