Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki w Kielcach


grzanek85

Rekomendowane odpowiedzi

Witam:)

Koledzy ja rownież pisze sie na spocik w najblizszym czasie. kilka porad od Was byłoby mi potrzebne....a najlepiej jakby był ktos kto ma zamontowany zestaw ksenon HID. zamierzam taki zestaw zamontowac jednak mam pewne obawy.... takze informujcie kiedy gdzie i o ktoraj byłby najblizszy spocik :hi:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no to dopisujemy:

1. michał-oracz

2. siniakTDI

3. beni226 ???

4. kar_sci

5. kyluck

6. warzyd

7. ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no brakuje kobiet brakuje:) chętnie zapraszamy:) :>[br]Dopisany: 20 Luty 2009, 00:51_________________________________________________będzie nas więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ulica zagórska to jest ta ulicznka przy bazarze??

a teraz drugie pytanie-gdzie w Ck jest jakiś tapicer samochodowy-sprawdzony najlepiej? wie może ktoś?? ja znalazłem dwóch na www jeden właśnie na zagórskiej drugi na Seminaryjskiej[br]Dopisany: 20 Luty 2009, 11:15_________________________________________________grzanek a dało by radę żebyśmy się jakoś na mieście jutro ustawili bo cośdziwnie mi autko dymi i może na kompie by coś wyszło?! ja będę w Ck od 10 może wcześniej bo muszę tego tapicera załatwić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin jak coś to dzwoń 500259096 bo sam nie wiem co się jutro będzie działo, jeśli chodzi o tapicera skrzyżowanie wiejskiej z leszczyńską chłopaki są w miarę nie drogie i robią robotę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warzyd piszesz się na spota kto tam jeszcze chętny??

jak napisalem wczesniej grzanek pisze sie :)[br]Dopisany: 20 Luty 2009, 18:13_________________________________________________

czy ulica zagórska to jest ta ulicznka przy bazarze??

a teraz drugie pytanie-gdzie w Ck jest jakiś tapicer samochodowy-sprawdzony najlepiej? wie może ktoś?? ja znalazłem dwóch na www jeden właśnie na zagórskiej drugi na Seminaryjskiej[br]Dopisany: 20 Luty 2009, 11:15_________________________________________________grzanek a dało by radę żebyśmy się jakoś na mieście jutro ustawili bo cośdziwnie mi autko dymi i może na kompie by coś wyszło?! ja będę w Ck od 10 może wcześniej bo muszę tego tapicera załatwić

stary co do tapicera jedz na krakowska. na przeciwko stacji benzynowej orlen w kierunku krakowa koles robi. naprawde robi konkretnie i jest niedrogi. a ten na zagorskiej to ma ceny niesamowite. chory koles max

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki warzyd, byłem w kielcach już piątek nawet specjalnie żeby zeszyć tącholerną dziurę no ale :beer1: niesety po piątku doszedłem do siebie dopiero po 15 i już bylo za póżno żeby nawet myśleć o tapicerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak i 28 to nie piątek tylko sobota. Zapraszamy wszystkich nie ważne jakimi autami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...