Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no pewnie na tsk i Tos nie ma wjazdu :)

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 324 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a pierdzielicie glupoty... My z SMK co tydzien jesteśmy, Patryk ostatnio do nas zawitał z kolegą.

Co tydzien na LUKOILu o 21 sie zbieramy

Opublikowano

oj no przecie żarty se robimy :):kox::facepalm::banan3:

Opublikowano

zobaczymy next piątek :good:

Opublikowano

tam pogladow rasistowskich co do tablic niema wiec TOS i TSK to normalka zreszta co ma rejestracja do tego KAROLU zbieraj sie numer znasz wiec dzwon i zajedziesz do nas :tongue4:[br]Dopisany: 13 Lipiec 2011, 20:11_________________________________________________Marcin tyz :) zreszta wszyscy mozemy sie tam spotkac :)

Opublikowano

bry...

poszukuje baku albo chociaz pompy paliwa z plywakiem

no chyba ze ktos moze chetny na mojego "rodzynka' za nieduze pieniadze

Opublikowano
:heat:
Opublikowano

a co to Ewcia popsuło sie znowu?

Opublikowano

Zna się ktoś w świętokrzyskim na sprzęgłach dwu-masach itp itd??

Opublikowano

a co to Ewcia popsuło sie znowu?

nie... nadal nie zrobione :P

Opublikowano

mechanicy się znaja na sprzęgłach i dwumasach. :facepalm:

Opublikowano

Tposejdon mimo Twoich rad nie mogłem naprawić tego radia o którym wcześniej parę dni wspominałem. Mianowicie mam poprzepalany jeden kabel i nie mogę się dostać do miejsca gdzie on się kończy. A po drugie mam problem żeby wyjąc wsuwki z kostki praktycznie chyba już rozwaliłem kostkę, bo tak w niej rzeźbiłem ze masakra.

Aha a jak kupiłem taki adapter to tez muszę te kabelki zamieniać o których mówiłeś?

http://allegro.pl/interfejs-do-systemu-bose-tylne-glosniki-sub-i1706122412.html

Opublikowano

Tposejdon mimo Twoich rad nie mogłem naprawić tego radia o którym wcześniej parę dni wspominałem. Mianowicie mam poprzepalany jeden kabel i nie mogę się dostać do miejsca gdzie on się kończy. A po drugie mam problem żeby wyjąc wsuwki z kostki praktycznie chyba już rozwaliłem kostkę, bo tak w niej rzeźbiłem ze masakra.

Aha a jak kupiłem taki adapter to tez muszę te kabelki zamieniać o których mówiłeś?

http://allegro.pl/interfejs-do-systemu-bose-tylne-glosniki-sub-i1706122412.html

tak bo to jest wiązka głośników tylko czyli dzięki niej będą ci chodzić głośniki tylnie a tamto co pisałem o zamianie dwuch kabli to w wiązce zasilania jest. ale po co rozbierałeś kostke zasilania? nei bylo złączek na wiązce przyradiu? zrób fotki tej wiązki co miałeś przy radiu czyli od radia do kostek ISO i podeślij na [email protected]

Opublikowano

ok jutro postaram się zrobić fotki. A z kostki musiałem jedna wsuwkę wyjąc bo był przepalony kabelek przy samej kostce. No i nie miałem jak połączyć. [br]Dopisany: 15 Lipiec 2011, 21:40_________________________________________________fotek niestety nie zrobiłem bo nie maiłem czym. ale wszystko podłączyłem tak jak Ty mówisz i nie działa. Boje się ze po tym "pożarze" straciłem radio;/

Opublikowano

ok jutro postaram się zrobić fotki. A z kostki musiałem jedna wsuwkę wyjąc bo był przepalony kabelek przy samej kostce. No i nie miałem jak połączyć. [br]Dopisany: 15 Lipiec 2011, 21:40_________________________________________________fotek niestety nie zrobiłem bo nie maiłem czym. ale wszystko podłączyłem tak jak Ty mówisz i nie działa. Boje się ze po tym "pożarze" straciłem radio;/

to sprawdź go w innym aucie jak będzie działac to coś nakablach jest.. jak neimasz blizej elektryuka co to ogarnie to przyjedź do jowa zobacze Ci to.. tylko trzeba się bedzi ena konkretny dzien zmówić

Opublikowano

popytam po okolicy a jak nie to będę musiał Cię odwiedzić:)

Opublikowano

Witam.

Widzieliście to rozbite czarne A4 w domaszowicach??

Opublikowano
:mysli::no:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.