Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Nowe lampy DEPO soczewka bez cięcia błotnika?


notorious

Rekomendowane odpowiedzi

które brałeś? zespolone czy przedlifty od s4?[br]Dopisany: 22 Październik 2010, 22:42_________________________________________________Bo jak zespolone to są TYCe a nie Depo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brałem s4 rewelka robisz przekładke i po zabawie z tym ze nic innego niż zenon nie podłączysz

dlatego jak już brać to H7 + H7 żeby się nie ograniczać pod H7 zawsze można HID-a wrzucić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak myślicie brać zespolone jasne w środku i rezać błotnik, kupować wtyki i silniczki czy załadować takie?

1278842753

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem naruszysz ocynk to juz kwestia czasu jak zacznie gnić i żadne zabezpieczenie raczej nie pomoże takie jest moje zdanie

Ty założyłeś dzielone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem naruszysz ocynk to juz kwestia czasu jak zacznie gnić i żadne zabezpieczenie raczej nie pomoże takie jest moje zdanie

Właśnie to Twoje zdanie. Teoretyka :cool1:

Praktycy wiedzą lepiej, więc nie siej tutaj fermentu :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem naruszysz ocynk to juz kwestia czasu jak zacznie gnić i żadne zabezpieczenie raczej nie pomoże takie jest moje zdanie

Właśnie to Twoje zdanie. Teoretyka :cool1:

Praktycy wiedzą lepiej. Nie siej tutaj fermentu tylko wypowiadaj się w tematach o których masz pojęcie.

To co mi radzisz Adam?[br]Dopisany: 23 Październik 2010, 23:37_________________________________________________jakie brać lampiszony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem naruszysz ocynk to juz kwestia czasu jak zacznie gnić i żadne zabezpieczenie raczej nie pomoże takie jest moje zdanie

Właśnie to Twoje zdanie. Teoretyka :cool1:

Praktycy wiedzą lepiej. Nie siej tutaj fermentu tylko wypowiadaj się w tematach o których masz pojęcie.

To co mi radzisz Adam?[br]Dopisany: 23 Październik 2010, 23:37_________________________________________________jakie brać lampiszony?

Decyzja należy do Ciebie.

Ja brałem zespolone, przed tym pojeździłem po spotach popatrzyłem i wiedziałem, że żadnych angel gówien nie chce.

Montaż to żadna filozofia, parę godzin i zrobione.

Ja ogarnąłem to sam, nawet nie miał mi kto pomóc. A nie kończyłem technikum tylko liceum, także pojęcie o elektryce miałem znikome :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łe tutaj aby kabelki spasować trzeba i błotnik przyciąć tylko teraz rozwala mnie ta sprawa trzęsących się soczewek, angel eye wyglądają fatalnie :sick3: dzisiaj pod Carrefourem stała taka na LC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

angelsy nie pasuja kompletnie.. lepiej wyrezac blotnik i dobrze zamalować nacięcie... nie przesadzajmy auta maja ponad 10 lat wiec nie wierze ze na aucie nie ma gdzies juz korozji..nawet malutkiej..

Ja wybralem DEPO ZESPOLONE i takie bede montowal jak gotowka pozwoli:) :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

angelsy nie pasuja kompletnie.. lepiej wyrezac blotnik i dobrze zamalować nacięcie... nie przesadzajmy auta maja ponad 10 lat wiec nie wierze ze na aucie nie ma gdzies juz korozji..nawet malutkiej..

Ja wybralem DEPO ZESPOLONE i takie bede montowal jak gotowka pozwoli:) :slina:

nie chciałem angelsów tylko dzielone soczewki ale chyba będę szukał Valeo i powoli zbierał części

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się dobrze zabezpieczy bo cięciu, to nie ma szans żeby coś gniło.

A wygląd zespolonych jest 100 razy fajniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się dobrze zabezpieczy bo cięciu, to nie ma szans żeby coś gniło.

A wygląd zespolonych jest 100 razy fajniejszy.

tylko żeby nie parowały :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...