Skocz do zawartości
IGNOROWANY

JeleniA4 spot info w pierwszym poście


arre

Rekomendowane odpowiedzi

gdzie ty tu widziales cos obrazliwego .i tamto na lubanskim dziale to tez ironia .sam nie kumasz inych a krytyka oblewasz .siedze bo lubie wymieniac sie doswiadczeniami i wiedza . a co do ulepa skad wiesz co mam nigdy w tym aucie nie siedziales .i nie wiesz co jest w nim zrobione a co nie.mowisz jakbys to auto w rekach mial .a potluczone czy niepomalowane blachy nie swiadcza o zlym stanie auta bo to tylko lakier .ja twojego nie krytykuje a pewnie tez bym sie mial czego doj**ac .i jakos tego nie robie .odpusc sobie chlopie bo to nudne i bezcelowe .i nie warte czegokolwiek kazdy ma swoje zdanie i po to jest miedzy innymi forum .zeby je wymieniac.a nie jezdzic po sobie jak bure suk... .koniec tematu :cool:

obrazila mnie to ze niby sluchasz krytyki... moze odpowiesz jakiej krytyki doznales?

spoty sa nedzne? co zrobiles by byly lepsze?

"Angolskim ulepem" nie chcial bym jezdzic a wiem jak jezdzi bo sam Drogi Przyjacielu byles w szoku ze za ciezkim a6 ze zdrowa seria nadazyc nie mogles... ZAPOMNIALES JUZ?

nie zwracam uwagi na blachy czy inne zadrapania i nigdy nie zwrocilem

czepiac sie mojego auta mozesz jednak nie wiesz czym aktualnie jezdze wiec czepiaj sie ile wlezie... :grin:

z posta na post sie ponizasz:

ze rodzina i na spoty przyjechac nie mozesz....

a na spoty nie ma czasu bo dziecku mama nie powie ze tata pojechal na spot i nie ma dla niego czasu

ze audi to syf itp: i obrazasz innych:

...a co z audiana to pomysle dla mnie to ocierzala krowa a nie jakis zwinny wozek...

...dla mnie tacy co sie tak podniecaja furami typu a4 i inne tego typu to ponizej krytyki .pare osob na spoty sie zjawia a ty sie krecisz tym jak robak w d*pie. dla mnie audi to przereklamowany bajer zwykle auto....

za duzo sie reklam naogladales ze uwazales ze audi jest niezwykle?

chlopie skoncz ta parodie bo na zdrowie ci to nie wychodzi....

...przyjedz osobiscie wtedy mozemy sobie pogadac .ale mile to nie bedzie.:cool:

Nie wspominajac juz o Twoch grozbach co w swietle prawa jest karalne... :facepalm:

Pees nie osmieszaj sie juz, kup swoje wymazone super lekkie niezwykle subaru GT i upalaj ile w lezie... zycze by drzewa byly gumowe

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Arre jakie miałeś postojowki w A6? Jakieś ledy? Trochę mi nie pasują moje zolciaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arre jakie miałeś postojowki w A6? Jakieś ledy? Trochę mi nie pasują moje zolciaki

w a6 mialem drl-e na ledzie a w nocy bixa bez postoju

w kurduplu mam takie cos:

porownanie:

pozycyjne_porownanie.jpg

i obie z zenonem:

zenon_i_pozycja.jpg

---------- Post dopisany at 19:52 ---------- Poprzedni post napisany at 19:50 ----------

Na zywo wyglada duzo lepiej... i chyba mam jakies wolne w5w na smd led jak bys chcial zobaczyc :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie ty tu widziales cos obrazliwego .i tamto na lubanskim dziale to tez ironia .sam nie kumasz inych a krytyka oblewasz .siedze bo lubie wymieniac sie doswiadczeniami i wiedza . a co do ulepa skad wiesz co mam nigdy w tym aucie nie siedziales .i nie wiesz co jest w nim zrobione a co nie.mowisz jakbys to auto w rekach mial .a potluczone czy niepomalowane blachy nie swiadcza o zlym stanie auta bo to tylko lakier .ja twojego nie krytykuje a pewnie tez bym sie mial czego doj**ac .i jakos tego nie robie .odpusc sobie chlopie bo to nudne i bezcelowe .i nie warte czegokolwiek kazdy ma swoje zdanie i po to jest miedzy innymi forum .zeby je wymieniac.a nie jezdzic po sobie jak bure suk... .koniec tematu :cool:

obrazila mnie to ze niby sluchasz krytyki... moze odpowiesz jakiej krytyki doznales?

spoty sa nedzne? co zrobiles by byly lepsze?

"Angolskim ulepem" nie chcial bym jezdzic a wiem jak jezdzi bo sam Drogi Przyjacielu byles w szoku ze za ciezkim a6 ze zdrowa seria nadazyc nie mogles... ZAPOMNIALES JUZ?

nie zwracam uwagi na blachy czy inne zadrapania i nigdy nie zwrocilem

czepiac sie mojego auta mozesz jednak nie wiesz czym aktualnie jezdze wiec czepiaj sie ile wlezie... :grin:

z posta na post sie ponizasz:

ze rodzina i na spoty przyjechac nie mozesz....

a na spoty nie ma czasu bo dziecku mama nie powie ze tata pojechal na spot i nie ma dla niego czasu

ze audi to syf itp: i obrazasz innych:

...a co z audiana to pomysle dla mnie to ocierzala krowa a nie jakis zwinny wozek...

...dla mnie tacy co sie tak podniecaja furami typu a4 i inne tego typu to ponizej krytyki .pare osob na spoty sie zjawia a ty sie krecisz tym jak robak w d*pie. dla mnie audi to przereklamowany bajer zwykle auto....

za duzo sie reklam naogladales ze uwazales ze audi jest niezwykle?

chlopie skoncz ta parodie bo na zdrowie ci to nie wychodzi....

...przyjedz osobiscie wtedy mozemy sobie pogadac .ale mile to nie bedzie.:cool:

Nie wspominajac juz o Twoch grozbach co w swietle prawa jest karalne... :facepalm:

Pees nie osmieszaj sie juz, kup swoje wymazone super lekkie niezwykle subaru GT i upalaj ile w lezie... zycze by drzewa byly gumowe

:hi:

grozby ? ty chyba smieszny jestes idz do prokuratora albo policji to cie wysmieja .a co. do. angola wole pewne uk niz zloma z niemiec .niewiadomego pochodzenia z junkersem na pokladzie jak .i skad wiesz co robilem od tamtej pory ze swoim autem .nie kazdy jest jak szpanerek co to nie mam .i dla mnie twoje zdanie gowno mnie obchodzi jest nic nie warte w moim miemaniu .o pograzaniu sie nie wspomne .wielkie spoty organizujesz 2 baczki na parkingu czasami w publicznych drogach upalanie bardzo inteligentnie i mc'donalds wypas i pomyslowosc mnie poraza .zegnam twoje dalsze posty beda bezcelowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grozby ? ty chyba smieszny jestes idz do prokuratora albo policji to cie wysmieja .a co. do. angola wole pewne uk niz zloma z niemiec .niewiadomego pochodzenia z junkersem na pokladzie jak .i skad wiesz co robilem od tamtej pory ze swoim autem .nie kazdy jest jak szpanerek co to nie mam .i dla mnie twoje zdanie gowno mnie obchodzi jest nic nie warte w moim miemaniu .o pograzaniu sie nie wspomne .wielkie spoty organizujesz 2 baczki na parkingu czasami w publicznych drogach upalanie bardzo inteligentnie i mc'donalds wypas i pomyslowosc mnie poraza .zegnam twoje dalsze posty beda bezcelowe

dawaj turbomanie na kreske zleje tego Twojego ulepa z pod swiatel raz dwa i pojedziesz grzecznie do domku :polew:

na junkersie baty dostaniesz takie ze nie bedziesz widzeial co sie stalo...

a auta nie mam ani z de ani z uk :grin:

---------- Post dopisany at 20:31 ---------- Poprzedni post napisany at 20:28 ----------

a i czekam na Twoja pomyslowosc

Ty wielki mistrzu zakretow nie zrobiles KOMPLETNIE NIC

jedno wielkie 0 :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grozby ? ty chyba smieszny jestes idz do prokuratora albo policji to cie wysmieja .a co. do. angola wole pewne uk niz zloma z niemiec .niewiadomego pochodzenia z junkersem na pokladzie jak .i skad wiesz co robilem od tamtej pory ze swoim autem .nie kazdy jest jak szpanerek co to nie mam .i dla mnie twoje zdanie gowno mnie obchodzi jest nic nie warte w moim miemaniu .o pograzaniu sie nie wspomne .wielkie spoty organizujesz 2 baczki na parkingu czasami w publicznych drogach upalanie bardzo inteligentnie i mc'donalds wypas i pomyslowosc mnie poraza .zegnam twoje dalsze posty beda bezcelowe

dawaj turbomanie na kreske zleje tego Twojego ulepa z pod swiatel raz dwa i pojedziesz grzecznie do domku :polew:

na junkersie baty dostaniesz takie ze nie bedziesz widzeial co sie stalo...

a auta nie mam ani z de ani z uk :grin:

---------- Post dopisany at 20:31 ---------- Poprzedni post napisany at 20:28 ----------

a i czekam na Twoja pomyslowosc

Ty wielki mistrzu zakretow nie zrobiles KOMPLETNIE NIC

jedno wielkie 0 :facepalm:

nie bawia mnie takie zabawy :P. a jak chcesz mi cos udowodnic to polec oesowke bokiem np. w borowicach lub przesiece. jakuszycach zima ok 90- 120 na blacie w zakretach .jak tak zrobisz to powiem ze jestes gosc dla mnie:D. ja tak wiele razy robilem i nie zawsze sie udawalo .bo na wprost to kazdy umi palowac jak glupi:thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie nie bawi klepanie blachy i zdejmowanie auta z drzewa :polew:

byl bys gosc jak bys tak jezdzil bez gonga ale niestety kozak byles az trafiles na drzewo ktore nie okazalo sie gumowe :polew:

---------- Post dopisany at 21:06 ---------- Poprzedni post napisany at 21:04 ----------

odszkodowanie za szkody na zdrowiu z Twojej winy tez juz dostales? :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat nie ja tylko moja d*pa i niekoniecznie w tym wypadku bylo w jej sprawie zapytanie. jak czytasz i szperasz komus w profilu to rob to dokladnie i czytaj ze zrozumieniem .a znasz takie powiedzonko ze nie dzwoni ten kto sie nie rozwija.nie rozwija sie ten co nie popelnia bledow .a jezeli myslisz inaczej to idz do upalaczy ktorzy zajmuja sie profi sportem motorowym np. rajdy i ci to wytlumacza. kazdy robi co lubi a wypadki czesto sie zdarzaja .jak uprawiales kiedys jakis sport to powinienes to wiedziec ze im wiecej. trenujesz i sie rozwijasz ty wieksza szansa ze moze sie cos stac

:olew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestes tak zalosny ze nie wiem czy sie smiac czy plakac...

nikomu nic nie szperam :grin: Twoje posty sa ogolnodostepne... latales bokiem ze swoja zonka przywaliles w drzewo i jeszcze odszkodowanie chciales :polew:

i to jest madre wg Ciebie? i ciekawe czy po torze latales? bo wg mnie to droga publiczna byla i stwarzales zagrozenie :whistling:

i pare postow wczesniej krytykowales latanie bokiem po drogach publicznych :facepalm::grin::polew:

i Ty sport uprawiasz? 90-120 po drogach publicznych w zakretach? :polew:

rozwijasz sie coraz bardziej mistrzu zakretow :polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze to sam jestes zalosny. po 2 ta droga jest wylaczona z ruchu. a po 3 ta moja zonka przyuczala sie na mojego pilota a skoro mam oc a ona jest moim pasazerem to nalezy sie jej odszkodowanie tak jak mi z nnw.teraz masz objasnienie jak nie masz swojego rozumu zeby sie domyslec .ty jestes taki ciemny.czy strugasz takiego cwaniaczka .bo chlopie cos z toba nie tak. nie bede rozmawial z toba bo zejde na twoj nizszy poziom i sie zaraze twoja glupota:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak droga jest wylaczona z ruchu to na jakiej podstawie na nia wjechales? to jest dojazd do schroniska i to jest droga lasow czyli droga panstwowa pacanie

pilota? heheheh nie moge juz ze smiechu przeziec ta Twoja mega turbo maszyna 150km nie ma :polew:

i co i co ile odzkodowania dostales? :facepalm::grin:

nie rozmawiaj juz ze mna ja Cie prosze :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stephen-Colbert-Popcorn.gif

ja pjerdole, że ja tu wcześniej nie zajrzał :kox: witam kolegów :hi::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze ten tutaj? :grin:

niech milczy, bo jak wutkje zaczne lać, to Ci w końcu zaśpiewajo Anielski orszak niech mą dusze niesie :grin:

---------- Post dopisany at 21:11 ---------- Poprzedni post napisany at 21:10 ----------

Arek, ankiete macie fest - chyba tu na dłużej zostane :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na spoty nie ma czasu bo dziecku mama nie powie ze tata pojechal na spot i nie ma dla niego czasu .niektorzy maja rodziny a nie tylko znajomych i krewniakow .

We Wro mamy spoty rodzinne z dzieciakami i nikomu nigdy to nie przeszkadzalo.
czytaj ze zrozumieniem i pokoleji posty

Czytam i to ze zrozumieniem (przypomnienie piętro wyżej) tyle że sam zapętliłeś się w garze swojej żółci wylewanej na arre i ten klub.

Zachowaj się jak facet przeproś albo się wyloguj /usuń konto i nie wracaj.

Tyle z mojej strony. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy mi tu boruty nie siejcie bo sie moj Przyjaciel przestraszy i nie bedzie juz milej rozmowy :kox:

Ryju ankieta wisi jeszcze od poprzedniego silnika forum i h wie co z nia zrobic :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u ankieta wisi jeszcze od poprzedniego silnika forum i h wie co z nia zrobic :whistling:

napisać do GTW żeby ją posłali do kosza ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...