Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Ja się ę pojawie koło 18-stej, dawno mnie nie było Tadzik skończyłeś już wszytko??

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 324,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kar-sci masz już gwint???

TY z Zielonego avanta(czytać Tadzik) masz już zderzak nowy??? :polew: :polew: [br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 12:55_________________________________________________jak nie daj go do mnie ja Ci go maznę czymś :polew:

Opublikowano

cześć :hi:

gdzie w Kielcach mogę sprzedać dobrze środek katalizatora :mysli:

Opublikowano

gdzieś możęsz ale nie pamiętam gdzie-powiedz lepiej co kupiłeś?!

cześć :hi:

gdzie w Kielcach mogę sprzedać dobrze środek katalizatora :mysli:

Opublikowano

gdzieś możęsz ale nie pamiętam gdzie-powiedz lepiej co kupiłeś?!

cześć :hi:

gdzie w Kielcach mogę sprzedać dobrze środek katalizatora :mysli:

jeszcze nic, chce e 30 w wąskiej lampie. ale ciężko coś trafić w dobrym stanie :wallbash:

oczywiści przez tel. i na foto każda jest lalka jak z salonu.

jak kupie to się pochwale w odpowiednim dziale :naughty:

Opublikowano

juz schnie:) jutro rano odbierami biore sie za rozbieranie no i zobacyzmy jak zdaże to może poskładam do poniedziałku

kar-sci masz już gwint???

TY z Zielonego avanta(czytać Tadzik) masz już zderzak nowy??? :polew: :polew: [br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 12:55_________________________________________________jak nie daj go do mnie ja Ci go maznę czymś :polew:

Opublikowano

Tadziu niestety jeszcze nie mam. Po niedzieli prawdopodobnie będzie z tym ze nie wiem czy zakładac bo chyba autko zmieniam (jest dobra okazja kupic nowego passata). Ale jakby nie patrzeć szkoda A4...

Opublikowano

Choy z nia to diesel i bez Q :decayed::wink4:

Opublikowano

Choy z nia to diesel i bez Q :decayed::wink4:

:polew::kox:

Opublikowano

Panowie znacie może kogoś kto się wynajmuje BUSY AUTOKARY ??

Opublikowano

witkobus mi ludzi do ślubu zawoził. tanio nawet.

Opublikowano

koledzy ma ktoś na zbyciu lampke oswietlenia rejestracji do B5 Avant? moze być zepsuta.. dam na browarka :)

Opublikowano

znów mi się auto zepsuło i mam go powoli dość teraz zaczął palić ile wlezie a to po wymianie filtru paliwa i nadal brakuje mu nocy

Już mam go po prostu dosyć ciągle coś.

Pomoże ktoś z tym spalaniem bo jeśli chodzi o brak mocy to już się przyzwyczaiłem

Opublikowano

Zapraszam na Lukoil na warszawskiej dziś po 21 :)

Opublikowano

Zapraszam na Lukoil na warszawskiej dziś po 21 :)

a co tam dają :decayed:

Opublikowano

Zapraszam na Lukoil na warszawskiej dziś po 21 :)

a co tam dają :decayed:

Dają czadu :)

Opublikowano

Dokładnie :polew:

Potem pewnie Kajetanów

Opublikowano

ja mogę być ok 22:30[br]Dopisany: 15 Październik 2010, 18:01_________________________________________________Panowie zapraszam ALL na ślub MÓJ 23-10-2010 w Kościele ŚW Jadwigi

Opublikowano

Dziś finał superoes na torze...jadę poogladać...jedzie ktoś?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.