Skocz do zawartości
IGNOROWANY

JeleniA4 spot info w pierwszym poście


arre

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ulotek chyba póki co starczy. I tak jest nas dużo. Wiadomo że im więcej tym lepiej ale może jeszcze ten spot zrobimy po staremu a na następny coś zorganizujemy? Zresztą trzeba pare spraw obgadać. Tj kiedy następny spot, kiedy coś pijemy :cool1: i dużo innych :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia narazie akcje ulotkowa trzeba wstrzymac pogadamy na spocie co i jak z tym drugim spotem :mysli: bo moze nowa ulotke sie trzasnie :naughty:

Pogadamy zobaczymy :good:

co jest nie masz co robić

Nie pij tyle :polew::tongue4::wink4::decayed::naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: bo widzisz Burus2... bo ja to jestem wszedzie i nigdzie jednoczesnie :cool1::kox::naughty::polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo :hi: Dogas,ile wyrwę z Ergo Hestii za porysowany przedni zderzak?(a raczej ile mam im krzyczeć) Bo mi "baba" porysowała. Sama policję wezwała :polew: uważała,że źle stałem i to moja wina :wallbash: Najlepsze że to jakaś szycha z BGŻ- pewnie przed nazwiskiem mgr... a taka głupia i uparta :evil:

Jak obraziłem czyjąś matkę to :gwizdanie: :mysli: kij mu w oko bo pewnie głupotę po mamusi odziedziczył :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karl priv poszedł :gwizdanie:

Grubasek a ile sobie to cenisz? A czy np same felgi byś chciał sprzedać? Jak tak to za ile? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba że pozamieniamy się... :gwizdanie: Jak są w dobrym stanie to coś tam dopłace :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

widze ze forum zyje . Ale jakoś nie widze fotek po ostatnim spocie. czy wogole były ??

Pytanko mam , kto ze znawców aut itd wybrałby sie w sobote albo w piątek popołudniu do legnicy na ogledziny autka jak poniżej:

http://otomoto.pl/audi-a4-chrom-s-line-serwis-2002-model-C18471436.html

Generalnie wczoraj miałem oferte od Komisu carat z maciejowej , który sprowadza exklusywne autka. rzuciłem im cene za audi 2002-2003 30 tys do opłat . No i po 20 minutkach wysłali mi oferte ale rzucili kwote 35 500 po wszystkich opłatach za autko z 2003 roku . Generalnie jak bym tyle kasy miał to bym wzioł autko , wiec grzecznie podziękowałem i poprosiłem aby szukali mi autka w cenie , która im podałem czyli max 32 ty po opłatach, mają szukać.

Arre tylko mnie nie zabijaj ze schabowego odkopałem:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dykan zabijac nie bede... szukasz to szukaj moze znajdziesz w koncu :wink4: ja trzymam kciuki a i rameczki sie kurza i naklejki Twoje :gwizdanie:

CO do piatku to spot w piatek jest a w sobote ja mam zajeta wiec nie pomoge....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek po spocie jade do Legnicy. Ale tam zostaje na noc bo w sobote rano jade od razu do Rothenburga. Jak chcesz to zawieźć mogę ale powrót to trza se zalatwić a poza tym to już ciemno będzie więc pod względem lakierniczym średnio...

A co do tego autka to powiem to co kiedyś ktos powiedzial na forum. Jak bedziemy się czepiać wszystkiego to nigdy nie znajdziemy auta dla Ciebie w tej kasie. Dlatego jak buda będzie cała a silnik zdrowy to bierz. Oczywiście można szukać młodszego, tańszego i z innym wyposażeniem...Ale czy jest sens?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dudziu pozyjemy zobaczymy od jutra ma sie poprawiac podobno :good::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...