Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Nowe lampy DEPO soczewka bez cięcia błotnika?


notorious

Rekomendowane odpowiedzi

po zdjeciach czuje ze przyrezam poliftowe jak kaska wpadnie, bo te :sick3: masakra... a blache zawsze mozna czyms zabezpieczyc :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj kupiłem lampy dzielone soczewkowe Depo z kierunkami Clear Depo i jutro montaż, jak się uda jutro wkleję foty.

Ps. Będę miał na sprzedaż swoje lamy Boscha H7+H7+H1 ze zintegrowanymi przeciwmgielnymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko tutaj u kolegi kierunek ładnie przyległ do błotnika, a widziałem już parę samochodów które miały założone zespolone i tam kierunek trochę odstawał. nie wiem czy to była wina źle wyciętego błotnika czy złego ustawienia lampy :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam depo s4 razem z kierunkami clear i jestem bardzo zasdowolony.lampa dorze wykonana i nie paruje. jeżeli auto nie miało walniętego przodu to praktyxznie szczeliny pomiedzy lampa a kierunkiem nie widać-mozna to fajnie poskładac. kiedyś widziałem pod tesco jak koleś zamontował zespolone-tragedia-chyba mu sie za dużo błotnika wycięło-szczelina między lampą ał botnikirm miała ze 2 cm.. jak ktoś ładnie zrobi s4 to prawie nie widac różnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam zespolone lampy , przed zrobieniem rozrządu jak kupiłem zderzak nie zgrywał się z błotnikiem a po zrobieniu rozrządu lewa lampa nie zgrywa się z błotnikiem a zderzak jest ok , heheeh sam mechanik powiedział że dobrze złożyć to loteria i w wolnej chwili trzeba to poprawiać samemu , ale zespolone zdecydowanie lepiej wyglądają .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam drugą A4 w posiadaniu i po raz drugi kupiłem lampy Depo S4 soczewkowe + kierunki osobne - i to są wg. mnie najlepiej pasujące i dopracowane lampy z jakimi miałem do czynienia - chodzi mi tylko tą wersję z soczewka bo z tańszymi zwykłymi lampami to już tragedia w jakości materiałów.

Lampy maja bardzo dobrze dopracowane, wszystko pasi bez żadnych przeróbek - wtyczki, silniczki, Błotniki!!! Po co kaleczyć błotniki i robić sobie dodatkowe kłopoty i koszta - a juz parę samochodów widziałem po takich przeróbkach i może na 10 sztuk tylko 1 miała to dobrze spasowane ale to juz nie zależy tylko od lamp ale głównie od umiejętności i dokładności osób to przeprowadzających.

Jak w każdej branży....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tylko najtansze dzielone depo to 450 zl minimum

a depo za 350 mozna kupic + kostki 20 i 80 zl taniej wraz wychodzi, wystarczy troche spedzic czasu przy nich, plus taki ze mozna bixa wrzucic a w lampach S4 jest bardzo ciasno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem dzielone i narazie sie ciesze bo zostawilem auto na parkingu jak wrocilem to cos mnie przychaczylo i jakby nie to ze dzielone mialbym cala lampe do wymiany a tak tylko kierunek ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nisze się z zamiarem wyłożenia do swojej audi lamp scalonych z firmy depo chodzi mi o te z soczewka, kopi ori valeo. Tylko tu moje pytanie jakie silniczki beda mi pasowac:( bo nie moge do tego dojsc. Wiez że trzeba ciąć blotnik oraz przerobic gniazdo do lamp. Znalazlem juz je na allegro.

Noszę się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silniczki pasuja nawet z punto, mam jeden na sell

f-valeo-silniczek-reflektora-typ-valeo-a

silniczki pasuja nawet z punto, mam jeden na sell

f-valeo-silniczek-reflektora-typ-valeo-a

silniczki pasuja nawet z punto, mam jeden na sell

f-valeo-silniczek-reflektora-typ-valeo-a

a czy trzeba jakoś przerabiać wtyczkę żeby je podłączyć czy pasuje tylko wpiąć i osadzić w lampie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądając to ogłoszenie i patrząc na zdjęcia

http://allegro.pl/reflektor-migacz-audi-a4-s4-b5-8d0-xenon-h7-depo-i4863293803.html

wychodzi że przy zmianie z bosha na dzielone depo, wtyczek nie trzeba ruszać.

Natomiast nie znajduje jednoznacznej informacji na temat silniczków - stare z boshów podejdą czy musi być golf4/fabia/punto 2 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...