Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]


bajk

Rekomendowane odpowiedzi

ten milltek z video jakis dziwny jest... dla mnie to brzmi jak seria :blink:

Też mnie trochę to zastanowiło dlatego pytałem czy miał założonego sportowego kata, nie mniej jednak takie filmy nie oddają prawdziwego brzmienia, na żywca jest dużo lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aparat był za blisko ustawiono - najładniej to brzmi w momencie gdy się słucha odjeżdżającego samochodu - pierwszy raz i jedyny usłyszałem jak fajnie to brzmi gdy autem odjeżdżał nowy właściciel - aż się zdziwiłem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aparat był za blisko ustawiono - najładniej to brzmi w momencie gdy się słucha odjeżdżającego samochodu - pierwszy raz i jedyny usłyszałem jak fajnie to brzmi gdy autem odjeżdżał nowy właściciel - aż się zdziwiłem :decayed:

:polew: to teraz po montażu obowiązkowo daj Flyerowi kółko zrobić co byś nie musiał znowu czekać tak długo :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeździłem już furą Flyera :wink4: dosyć podobnie, tylko u niego ładniej brzmi :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeździłem już furą Flyera :wink4: dosyć podobnie, tylko u niego ładniej brzmi :wink4:

jezdzil jezdzil, byl przy mnie w wiekopomnej chwili odbioru padaczki od Nosba :pociesz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeździłem już furą Flyera :wink4: dosyć podobnie, tylko u niego ładniej brzmi :wink4:

jezdzil jezdzil, byl przy mnie w wiekopomnej chwili odbioru padaczki od Nosba :pociesz:

słitaśnie :lol1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak nie jezdzisz z tylu, a watpie zeby mocno odstawala, wystarczy maly kawalek tasmy dwustronnej i bedzie git.

...ale ja bym 2 klockow nie wylozyl za to, cena kosmos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeździłem już furą Flyera :wink4: dosyć podobnie, tylko u niego ładniej brzmi :wink4:

jezdzil jezdzil, byl przy mnie w wiekopomnej chwili odbioru padaczki od Nosba :pociesz:

słitaśnie :lol1:

no Panowie bez takich mi tu kluskowatych nastrojów[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2011, 13:57_________________________________________________

oj tam bierz nie gadaj

za 2000 to chyba to much... widac ryski i na zdjęciu wygląda jakby nakłądka do okoła skrzyni lekko zmatowiała...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydech i stabilizatory założone..

standardowo nie jedzie z dołu teraz :wink4:

stabilizatory na wielki plus :naughty: wydech buczy jak trzeba :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...