Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]


bajk

Rekomendowane odpowiedzi

w trybie auto jakoś mnie nie zachwycił s-tronic - po przełączeniu jednak na zmianęza pomocą manetek - :notworthy:

silnik bardzo przyjemnie pracuje, podobają mi się strzały z wydechu i to jak jest cicho w środku :naughty: program jednak wskazany :naughty:

kolejna sprawa na duży plus - ustawienie zawieszenia oraz układu kierowniczego w zależności od trybu jazdy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A program się robi tylko w sterowniku silnika, czy trzeba sterowanie skrzyni też zmieniać :mysli:

Automaty zawsze sprawiały większy problem przy sofcie niż manuale. :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w skrzyni można też :wink4:

Myślisz, że ktoś to ogarnia w PL :mysli: A wydech ładnie gra, słyszałem na własne uszy :)

IMG_1230.jpg

Zazdraszczam takiej jazdy próbnej :shocked: gdzie tak dają ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w skrzyni można też :wink4:

Myślisz, że ktoś to ogarnia w PL :mysli: A wydech ładnie gra, słyszałem na własne uszy :)

IMG_1230.jpg

Zazdraszczam takiej jazdy próbnej :shocked: gdzie tak dają ?

obiło mi się o uszy, że compsport ogarnia.

a auto znajomego :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie znam osoby, która by po przejechaniu się autem z DSG/S-tronic nie chciała kolejnego auta z tą skrzynią ja też do tych osób należę

jezdzilem 2.0 TFSI z S tronic a jednak kupilem z manualem :wink4: .W niektorych momentach to dalej "glupi" automat ale faks szybkosc tej skrzyni poraza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na to wychodzi :wink4: szkoda mi sprzedawać tanio auto - dam radę chyba jeszcze trochę nim pojeździć, zresztą po założeniu zderzaka bardzo mi się znowu podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jast zawsze z nowymi modami , jak tak siekniesz cos raz w miesiacu to moze i z dwa lata nim pojezdzisz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...