Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki w Kielcach


grzanek85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

kolego wiury wtryski w kielcach sprawdzą Ci na elektro ciepłowni na herbach wjazd od łódzkiej tam jest taki mały serwisik

Wracam do mojego pytania co mi dokładnie potrzeba do wymiany skrzyni na 6 biegową?

:mysli: napewno skrzynia 6 biegowa :) a tak serio to zapytaj Grzanka on u siebie robił taką przekładkę z tego co pamiętam.

drogie jak japierdole. THULE

MArcin jak sie na B5 przesiądziesz to puszczę na wsi fame że Marcin607 to robi jeden krok do przodu i dwa w ty :polew:ł. Weź przykład np. z Grzanka. 2 tygodnie B6 jeździ już myśli o zmianie ale nie na B5 tylko na B7 :) dokładnie tak jak ja :) b7 2.0T to jest tooo.

ołłłłł Jeeeaaaa

ten silnike jeba...ny mnie wkur... po raz kolejny pali sie silnik (zasrany napinacz).

ale jak patrze na tą moją padlinę troche mi jej szkoda. jeszcze myślę czyy na AVF nie wrócić w Q.

ale B5 do B5 to klasa fury i jakby się fajna trafiła wsiadłbym no problemo- tylko black sedan patrz Dudi75 i emichałkw-albo takiego szalonego zielonego QQQQ :kox: [br]Dopisany: 01 Lipiec 2011, 06:46_________________________________________________Grzanek poka poka co nabyłeś

Ja ci dawno mowilem sprzedaj toto i B5 kupuj jakies 2.5TDI zQ za 10 tys wywal silnik zapodaj AWX - AVF i zapodaj program na poczatek i ciesz sie z bez awaryjnej jazdy 170 KM diselkiem . Jak ci bedzie malo to GT22 :kox: . Z drugiej strony przeciez za twojego strucla mialbys juz S4 2.7BIT czego wiecej ci potrzeba do szczescia chyba tylko pelnego zbiornika :kox: ale znajac ciebie nie przekraczal bys 1300 obr :naughty: zeby spalanie bylo na przyzwoitym poziomie :polew:

Dudi zbieraj ekipe i przyjedź na spota w niedziele do borkowa tam koło tamy co kiedys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale znajac ciebie nie przekraczal bys 1300 obr :naughty: zeby spalanie bylo na przyzwoitym poziomie :polew:

to jest eco k**wa driving :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tedek ty wywaliłęś cały egr czy tylko zatkałeś rure wychodzącą z silnika?[br]Dopisany: 02 Lipiec 2011, 16:01_________________________________________________tzn TADEK :>

wywaliłem całkiem i zaślepiłem wyjście z kolektora wydechowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przez ten j**any przepływomierz to zeby jakoś się do przodu przemieszczać to musze do 4000 obr krecic non stop :) ale i tak 420 km / zbiorniku 48l LPG zrobię. :gwizdanie:

To jest eko Driving dopiero :)

Marcin napisz mi na PW ile dawales za napinacz a ja napiszę Ci ile ja dałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przez ten j**any przepływomierz to zeby jakoś się do przodu przemieszczać to musze do 4000 obr krecic non stop :) ale i tak 420 km / zbiorniku 48l LPG zrobię. :gwizdanie:

To jest eko Driving dopiero :)

Marcin napisz mi na PW ile dawales za napinacz a ja napiszę Ci ile ja dałem ;)

1000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kurna ja o 900 zl mniej.q na allergo kupowales czy w kielcach w sklepie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na allegro :> ale jebie się już2gi raz a ori jest [br]Dopisany: 03 Lipiec 2011, 09:23_________________________________________________ :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego wiury wtryski w kielcach sprawdzą Ci na elektro ciepłowni na herbach wjazd od łódzkiej tam jest taki mały serwisik

Wracam do mojego pytania co mi dokładnie potrzeba do wymiany skrzyni na 6 biegową?

Skrzynie 6 z lapa chyba od strony kierowcy , wybierak i chyba to wzystko reszte mozna samemu przerobic . Przynajmniej tak zrobil Grzanek , ja tez sie do tego zabieralem kupilem nawet wybierak ze skrzyni 6 ale puzniej kupilem druga a4 ze skrzynia 6 wiec teraz moge ci odsprzedac ten wybierak . skrzynie szukaj z 2.5 TDI o symbolu DQS. Sprzeglo zostw swoje to zostawisz rozrusznik .

Tadek Co do spota to chyba nic nie wypali bo leje :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamy kilka rozwiązań: :mysli:

- spotujemy sie na jakims zadaszonym parkingu

- czekamy i liczymy na szczescie ze przestanie padac ( tu musi reszte ekipy na forum poinformowac miejscowy meteorolog np Grzanek o wyglądzie sytuacji :decayed:)

-przenosimy spota na inny termin

;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

Tadek Co do spota to chyba nic nie wypali bo leje :confused4:

No właśnie lipa z tą pogodą ..

mamy kilka rozwiązań: :mysli:

- spotujemy sie na jakims zadaszonym parkingu

- czekamy i liczymy na szczescie ze przestanie padac ( tu musi reszte ekipy na forum poinformowac miejscowy meteorolog np Grzanek o wyglądzie sytuacji :decayed:)

-przenosimy spota na inny termin

;(

nie wiem czy nie lepiej odpuścić dzisiaj a poczekać na pogodę.. będzie ciepło to i wiecej luda może przyjedzie..

dzieki

ale nie trzeba zmieniac programu odrazu po wywaleniu egr?

Nie trzeba nic zmieniać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odpuszczam, pieprzne 200 km w dwie strony a i tak na 95% to nie będzie zlot tylko malutkie spotkanie przez tą pogodę :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to przełóżmy na następną niedzielę.

akurat zderzak mi się sklei bo uje...em wyjeżdzając z garażu :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie chyba z myślą o nas otworzyli ten duży parking przy stadionie Korony- więc zimą będzie miejsce do szaleństwo - przy wyłączonym ESP :polew: :polew: :polew:

Karol a TY kiedy zamieżasz BGB zakupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...