Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki w Kielcach


grzanek85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jeszce mysle odwiedzic kolegow w Tarnobrzegu bo w koncu tez nie mam daleko :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Miedzianke i jeszcze w niedziele to bym się pisał :)

Po latac po winklach :kox::naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze niedziela w standardowym miejscu kolo cmentarza? ja sie pisze. a wczoraj mnie nie bylo dudi bo wkoncu nie bylo chetnych. to co mialem byc sam?[br]Dopisany: 07 Luty 2009, 16:15_________________________________________________grzanek albo nosb wezcie mi powiedzcie czy ten klucz bedzie pasowal do tego mojego gwintu? znalazlem to na allegro za smieszne pieniadze.

http://www.allegro.pl/item535854334_klucz_do_zawieszenia_gwintowanego_do_gwintu_nowy.html

??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 99% bedzie pasował. Zamawiaj to pożyczysz mi na chwile :naughty:

http://www.allegro.pl/item542409144_klucz_gwintu_zawieszenia_gwintowanego_gwintowanych.html troche tanszy :)

A potem to pier%^l tych mechanesów : zdejmij koło i sam krec :) Wyczysc wsio z piachu itp (jak masz mozliwosc porzadnie wypłukaj pod cisnieniem wodą) wyreguluj i moze zapsikaj jakims smarem w sprayu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co jutro z tym spocikiem kolo cmentarza a najlepiej nie za pozno (bo potem obiadek u mamusi :>)[br]Dopisany: 07 Luty 2009, 18:38_________________________________________________moze o 11 :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Luty 2009, 19:05_________________________________________________dobra ja bede jutro o 11 na parkingu przy cmentarzu starym moze ktos podjedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michal i tak pewnie nikogo nie bedzie :) Jak bedzie w tą sobote spocik postaram sie podbic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N

michal i tak pewnie nikogo nie bedzie :) Jak bedzie w tą sobote spocik postaram sie podbic.

No wlasnie niech sie ludzie zadeklaruja kiedy im pasuje spocik .Bo faktycznie moze piatek wieczorem nie kazdemu pasi ,moze lepiej np. sobota 14 albo niedziela 15 niewiem czekamy na propozycje :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam bylem ale fajnie bylo przynajmniej po ogladalem sobie moherowe berety :>[br]Dopisany: 08 Luty 2009, 17:22_________________________________________________a w sobote moze byc[br]Dopisany: 08 Luty 2009, 17:32_________________________________________________tylko o ktorej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem za 16 w sobotę. Tylko przydało by się więcej osób

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...