Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Urodziny Prezesa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzisiaj urodziny naszego CBzL także jako pierwszy pozwolę sobie życzyć ... yyyyyyyyyy ... zdrowia, kasiory i dużo dupeczek do bzykania :polew: :polew: :polew:

3307.jpg

Opublikowano

hehehe.... :decayed:

...no to dolanczam sie do zyczen! Wszystkiego NAJ NAJ

Opublikowano

to ja też się podliżę :>

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO HUGO

:drunk:

Opublikowano

...no i kolejny raz śpiewamy "sto lat"... najlepszego :wink4:

Opublikowano

Zdrowia, szczęścia i dużooo dużoooo dupeczek :good::kox: :kox:

Opublikowano

c**j tam. Taka wielka d*pa na tej focie, że też se wejdę :decayed:

Wszystkiego sto Lat :tongue4:

Opublikowano

ja też przyłączam sie do życzeń :kox:

Opublikowano

Wszystkiego Najlepszego :)

Opublikowano

Prezes najlepszego, co by Ci się morda coraz więcej cieszyła :decayed: :decayed:

Opublikowano

Minęła 30-tka, lecz przecież to pestka,

to kroczek zaledwie w doświadczaniu życia.

Przed Tobą wyzwania, mnóstwo do poznania

i szczyty kariery ciągle do zdobycia.

Szykuj się do drogi, szczęście łap za nogi

i wyznaczaj sobie ambitne wciąż cele,

a za latek kilka nadejdzie ta chwilka,

kiedy stwierdzisz z dumą:

"Osiągnąłem wiele!"

Wszystkiego naj Prezesie :naughty::kwiatek::drunk:

Opublikowano

Sto Lat i żebyś zawsze miał z kim, miał gdzie i miał za co !.... :drunk::sexinbed:... :decayed:

Opublikowano

Patrzcie co znalazłem :polew:http://www.audia4.eu/index.php

Kolejny odłam ełu :kox:

pier**l to ... :wink4:

Sto Lat Szefie :drunk:

Opublikowano

Dokładnie. Zamiast podgladać "konkurencję" ( :polew: :polew: :polew:), Wstawiaj flaszki do lodówy :kox:

Opublikowano

Hugho TY tez ddzis? :kox: :kox: Sto lat!!!!!

Opublikowano

Wszystkiego Najlepszego :hi::decayed:

Opublikowano
:drunk: :drunk: :drunk:
Opublikowano

Chociaż trójkę masz już z przodu, nie oznacza to bynajmniej,

żeś jest stary lub nie jary, z trójką jest Ci nawet ładniej :naughty:

Okres w życiu się zaczyna, który mówi już sam przez się

że wyzwoli w Tobie radość, więc uśmiechnij się Prezesie :decayed:

Gwiazdy masz w zasięgu ręki, a czas w miejscu stanął dziś,

nie myśl o jutrzejszym ranku, carpe diem-chwilą żyj!

Koniec rymów dość niezgrabnych, bo je wymyślałam ja,

jednym zdaniem życzę Tobie szczęścia, kasy i zdrowia :>

Opublikowano

happy birthday to you :wink4:

[br]Dopisany: 16 Październik 2010, 03:07_________________________________________________

img4586blowdonna.jpg

Opublikowano

Wszystkiego Prezes :drinks:

Opublikowano

Wszystkiego naj.. :kox::drunk:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.