Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki w Kielcach


grzanek85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Grzanek o mnie chyba zapomniales bo nic nie napisales ;( chyba mnie nie lubisz :( ale jesli cos z organizujecie to moze mi sie uda przyleciec po pracy :wink4: jesli piatek to okolo 18.30 a jesli sobota to po 16.00 czekam na wasze propozycje :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piątek to ok 19 :) by pasował. Dudi Ciebie to ja z góry liczę że jesteś:):good: wszystkich zapraszałem do tematu tych w miarę aktywnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piątek może byk. może dotrę :> tylko jakąś felgę trzeba by założc bo strasznie skromnie wyglądam przy niektórych!!!!!! :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest mapka na pierwszym poście a jak nie dzwonić do mnie 500259096 to wytłumaczę i zapraszam wszystkich :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No prosze a o mnie to tez zapomniales grzanek :P ja niestety w piatek nie moge dotrzec bo mam male swieto w mojej miescinie jakies koncerty czy cos :P ogolnie to podobno sa dni wloszczowy. taaaa jak juz sie zbierzecie to zapraszam ma byc ciekawy repertuar jakis feel jakies tam inne cuda. Zapraszam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzanek85 popros o podwieszenie tematu, i od razu bedzie widoczne gdzie sa spoty.. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MI nie pasuje w sobotę :gwizdanie: jak jest kilka chętnych na piątek to w piątek a potem nastepny termin jak większości będzie pasować :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wodzu zarzuć już coś konkretnego bo PIĄTEK niedaleko. Trzeba ustalić konkretną godzinę.

I koledzy żeby nie pisać w sobotę aaaaaaaaaa przejeżdżałem ale było was tylko trzech to się nawet nie zatrzymywałem bo z takim podejściem to się nigdy zlotu nie zrobi w świętokrzyskim. Rozumiem ze każdy ma mało czasu ja też ale sobie próbuje tak czas zorganizować żeby na zlocie sie pojawić. Pozdro i do zobaczenia w piątek grzanek ustal jakąś godzine i tyle.

Mogę wziąść lapka i pobawimy sie VAGiną :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dudi jak byś był w międzyczasie w domu wziął byś ten pływak bo tamten mi truje d.. ja będę nawet przed 19 sta pzdr MOŻE KTOŚ JESZCZE??[br]Dopisany: 28 Sierpień 2008, 20:56 pm_________________________________________________witam to kiedy następny spot, mam nadzieje że będzie nas więcej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...