Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]


bajk

Rekomendowane odpowiedzi

:mysli:

rzeczywiście przy dtm'ie to fajnie wygląda.. [br]Dopisany: 22 Kwiecień 2011, 14:20_________________________________________________no nic wezmę 100, w razie czego wymienią mi na 90 jeśli się rozmyślę..

Sam bym taki zderzak zapodał u siebie ale niestety do avanta nie podejdzie :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę zabawy szlifierką i wejdzie :kox:

swoją drogą chce ktoś przejąć mój ori wydech?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież żartuję :polew:[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2011, 15:19_________________________________________________http://cgi.ebay.co.uk/Audi-Vorsteiner-Carbon-Hood-all-B7-including-RS4-/170630152833?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item27ba598281

szkoda, że typek dorobił to coś na środku na kompresor - ciągle mi się marzy taka maska vorsteinera ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maska piękna, po za tym wlotem...

zderzak z DTM na tył fajna rzecz...

w zasadzie zderzak tył + przód - karbon na zderzak przód + na klape + listwy na drzwiach i masz DTM z zewnątrz... a no i wydech...

Bajk jesteś na dorej drodze... na klapie karbon juz masz :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bajk, wpadaj do mnie z butelka łychy, wydrukuje troche carbonu na papierze fotograficznym i opitolimy dach i maske... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bajk, wpadaj do mnie z butelka łychy, wydrukuje troche carbonu na papierze fotograficznym i opitolimy dach i maske... :D

:polew:

jak bym dorwał taką maskę to bym ją pomalował i zostawił tylko na tych wylotach carbon..

nic więcej z carbonu nie będzie oprócz dekorów..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w następny weekend akurat jadę w dłuższą trasę - ponad 1k będzie, więc jak uda się w tygodniu założyć to coś nagram :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w best performance na fakturkę :wink4:[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2011, 15:23_________________________________________________dzisiaj znowu uskuteczniałem eco driving - wyszło 8.5l/100 a wcale nie jechałem bardzo wolno.. klucz do niskiego spalania to jednak mało gwałtownych przyśpieszeń :wink4::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wciągnę jeszcze katalizator 100cpi i zrobię DP 3", a później na poprawkę programu i zobaczymy co z tego wyjdzie.. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

400Nm powinno na luzie pęknąć :wink4:

zastanawiam się jeszcze jak jednomas wpłynął na przeniesienie mocy na koła.. no, ale przyjdzie czas to zobaczymy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w best performance na fakturkę :wink4:[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2011, 15:23_________________________________________________dzisiaj znowu uskuteczniałem eco driving - wyszło 8.5l/100 a wcale nie jechałem bardzo wolno.. klucz do niskiego spalania to jednak mało gwałtownych przyśpieszeń :wink4::kox:

ale chyba nie w mieście :decayed: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w best performance na fakturkę :wink4:[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2011, 15:23_________________________________________________dzisiaj znowu uskuteczniałem eco driving - wyszło 8.5l/100 a wcale nie jechałem bardzo wolno.. klucz do niskiego spalania to jednak mało gwałtownych przyśpieszeń :wink4::kox:

ale chyba nie w mieście :decayed: ?

wiadomo, że nie - na dosyć pustej trasie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

280 KM (zakładam) no i niutki powinny iść w górę ale będzie Ci trochę więcej palił

nie bardzo, nie ma z czego , moze z dyszka przybedzi i troche Nm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...