Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nosb pisałem do ciebie w sprawie tej dokladki :tongue4: spylisz ja??

i druga sprawa. jak jest z takimi lampami? jakosciowo

http://allegro.pl/lampy-diodowe-audi-a4-8e-00-04-red-white-led-diody-i1373961823.html

zebym sie nie wpakował w 600 zł. miał ktos?

jutro Ci sprawdzę ile u mnie kosztują
  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
jutro Ci sprawdzę ile u mnie kosztują
:good:

kazda złotowka taniej to juz cos :naughty:

Opublikowano

He i jestem na liście :tongue4:

Opublikowano

Nosb pisałem do ciebie w sprawie tej dokladki :tongue4: spylisz ja??

i druga sprawa. jak jest z takimi lampami? jakosciowo

http://allegro.pl/lampy-diodowe-audi-a4-8e-00-04-red-white-led-diody-i1373961823.html

zebym sie nie wpakował w 600 zł. miał ktos?

jutro Ci sprawdzę ile u mnie kosztują

też przez długi czas chodziły mi po głowie...

kurcze nie zna ktoś jakiegoś magika który umie wprawić jakieś 3 czy 4 rzędy LEDów do ori lamp :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: ???

zastanawiało mnie kiedyś to czy nie można by jakoś bebechów ze świateł od A3 po lifcie przełożyć :gwizdanie:

skoro do b7 z A6 można...[br]Dopisany: 22 Grudzień 2010, 22:40_________________________________________________wiem że guardian http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=44364.60 zrobił swoje customowe tylne LEDy na ori lampach... ale nie ma go od pół roku na forum.

Opublikowano

Badboy teraz to mi w głowie pomieszałes :cool1:

pewnie da sie to ogarnac...

fajnie wygladaja

Opublikowano

Ja mam te ledy i po 10k km sprawują się wyśmienicie :)

Opublikowano

wrzucę je tak będzie lepiej:

cimg1965l.jpg

cimg1984.jpg

może ktoś się podejmie :naughty:

Opublikowano

światła mi się bardzo podobają!! Tylko jak ze stopem?

Opublikowano

Spoko :naughty:

Jak termostat?? temp. masz cały czas w pionie?? Bo u mnie to różnie ale grzeje :decayed:

Opublikowano

światła mi się bardzo podobają!! Tylko jak ze stopem?

nie mam pojęcia innych fot nie ma... a wlasciciela nie ma od pol roku na forum,...

Opublikowano

siema Dywiżjony :hi:

napiszcie mi proszę numer przekaźnika od wycieraczek w B6, najlepiej jakbyście zarzucili jakimś fotosem :naughty:

z góry dziękuję :good:

Opublikowano

Tails_2.jpg

DSC_5416.jpg

4297700293_5c2f2ebb34_o.jpg

te też są całkiem całkiem...

Opublikowano

swiatla :cool1::naughty: - wlasnie taka scieme chcialem zrobic :tongue4: ale przy uzyciu folii Lamin-X

bo nie sa to ori ledy ze sklepu - ktos zdecydowanie je jeszcze dociemnial na wlasna reke :cool1::wink4:

tak przy okazji takich w ofercie kupna nie ma nigdzie :gwizdanie:

Opublikowano

zgodnie z obietnica wstawiom real foty wlepek, sorry za jakosc ale nie uie robic zdjec :decayed:

3f996a326f7e70d0med.jpg

i bezposredni link do fotki: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/3f996a326f7e70d0.html

zrób fotę po przyklejeniu [br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 08:21_________________________________________________

jutro Ci sprawdzę ile u mnie kosztują
:good:

kazda złotowka taniej to juz cos :naughty:

niestety brak takich :(

Opublikowano

Spoko :naughty:

Jak termostat?? temp. masz cały czas w pionie?? Bo u mnie to różnie ale grzeje :decayed:

Ogarnąłem :)

Opublikowano

napiszcie mi proszę numer przekaźnika od wycieraczek w B6, najlepiej jakbyście zarzucili jakimś fotosem :naughty:

a co sie stalo? jak przestaly dzialac totalnie, to sprawdz bezpiecznik - mi zeszlej zimy 3x sie spalil.

Opublikowano
  • Autor

Mogly przymarznac wiec dostaje opor na silniczke ... Idzie wiekszy prad i pali bezpiecznik.

Artur naklejka ok ale czekamy co Michal splodzi :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.