Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Rogalowy sofcik :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzisiaj odwiedziliśmy kolege Witka

Moja strzała wypluła cos takiego :)

wykres.jpg

dzisiaj 13 więc myślałem że wypluje ze 102 :):)

było 175Km ale Witek odjął 2 kuce :)

:)

dzięki Witek :)

Opublikowano

tylko pogratulować

pięknie przed i po programie :kox:

Opublikowano

Wow, jaka seria. :kox:

Opublikowano

nie wiem czy mi sie wydaje ale czesto AVF z konca produkcji maja w serii okolo 150ps i po programie ponad 170

Opublikowano

U Ciebie tez niczego sobie ;) Piekny wynik i auto jedzie ;)

Opublikowano

Leman a mówiłeś że coś słabą masz serie i napewno 130 ps nie trzyma xD Gratki wyniku

Opublikowano

Zimniej sie zrobilo w powietrzu to i bonusy wieksze :)

Jak dla mnie norma i sama modyfikacja tez norma.

Rogal kazdego turbokibla spod znaku AWX/AVF modzi mniej wiecej na tyle.

[br]Dopisany: 14 Październik 2010, 11:25_________________________________________________

u mnie po programie 170 km i 365 Nm ale będzie korekta żeby z 5ps dorzucić

bedziesz korekte robil o 5 KM... heh - na pewno poczujesz te 5 kucy pod nogą :)

Pozdrawiam

Opublikowano

bogus ladny wynik ,musisz cos postawic :kox:

Opublikowano

Leman, ładnie to wygląda! Moja padlina wypluła niewiele mniej... Gratki nowego zastrzyku mocy! :good:

Opublikowano

Zimniej sie zrobilo w powietrzu to i bonusy wieksze :)

Jak dla mnie norma i sama modyfikacja tez norma.

Rogal kazdego turbokibla spod znaku AWX/AVF modzi mniej wiecej na tyle.

[br]Dopisany: 14 Październik 2010, 11:25_________________________________________________

u mnie po programie 170 km i 365 Nm ale będzie korekta żeby z 5ps dorzucić

bedziesz korekte robil o 5 KM... heh - na pewno poczujesz te 5 kucy pod nogą :)

Pozdrawiam

Bardziej zależy mi żeby moment poprawić bo teraz jest 365 więc nie za dużo w porównaniu do tego co niektórzy mają. Ja program robiłem w comp sporcie i przed nawet nie był hamowany więc nie wiadomo ile było. Juz off topu nie robie

Opublikowano

Niezły wynik, a jak kondycja furki po sofcie?

Opublikowano

Niezły wynik, a jak kondycja furki po sofcie?

ledwo zipa,olej wciaga i chodzi na 3cyl
Opublikowano
  • Autor

Niezły wynik, a jak kondycja furki po sofcie?

ledwo zipa,olej wciaga i chodzi na 3cyl

na tego pana wyżej trza brać zawsze poprawkę hahah :) sam dolewa 0.2L na jedno kółko wokół aleji :)

Michal -bez porówniania, nie tylko trasa fajna ale miasto też :)

Opublikowano

odjal 2kuce ale dodal 7nm :tongue4:

Opublikowano

Ladny wynik :good: czyzbym i ja 5gr dozucil do tego wyniku? :naughty:

Opublikowano

no cos Ci tam bogus jedzie :gwizdanie: miło było sobie popatrzec na siebie od 60 -180 idac leb w łeb :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Ladny wynik :good: czyzbym i ja 5gr dozucil do tego wyniku? :naughty:

he he jasne że tak - tylko o dziwo zaślepienie EGR kosztowało mnie oprócz Twoich blaszek jeszcze 150 PLN za co nie wiem ale nie dochdziłem się :> :polew:

Magic...gadanie ..dostajesz baty..sam wiesz jak jest :> :kox: :gwizdanie: he he

Opublikowano

ja na zime odetkałem egr :) ohhh jak mięciutko chodzi silniczek :cool1:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

do temperatury - 5C nie widzę różnicy w nagrzewaniu :good: ale powyżej -5 , -8 to już ciężko wchodzi wchodzi 90 na blat ...

ciekawe czy przelot zaowocował jakimś przyrostem km/Nm :mysli: :mysli:

Opublikowano

jedz na hamownie :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.