Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Nowe lampy DEPO soczewka bez cięcia błotnika?


notorious

Rekomendowane odpowiedzi

a tam ja chyba wole cale poliftowe niz takie lamane zreszta te drozsze.. choc jak policzyc kable wtyki i silniczki to na jedno wyjdzie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm tez mnie temat interesuje bo jestem wlasnie przed wyborem rezac ori polifta czy depo? :mysli: :gwizdanie: kumpel ma ori kompletne xenonky valeo ale chce 1000 za komplet ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanal chodzi mi o zwykla lampe po lifcie, chcislbym zobaczyc jaka jest roznica w tej lampie dzielonej czy tylko to ze jest podzielona jak patrzysz na nia czy jeszcze rozni sie lampa jakbym to napisal materialem, czyt. Inne wykonanie kierunku i inne reszty, ciagle chodzi mi o wyglad zewnetrzny lampy jak cos :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój teśc ma sklep motoryzacyjny i ma mi sprawdzic za ile uniego mial bym poszczegolne lampy tj. ori valeo, depo zespolone i depo dzielone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój teśc ma sklep motoryzacyjny i ma mi sprawdzic za ile uniego mial bym poszczegolne lampy tj. ori valeo, depo zespolone i depo dzielone

Jak bys mial takie dane to bym chetnie sie dowiedzial co i za ile...

rozumiem ze tez jestes przed wymiana i masz dylemat?

Pod xenonki pewnie chcesz tak jak ja?

Hmm ja jestem za rezaniem chyba :kox: tylko te ceny... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy tesciu handluje troche valeo bo ostatnio go nawet nagrodzili tym ze jest najwiekszym sprzedawca tej firmy w polsce w sieci AP

tez bym wolal cale niz dzielone musial bym to w realu zobaczyc albo dokladne fotki miec.. to bym zdecydowal... bede na weekendzie w rzeszowie to zjade do AP i moze beda mieli takie cuda..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy tesciu handluje troche valeo bo ostatnio go nawet nagrodzili tym ze jest najwiekszym sprzedawca tej firmy w polsce w sieci AP

tez bym wolal cale niz dzielone musial bym to w realu zobaczyc albo dokladne fotki miec.. to bym zdecydowal... bede na weekendzie w rzeszowie to zjade do AP i moze beda mieli takie cuda..

daj znac to wiecej pewnie chetnych na lampki bedzie, jak znizke jakas dobra dla klubu wyciagniesz :kox::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bede wiedzial kolo wtorku pewnie bo teraz zajety jest remontem maglownicy w a3 u młodej takze cierpliwosci

P.S jak by kto mial doopchniecia zimowki 195/65/15 to chetnie sie przyjze z okolic sanoka, rzeszowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takie lampy u siebie i jakbym miał decydować drugi raz jakie lampy zamontować wybrał bym dzielone DEPO H7/H7 jak dla mnie są :kox:

wszystko p&p praktyczeni zero przeróbek

bRfOr.jpg

eRIDi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie lepiej wygladają polifty. Tu na zdjeciu widze ze wszystko do siebie idealnie nie pasuje... Wtyki chłopaki sprzedają na forum 20zł, (mam juz na półce) silniczki tez nie drogie. Całosc moze wychodzi na to samo a polifty wygladaja ladniej, ale to moje zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie dzisiaj kupiłem sobie takie lampki DEPO spoko wykonanie zero rózncy miedzy lampa a kierunkami no niestety jeszcze nie założyłem ale mam pytano do tych co juz maja trzeba cos sie grzebac przy kabelkach?? słyszalem ze cos trzeba zamieniac przy pinach bo jak załączy sie długie swiatła gasną mijania a z tego co wiem powinny sie palic jedne i drugie????????????? :mysli:[br]Dopisany: 19 Październik 2010, 19:31_________________________________________________a miałem lampy valeo na h4....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy do tych lamp pasują silniczki ze starych przedliftów?

Nie pasują, paput silniczki kupisz za 50zł od punto II.

_________________________________________________

Nie spojrzałem na temat :embarrassed:

W każdym razie do poliftów silniczki z punto II.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bym był wdzięczny jak by ktoś wrzucił jak to ma wyglądać przy tym przełączniku bo nie moge dojść a boje sie że cos spale przy instalacjii z góry dziekuje... :notworthy:[br]Dopisany: 20 Październik 2010, 16:45_________________________________________________u mnie pasuje wszystko , silniczki również (miałem valeo na H4) ale słyszalem ze już do tych boscha trzeba wstawic inne silniczki np: punto II lub golf IV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...