Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zdrowych chłopaki :good::friends:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wszystkiego NAJ ON i BP po 50 groszy :wink4:

Opublikowano

wszystkiego dobrego chłopy!:)

Opublikowano

Zdrowych i pogodnych świąt chłopaki i dziewczyny :):naughty:

xmasv.gif

Opublikowano

Wesołych Świąt!!!

Opublikowano

Wesolych Swiat :kox: i udanych prezentow :gwizdanie: :tongue4:

thumbalessandraambrosio.gif

Opublikowano
  • Autor

Ale spamujecie nie na temat :D

Jak myslicie :

dscf0025k.th.jpg

Poszlo w czarna polmatową strukture ( wyglada jak czarny plastik chropowaty ) . Zastanawiam sie czy wciagac tez w ten kolor ten szary element i czy zostawic polmat szorstki czy czarny polysk jednak.

Opublikowano

Ja mam czarny połysk i jestem zadowolony z nich. Ale wszystko zależy od twojej wizji całości. :)

Opublikowano
  • Autor

Podrzuc kolego jakies fotki/linki :)

Opublikowano
Ja też życzę wszystkim wszystkiego najlepszego! I dużo nowych gadżetów dla Audiczek !

jakbys siedzial w polsce to nie było by to takie prsote :naughty:

to forum mnie wykonczy :naughty: obejrzałem dokladnie twoje wozidło i juz kolejne przebłyski mam

hehe, to, że mieszkam za granicą nie znaczy, że jestem jakoś nie wiadomo jak naładowany kasą, też u mnie ostatnio słabo i na razie niestety muszę odłożyć rezanie na parę miechów... No ale cóż, w końcu zacznę z powrotem. A wam, życzę jeszcze raz wszystkiego najlepszego ! :hi: :hi:

Opublikowano

Ale spamujecie nie na temat :D

Jak myslicie :

dscf0025k.th.jpg

Poszlo w czarna polmatową strukture ( wyglada jak czarny plastik chropowaty ) . Zastanawiam sie czy wciagac tez w ten kolor ten szary element i czy zostawic polmat szorstki czy czarny polysk jednak.

Jakie dzisiaj B7 stało w Kościerzynie, :shocked: lampy ciemne z jakimiś chińskimi ledami,...że też mi bateria w telefonie padła :wallbash: jeszcze takiej wiochy nie widziałem.

Opublikowano
  • Autor

DO mnie pijesz? :decayed:

Moze cos takiego bylo : ssl26790.jpg

Opublikowano

Podrzuc kolego jakies fotki/linki :)

te sa z watku o moim aucie, ale jak chcesz to zrobie cos dokladniejszego:

f4a5f8b60b75724dmed.jpgaba2af6ba2219fd1med.jpg

Opublikowano

na białym to wyglada mega :decayed:

Opublikowano

black killer :good:

Opublikowano

dokladnie :good: mam nadzieje, ze projekt - Nosb to przedstawi :good:

Opublikowano

Wszystko zalezy jak NOSB bedzie chcial miec czarne elementy. Ja na przyklad preferuje czarny polysk, wiec zostaly mi jeszcze relingi, ramka wokol Grilla, obudowa slupkow (ktore moze kupie zamiast malowac)

A kolor felg to juz u mnie inna bajka. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

U mnie chromy na soczewce itp zostana. Bo bylaby przesada auto i tak bedzie czarne ze wszystkimi elementami ( lusterka , chromy dookola szyb , grill ). Pozatym ty masz bialy kolor i tu fajnie pasuje a u mnie by lamp nie bylo widac :) Wiec zostawie ten chromik na soczewce :):good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.