Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

gdyby jeszcze kilku miało takie podejście do spotów jak ty dudi to te nasze spotkania inaczej by wyglądały :lol1:

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 323,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jeszce mysle odwiedzic kolegow w Tarnobrzegu bo w koncu tez nie mam daleko :naughty:

Opublikowano

Na Miedzianke i jeszcze w niedziele to bym się pisał :)

Opublikowano

Na Miedzianke i jeszcze w niedziele to bym się pisał :)

Po latac po winklach :kox::naughty:
Opublikowano

moze niedziela w standardowym miejscu kolo cmentarza? ja sie pisze. a wczoraj mnie nie bylo dudi bo wkoncu nie bylo chetnych. to co mialem byc sam?[br]Dopisany: 07 Luty 2009, 16:15_________________________________________________grzanek albo nosb wezcie mi powiedzcie czy ten klucz bedzie pasowal do tego mojego gwintu? znalazlem to na allegro za smieszne pieniadze.

http://www.allegro.pl/item535854334_klucz_do_zawieszenia_gwintowanego_do_gwintu_nowy.html

??

Opublikowano

kiedy nastepny spocik w Kielcach bedzie

bylbym chetny nigy jeszcze nie bylem

Opublikowano

Na 99% bedzie pasował. Zamawiaj to pożyczysz mi na chwile :naughty:

http://www.allegro.pl/item542409144_klucz_gwintu_zawieszenia_gwintowanego_gwintowanych.html troche tanszy :)

A potem to pier%^l tych mechanesów : zdejmij koło i sam krec :) Wyczysc wsio z piachu itp (jak masz mozliwosc porzadnie wypłukaj pod cisnieniem wodą) wyreguluj i moze zapsikaj jakims smarem w sprayu :)

Opublikowano

to co jutro z tym spocikiem kolo cmentarza a najlepiej nie za pozno (bo potem obiadek u mamusi :>)[br]Dopisany: 07 Luty 2009, 18:38_________________________________________________moze o 11 :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Luty 2009, 19:05_________________________________________________dobra ja bede jutro o 11 na parkingu przy cmentarzu starym moze ktos podjedzie

Opublikowano

to jest ktos chetny? stary nie przyjezdzaj jak masz byc sam. to bez sensu. niech sie kilka osob okresli i mozna by sie wtedy spotkac.

Opublikowano

michal i tak pewnie nikogo nie bedzie :) Jak bedzie w tą sobote spocik postaram sie podbic.

Opublikowano

N

michal i tak pewnie nikogo nie bedzie :) Jak bedzie w tą sobote spocik postaram sie podbic.

No wlasnie niech sie ludzie zadeklaruja kiedy im pasuje spocik .Bo faktycznie moze piatek wieczorem nie kazdemu pasi ,moze lepiej np. sobota 14 albo niedziela 15 niewiem czekamy na propozycje :kox:
Opublikowano

no i byl ktos? czy sam byles o tej 11?

Opublikowano

sam bylem ale fajnie bylo przynajmniej po ogladalem sobie moherowe berety :>[br]Dopisany: 08 Luty 2009, 17:22_________________________________________________a w sobote moze byc[br]Dopisany: 08 Luty 2009, 17:32_________________________________________________tylko o ktorej

Opublikowano

moze w sobote jakos popoludniu? 15? pasuje wam?

Opublikowano
  • Autor

Ja tam jestem za 16 w sobotę. Tylko przydało by się więcej osób

Opublikowano

Moze podbije i ja :)

Opublikowano

no spoko. pasuje mi 16.

Opublikowano
  • Autor

Kto jeszcze narazie jest :

NOSB

WARZYD

pewnie Dudi75

ogion ??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.