Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki w Kielcach


grzanek85

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie zapraszam ALL na ślub MÓJ 23-10-2010 w Kościele ŚW Jadwigi

Panowie szykujemy się na KORONE 22-10-2010 :kox: (chyba jest w tym rejonie takie coś :decayed:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Koledzy mam good newsa... RS4 i cała reszta BRD FMIC i dolot założone.. jeszcze tylko pare poprawek które jak to zawsze wychodza wtrakcie.. także możecie jakiegoś spota organizować będziecie mieli co besztać hehe :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wtryski wymienie. hmm.. może w tym miesiacu jak się uda:)

Grzanek jednak ta blaszka tak grała franca... jaka wracałem to cisza juz była i wydawało mi sie ze jakby troszke szybciej wstawało turbo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosb.. no racja trochemi sie zeszło ale co tam lepiej późno niz wcale :) a Ty co na żyletki swoją handlujesz?? jak tak to moze bym siena Grill pisał o ile nie zaklepany juz :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosb.. no racja trochemi sie zeszło ale co tam lepiej późno niz wcale :) a Ty co na żyletki swoją handlujesz?? jak tak to moze bym siena Grill pisał o ile nie zaklepany juz :gwizdanie:

Tadzik mijałeś mnie wczoraj na parkingu dongusu- praca???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mARCIN607... praca praca... tak w ostatniej chwili Cie tez zobaczyłem ale nie byłem pewny bo ciemno i minąłeś mi tylko.. tr zeba by jakiegoś spota zorganizować wreszcie sie doczekałes na mój zderzak hehe to ocenisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak SPOT to SPOT ja proponuję 10-11-2010 wcześniej mnie nie będzie.

jak reszta widzi ten termin?? tylko już po tym spocie obowiązkowo każdy po woreczku bo one leżą w piwnicy i same się nie wywiozą :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak SPOT to SPOT ja proponuję 10-11-2010 wcześniej mnie nie będzie.

jak reszta widzi ten termin?? tylko już po tym spocie obowiązkowo każdy po woreczku bo one leżą w piwnicy i same się nie wywiozą :polew: :polew: :polew:

10.11.2010 to środa jest

ja bym proponował raczej na weckendzie np niedziela 14.11.2010

mARCIN607 podjechał bym kiedyś do was do Ostrowca na spota może jak juz Ty będziesz bo teraz mam niedaleko :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak SPOT to SPOT ja proponuję 10-11-2010 wcześniej mnie nie będzie.

jak reszta widzi ten termin?? tylko już po tym spocie obowiązkowo każdy po woreczku bo one leżą w piwnicy i same się nie wywiozą :polew: :polew: :polew:

10.11.2010 to środa jest

ja bym proponował raczej na weckendzie np niedziela 14.11.2010

mARCIN607 podjechał bym kiedyś do was do Ostrowca na spota może jak juz Ty będziesz bo teraz mam niedaleko :cool1:

14,11,2010 spojrzałem w kalndarz własnie 10-11-2010 to środa (patrzyłem na pazdziernik :gwizdanie:):polew: :polew:

Hyzio tylko ja teraz w Ck jestem ale pomysł słuszny możemy się jakoś ugadać i podjechać do Chłopaków-już ze 2m-ce nie byłem :thumbdown: :thumbdown:

a gdzie teraz stacjonujesz??[br]Dopisany: 27 Październik 2010, 11:31_________________________________________________Grzenek-będę miał temat do Ciebie :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mi pasi 14.10.2010 :) huzio moze sie z wami przelece do tego ostrowca tylko tam chyba w poniedziałki sie chłopaki organizuja coś mi sie kojaży co??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to 14 w Kielcach a w Poniedziałek lecimy na Ostrowiec :kox: :kox: :kox: :kox:

Hyzio a we Wtorek lecimy na Stolice :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...