Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no widze ze troche zjechalo ja niestety z przyczyn wyrzysz nie mogle ale na nastepny napewno przyjade

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 324,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

gx290IX0.jpg gx292gdA.jpg aV1Ke7fJ.jpg

gx293Ov9.jpg gx294QlS.jpg aV1KgWlS.jpg

aV1KhTdi.jpg aV1KjxZi.jpg aV1KmjAi.jpg

A nad bespieczeństwem imprezy czuwali " Men in Black " :baseball: :baseball:

Pq1MiJUA.jpg

Opublikowano

No było was troche. Ja na ten nie dalem rady. Pojawie sie na nastepnym :)

Opublikowano

A tego to ja juz nie wiem :mysli::tongue4:

Opublikowano

to kiedy umawiamy sie na nastepny moze za 2 tygodnie albo za tydzien kto sie pisze i kiedy?Teraz napewno przyjade

Opublikowano

była mowa że następny spocik będzie jak trochę cieplej będzie i z grillem w tla ma być :kox:

Opublikowano
:good: Opier$%^&*bym cos na ciepło :decayed:
Opublikowano

No no grill to całkiem dobry pomysł tylko że bez %%% no bo trzeba jakoś wrócić naszymi cackami do domów :decayed:

Opublikowano

:good: Opier$%^&*bym cos na ciepło :decayed:

:polew: :polew: :polew:

a mamusia obiadkow nie gotuje dla Danielka?[br]Dopisany: 19 Marzec 2009, 17:45_________________________________________________

No no grill to całkiem dobry pomysł tylko że bez %%% no bo trzeba jakoś wrócić naszymi cackami do domów :decayed:

karmi... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Gotuje :D Ale nie kiełbache z grilla :P haha :):polew:

Opublikowano

Gotuje :D Ale nie kiełbache z grilla :P haha :):polew:

no tak,w koncu tego sie nie gotuje :cool1:
Opublikowano

A karmi jest tylko dla kobiet a podrugie to cos (bo piwem tego sie nazwać nie da) nie da się pić bo jest wstrętne :sick3:

Opublikowano

podrugie to cos (bo piwem tego sie nazwać nie da) nie da się pić bo jest wstrętne :sick3:

fakt :sick3:
Opublikowano

nie alkohoLOLowac mi sie tu :tongue4:

Opublikowano

a czemu nie

trzeba tylko dorze zacząć :drunk: :drunk: :drunk: a póniej

:dance: :dance: a rano

:sick3: :sick3:

i lekarstwo :beer1: :beer1:

Opublikowano

a czemu nie

trzeba tylko dorze zacząć :drunk: :drunk: :drunk: a póniej

:dance: :dance: a rano

:sick3: :sick3:

i lekarstwo :beer1: :beer1:

:polew: :polew:

tak bez zadnej okazji... :cool1::mysli:

Opublikowano

okazja zawsze się znajdzie-np za przyszły zlot :beer1: ? ! za to żeby się dobrze jeżdiło :beer1: , żeby się żaba sprzedała :beer1: i tak można cały dzień.

najlepszy to zdrowie mamy :beer1: :beer1: :beer1:

Opublikowano

koledzy oczywiscie i kolezanki :tongue4: kiedy nastepny zlocik?? niestety na ostatnim nie moglem byc :wallbash: niech ktos zaproponuje jakas date i godzinke :hi:

Opublikowano

no podobno jak bedzie troche cieplej zeby grilla zrobic :>ale kiedy to nikt oczywiście nie wie :wallbash: niech ktos zacznie z data to sie reszta moze przylaczy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.