Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W kielcach robia. Jak cos moglaby tez byc moja z 2,7T na dil jakos na dniach ( musze wyjac )

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 324,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Możecie mi polecić jakiś zakład regenerujący maglownice??Moja niestety zaczęła cieknąć i wydawać nieprzyjemne odgłosy. ;( Znalazłem na allegro takie ogłoszenie co o tym myślicie? http://allegro.pl/maglownica-przekladnia-audi-a4-b5-95-01-i1272816416.html

Ja robiłem regenerację w Łodzi. Kilku osobom też polecałem ten zakład i wszyscy są zadowoleni - ja też.

http://maglownice.polskareklama.pl/

Opublikowano

dzisiaj wróciłem-egipt

a gdzie ta podroz poslubna?

Opublikowano

to kto jeszcze pisze się na spota w niedziele tj. 14.11.2010??? :>

Opublikowano

No włąśnie trzeba przypomnieć 14.11.2010 Spocik Kielce

Opublikowano

i ja. :hi: szkoda że nie 15. bo już bym się nowym autem pochwalił. Ale w sumie to niebieska rakieta jest lepsiejsza :)

Bo Kupiłem b6 z AWX-em. takie jak Karola. ale nie myślcie, że to dla mnie . to dla żyda :hi:

Opublikowano

Karolu AWX nie jest zły... :tongue4:

Opublikowano

Będem c

Opublikowano

no to ja tez smigne bo dawno mnie niebylo :naughty:

Opublikowano

Panowie to termin mamy 14.112010 to jeszcze godzina??

może być 15???

Hyzio dzięki wielkie od mojej skromnej osoby i Małżonki mej. :good: :good: :good: :good: :good: Pamiętaj druga tu się chłodzi więc jak coś to wpadaj :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

Opublikowano

no 15 bedzie chyba ok jeszcze za widna a i pare godzin można postac :) mam pewna propozycję dal was myśle ż esie chetni znajada ale to na spocie obgadamy :)

Opublikowano

Panowie to termin mamy 14.112010 to jeszcze godzina??

może być 15???

Hyzio dzięki wielkie od mojej skromnej osoby i Małżonki mej. :good: :good: :good: :good: :good: Pamiętaj druga tu się chłodzi więc jak coś to wpadaj :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

mARCIN607 tak jak już mowiłem ni ma sprawy :> polecam się na przyszłosć w razie by co :cool1: kiedyś tam zajeade do Cibie jak bedzie okazja i podrinkujemy :decayed::drunk: :drunk: :drunk:

Co do spota 15 chyba najbardziej odpowiednia :good:

Opublikowano

ja tez moze zawitam moim strupem wszystko zalezy czy wstane po nocce

Opublikowano

A ja was zaskocze o 14 jest F1 i nie przyjade mimo że o 13 będe w kielcach :tongue4: Ale wiem że nie będziecie płakac z tego powodu :decayed: To do następnego :)

Opublikowano
  • Autor

powiedz gdzie stawiasz brykę w kielcach to zagwarantuje CI że zostanie dostarczona na spota nawet bez właściciela :polew:

Opublikowano

powiedz gdzie stawiasz brykę w kielcach to zagwarantuje CI że zostanie dostarczona na spota nawet bez właściciela :polew:

moge pomóc :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

powiedz gdzie stawiasz brykę w kielcach to zagwarantuje CI że zostanie dostarczona na spota nawet bez właściciela :polew:

a potem bede giol z kapcia przez pół kielc z kluczykami w ręku :polew:

Opublikowano

powiedz gdzie stawiasz brykę w kielcach to zagwarantuje CI że zostanie dostarczona na spota nawet bez właściciela :polew:

a potem bede giol z kapcia przez pół kielc z kluczykami w ręku :polew:

ktoś Cię zgarnie po drodze :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.