Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kuzwa połowa z was w pracy a ja wolne i mnie rozpeirdziela... nie mam co z soba zrobic

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

dscf0062c.th.jpg

dscf0065p.th.jpg

Teraz jest tak jak chcialem :kox:

Opublikowano

u mnie śmierdziało jakby się ze dwa strusie spaliły :gwizdanie: :polew: aż sie wystraszyłem że tak żle moją małą p[otraktowałem

ile jajek dało sie usmarzyc? :decayed:

Naucz się w końcu cytować :D:decayed:

więcej grzechów nie pamiętam i poprawę obiecuję :polew: :polew: :good:[br]Dopisany: 27 Grudzień 2010, 17:56_________________________________________________

Kuzwa połowa z was w pracy a ja wolne i mnie rozpeirdziela... nie mam co z soba zrobic

idż posprzątaj w samochodzie
Opublikowano

dscf0062c.th.jpg

dscf0065p.th.jpg

Teraz jest tak jak chcialem :kox:

Przechodziłem przez to :kox:

W lampach B6 nie idzie łatwo.. Powiem więcej.. Drugi raz bym tego nie robił :gwizdanie: (inny klej)

Opublikowano
  • Autor

Wiem... Rozerwalem moj lewy ksenon z b6 w ramach potestowania ( i tak mial pekniete szklo ) :gwizdanie:

Opublikowano

Nie wiedziałem, że aż tak się może turbo zagrzać hehe, ostro dawałeś Nosfer

Opublikowano
idż posprzątaj w samochodzie

a jest co...

w soboty na niedziele woziłem ludzi. no i niechcacy duzy red bull sie rozpier..... deska podłokietnik i fotel do prania :kox:

Ale za zimno :decayed:

Opublikowano

Wiem... Rozerwalem moj lewy ksenon z b6 w ramach potestowania ( i tak mial pekniete szklo ) :gwizdanie:

jakaś podpowiedz :wink4: oprócz opalarki i nożyka , chcemy rozebrać Bixenona w B6 :(

Opublikowano
idż posprzątaj w samochodzie

a jest co...

w soboty na niedziele woziłem ludzi. no i niechcacy duzy red bull sie rozpier..... deska podłokietnik i fotel do prania :kox:

Ale za zimno :decayed:

dobrze że im się z kieliszków nie wylało :gwizdanie:[

Opublikowano

Pany, czy ten kolor deski to jest "swing" ?

e4a6bce1740b446dmed.jpg

Opublikowano

Wiem... Rozerwalem moj lewy ksenon z b6 w ramach potestowania ( i tak mial pekniete szklo ) :gwizdanie:

jakaś podpowiedz :wink4: oprócz opalarki i nożyka , chcemy rozebrać Bixenona w B6 :(

opalarka i śrubokręt i jedziesz z tym koksem :wink4:

Opublikowano

Nosb a Ty sam robiles te lampiony?? Tez bym u siebie na czrno srodki machnal :kox:

Opublikowano

ja mam machnięte na sprzedaż :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

ale Xenony?? ile za nie wolasz??

Opublikowano

ale Xenony?? ile za nie wolasz??

nie xenony soczewka :wink4:

Opublikowano

ile?? a cizko to pomalowac??

Opublikowano
  • Autor

Pomalowac nie ale przepieprzone rozkleic/rozerwac te z b6 :wallbash:

Opublikowano

dopisujemy B7-kowców?

Opublikowano

Pomalowac nie ale przepieprzone rozkleic/rozerwac te z b6 :wallbash:

pieprzony klej :disgust:

Opublikowano
  • Autor

antonio ja to moge dopisywac mi to obojetne ;) Na jednej szybce wlepie sobie b6 a na drugiej b7 division :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.