Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]


bajk

Rekomendowane odpowiedzi

był opakowany w karton :polew: aż sam nie wierzyłem, że się udało..

maluję na kolor zielony :wink4:

a tak na poważnie to standardowo - zderzak w kolor auta, dokładka czarny mat..

ogólnie wyrwałem nówkę sztukę za 800 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda, ze czarny mat, moglbys walnac listwe na zderzaku i dokladke na czarny polysk - fajnie komponowaloby sie z felgami i lusterkami, ktore masz 'glossy' :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

listwa pójdzie tak jak w oryginalne w kolor.. może w sumie i macie racje co do matowego.. w każdym bądź razie jeszcze ze dwa tygodnie jak nie lepiej miną zanim zacznę coś z tym robić.. musi poczekać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czas pokaże.. w każdym bądź razie nie mam teraz czasu na modowanie ;( od tygodnia nawet nie był myty :kwasny::angry:[br]Dopisany: 31 Maj 2011, 06:48_________________________________________________zderzak ciągle leży i czeka.. pojawił się niestety problem - sprzęgło znowu się kończy - tym razem już nie będę bawił się w półśrodki tylko wlatuje clutch masters stage 4.. korekta programu musi więc poczekać do czasu, aż wleci nowe sprzęgło..

podejrzewam, że skoro z katem było 380Nm teraz 400Nm na luzie już jest :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos nie masz farta z tym sprzglem albo za bardzo go katujesz :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos nie masz farta z tym sprzglem albo za bardzo go katujesz :mysli:

lekko nie ma, aczkolwiek chyba tylko raz na nim strzelałem :wink4: jednak nie oszukujmy się - 400Nm w quattro przy seryjnym sprzęgle to już za dużo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niekoniecznie , ale jak strzelasz ze sprzegla , latasz gdzies bokami na suchara i upalasz to nic ci tam nie wytrzyma.A jak wsadzisz spiek bez tlumikow na sztywnym kole to rozwalisz skrzynie.A4 z tym motorem to na prawde fajne auto ale do upalania to sie nie nadaje i nigdy nie bedzie.Chesz upalac i katowac , sprzedaj i kup EVO :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

póki co nie planuję sprzedawać - za bardzo mi się podoba i chyba jeszcze trochę zostanie... :wink4:

chociaż popieram to co napisałeś - jakieś evo do szaleństw by się przydało, a tego bym wymienił na jakiegoś avanta w dieslu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co macie do avantów w dieslu :mysli::kox::decayed::tongue4:

Że niby poupalać sie nie da :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

avant - rozumiem... ale diesel ? :decayed:

Przemyśl to.

Był taki jeden co zmienił BiT na TDI w Avancie i ... słuch po nim zaginął...

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale spokojnie - póki co nie zapowiada się na taki ruch :wink4:[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2011, 11:52_________________________________________________myślę ciągle nad dyfuzorem w zderzaku i jedyne co mi przychodzi do głowy to carbon :polew:

ogarnia ktoś w stolicy pokrywanie carbonem tego typu elementów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy jedziesz na korektę ? próbuję się wkręcić do Rogala na 1 sierpnia ale coś nie odpowiada na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem jechać na początku czerwca, ale jak widać nie wyszło - do czasu aż nie zamknę kwestii remontu mieszkania raczej nic nie zrobię z autem.. :wink4: A wygląda na to, że to jeszcze potrwa :polew:[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2011, 11:05_________________________________________________

Kiedy jedziesz na korektę ? próbuję się wkręcić do Rogala na 1 sierpnia ale coś nie odpowiada na PW.

może zadzwoń do niego - pewnie nie ma czasu na forum :wink4:

oraz przypomnij się jak będziesz to podjadę na plotki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(....)

do czasu aż nie zamknę kwestii remontu mieszkania raczej nic nie zrobię z autem.. :wink4: A wygląda na to, że to jeszcze potrwa :polew:

(...)

Poganiaj ich, poganiaj :naughty::lol1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...