Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]


bajk

Rekomendowane odpowiedzi

tak się wsłuchiwałem w wydech, że przerysowałem o metalowe drzwi.. :kwasny:

Sąsiad te słynne metalowe drzwi to kojarzę tylko z "garage" :gwizdanie: ( zgadłem ) :mysli:

tak :gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Kwiecień 2011, 05:29_________________________________________________zrobiłem prawie 500km już na wydechu i muszę przyznać, że zaczyna się robić coraz głośniej :kox:

ogólnie bardzo przyjemnie - podoba mi się :decayed:[br]Dopisany: 30 Kwiecień 2011, 15:56_________________________________________________tutaj jakieś video z odpalenia rano...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tych filmach niestety nie słychać tego fajnego przyjemnego pomruku basowego, na żywo dźwięk jest bardzo przyjemny nie ryczy a taki bass refleks się rozchodzi :) u mnie im bardziej się wydech rozgrzeje tym lepiej słychać :naughty: ostatnio nawet radia nie włączam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak się wsłuchiwałem w wydech, że przerysowałem o metalowe drzwi.. :kwasny:

Sąsiad te słynne metalowe drzwi to kojarzę tylko z "garage" :gwizdanie: ( zgadłem ) :mysli:

tak :gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Kwiecień 2011, 05:29_________________________________________________zrobiłem prawie 500km już na wydechu i muszę przyznać, że zaczyna się robić coraz głośniej :kox:

ogólnie bardzo przyjemnie - podoba mi się :decayed:[br]Dopisany: 30 Kwiecień 2011, 15:56_________________________________________________tutaj jakieś video z odpalenia rano...

nie wiem czy zauważyłeś ale chyba masz przepaloną żarówkę :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do odsłuchu proponuję dobre słuchawki ew. kompa pod dobre głośniki podłączyć, tak samo mam z moim wydechem, na laptopie daje jak komar ale przez słuchawki i głośniki zewnętrzne daje czadu[br]Dopisany: 30 Kwiecień 2011, 22:17_________________________________________________cold start najlepiej kręcić z tyłu pojazdu i nie w garażu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oby jedną ;):polew: :polew: :polew: :polew:

:decayed:

Ty lepiej daj znać kiedy mogę podjechać i ogarnąć to :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak mruczy??

:cool1:

rano jak wsiadam to banan od razu na gębie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oby jedną ;):polew: :polew: :polew: :polew:

:decayed:

Ty lepiej daj znać kiedy mogę podjechać i ogarnąć to :wink4:

to ja mam za toba biegac kiedy ty masz przyjechać :polew: :polew: :polew: dobre :polew: :polew: :polew:

jak ja bym miał miec w tym jakis interes :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce ci po prostu d*py zawracać :wink4:

ale nic, nvmnd..[br]Dopisany: 01 Maj 2011, 20:20_________________________________________________i jeszcze dwa z dzisiaj :wink4:

Audi A4 B7 2.0T Milltek cat-back non-resonated

A4 B7 2.0T Milltek cat-back non-resonated[br]Dopisany: 01 Maj 2011, 20:26_________________________________________________

tak mruczy??

:cool1:

rano jak wsiadam to banan od razu na gębie :kox:

niestety co by nie robić v6 nigdy nie przebije :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zanim odsłucham to niestety turbina jest jednym z większych tłumików, w R4 wygłusza bardzo a w V6 i V8 już mniej, to co Buba wkleił to trochę jak puszkolandia, przelot na maxa, będzie przerwa reklamowa to odsłucham co tam wymodziłeś, nagraj jeszcze raz za 5-6 tkm to dźwięk będzie i tak inny (nie znaczy lepszy) [br]Dopisany: 01 Maj 2011, 21:50_________________________________________________no szału nie robi na razie, (i kup tu auto z turbiną - ja bym tak na wolnych do odcięcia nie zrobił osobiście)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zanim odsłucham to niestety turbina jest jednym z większych tłumików, w R4 wygłusza bardzo a w V6 i V8 już mniej, to co Buba wkleił to trochę jak puszkolandia, przelot na maxa, będzie przerwa reklamowa to odsłucham co tam wymodziłeś, nagraj jeszcze raz za 5-6 tkm to dźwięk będzie i tak inny (nie znaczy lepszy) [br]Dopisany: 01 Maj 2011, 21:50_________________________________________________no szału nie robi na razie, (i kup tu auto z turbiną - ja bym tak na wolnych do odcięcia nie zrobił osobiście)

gdzie to przelot, to mój wydech z dwoma ogromnymi seryjnymi tłumikami :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buba ściemniasz, 4 katy to co? nie tłumiki? a te wydechy co masz to kawałki rurek w puszkach i wata szklana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

katów nie ma

tłumiki są więc nie można powiedzieć ze przelot :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buba angielski to ja znam, no cats - to było raczej pytanie czy uważasz katy za tłumiki czy nie? te 4 katy tłumiły z 80% całego układu, te tłumiki to jak pisałem, rurka, komórka i trochę wytłumienia

bajk sorry za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szału nie robi ;) u mnie w mondku już jest dużo lepiej :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety to już drugi temat gdzie porównuje się wydechy z PB i diesla, to dwie różne bajki

widziałbym tu porównanie wydechu bajk i kolegi co ma B6 1,8T na Magnaflow (nicka zapomniałem), porównanie R4T z V6T i V8 też jest bez sensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałbym tu porównanie wydechu bajk i B6 1,8T na Magnaflow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech bajk wypali jeszcze Millteka to może dźwięk będzie podobny do Magnaflow'a, swojego nie wstawiam bo V8 na Magnaflow to już miazga jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedna uwaga - z tego co mi wiadomo w przypadku magnaflow'a jest mega głośno w środku - u mnie nie ma praktycznie różnicy pomiędzy serią.. przy niższych obrotach słychać bassówkę, ale od powiedzmy 2500 jest jak na serii..

okazało się, że denerwujący dźwięk po wymianie dwumasu na jednomas pochodził z plecionki na wydechu - po założeniu millteka objawy praktycznie zniknęły.. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...