Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki w Kielcach


grzanek85

Rekomendowane odpowiedzi

koniec dołów :tongue4:

nie same psy jeżdża po tym świecie

trza pomyśleć o jakimś spotku (miedzianka?)

w sezoniu wiosenno - letnim zapraszam do siebie na stawy to się jakiegoś grilla strzeli

bo teraz to tylko offroad :polew:

no chyba że :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zobaczymy czy audi pływa :polew: heh a tak na poważnie to jakiś spocik by sie przydał tylko mówić kiedy wam pasuje jeśli nie miedzianka to standardowo WTC bo ciepło już więc budzić sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cwaniaki bo mają sprawne autka :(

A ja musze mojego pazdzierza do zycia pobudzac :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh Nosb ja na ten tydzień planuje wyjąc skrzynkę i zmienić tego dwumasa:) , wiec tez na trochę uśmiercę autko. Heh a znasz jakis mądry sposób wycentrowania tarczy ?? W poprzednim aucie miałem wałek sprzęgłowy a do audi trochę ciężko, po poszukiwaniach w garażu znalazłem wałek od fiata 125p pasuję w tarcze ciekawe czy pasuje też w łożysko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wycentrowania tarczy ? :>

No rozbieraj... Ja juz mam dosc tych aut :/ Własnie ide wkładac do rodzicielki beTrójki silnik bo stary padl :/

A po niedzieli robie powoli moj: sprezarka doszła , głowica w remoncie (zawory,uszczelniacze,prowadnice :/ ) dól nowe panewki , pierscienie + honowanie cylindrów ... Kurde poszło kasy... Do tego olej , filtry uszczelki i masa innych dupereli...

a dodatkowo : tylni zderzak czeka poliftowy ;) przednie i tylnie lampy najprawdopodobniej w poniedziałek bede miał polifty :D moze wyrwe tanio tylnia klape poliftowa tez :) grill polifcik :) troche to poskłądam i tyle jesli chodzi o styling ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WTC parking koło cmentarzy na ulicy Ściegiennego, obok pomnika ofiar WTC . Taki duży pusty parking wyłożony kostką

27e1d6b63d781ff6.jpg

to co widać na górze to stadion korony :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra pany dysponuje B3 :D Własnie skonczyłem wkładac silnik :) A4 jeszcze postoi troche ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy ten spocik w końcu?

bo z wątku nic takiego nie wynika.

Też bym porozkręcał trochę, bo mój klimatronik wieje tylko na szybę, tylko czasu nie ma. :(

może ktoś na spocie ruszy klapki vagiem?

Dobrze że ciepło sie zrobiło :dance: :dance: :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szykujemy spota przed świętami z PKA 80 :decayed: więc jak coś to wtedy będzie sie też można styknąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedzie wecej 80 :D Ja podbije z kumplem w razie co :D Tak tak : tym dlugim :D hehehe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosb może się obudzi w końcu A4 klub i się zbierzemy bo wstyd taki duży klub a tylko paru chętnych pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy, kiedy, kiedy....

tylko żeby nie wtedy gdy będzie spot krajowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie moja bestyja obudzi to i ja sie obudze bo na razie to chodze smutny ;( :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosb moje serce się raduje już wtedy gdy patrzę na niunie, może sobie spokojnie stać a i tak jest fajnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak stoi w całosci to moze i tak :] i ze swiadomoscią ze wsiadziesz , odpalisz i pojedziesz... Mnie moja póki co ssie z kasy i dołuje... ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...