Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jakby dolar byl po 2PLN, to oplacaloby sie kupic taki set z ocarbon :confused4:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jakby dolar byl po 2PLN, to oplacaloby sie kupic taki set z ocarbon :confused4:

miałem to właśnie napisać, bo za***iście się to prezentuje :wink4:, Malik miał to chyba u siebie co nie? :mysli:

Opublikowano

jakby dolar byl po 2PLN, to oplacaloby sie kupic taki set z ocarbon :confused4:

a nie pęka :)
Opublikowano

jakby dolar byl po 2PLN, to oplacaloby sie kupic taki set z ocarbon :confused4:

miałem to właśnie napisać, bo za***iście się to prezentuje :wink4:, Malik miał to chyba u siebie co nie? :mysli:

mial, pozniej byl u mnie.

jakby dolar byl po 2PLN, to oplacaloby sie kupic taki set z ocarbon :confused4:

a nie pęka :)

podobno nie mial ani jednego takiego przypadku...

ten set co mialem byl chyba jego pierwszym, czy jednym z pierwszych.

nawet na zdjeciach widze, ze wykonanie jest duzo lepsze.

Opublikowano

Robert, http://www.ocarbon.com - poogladaj sobie :wink4:

b6b7-003-1024x0683.jpg

Powiedzcie mi to jest A4??? dlaczego ma włącznik blokady zamka centralnego w prawych drzwiach?

Opublikowano

Robert, http://www.ocarbon.com - poogladaj sobie :wink4:

b6b7-003-1024x0683.jpg

Powiedzcie mi to jest A4??? dlaczego ma włącznik blokady zamka centralnego w prawych drzwiach?

Amerykanin.

Ja też tak mam.

[br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 12:19_________________________________________________

Dasz rade pewnie :D

Raczej :D

Jestem dosyć uparty i przy tym bardzo zdolny :naughty: :naughty:

Pany jak jest dobra cena za carbon :mysli:

normalnie (ori) chodzi po 1200-1500 - ale ja bym wolal okleic to prawdziwym wloknem i polakierowac zywica... duuuzo lepszy efekt.

o.. o..

Znasz lepiej cały proces ?

- gdzie kupić włókno' date=' jakiej żywicy użyć i w jakich warunkach ? ;)

Czaję się na obrobienie swojego Piano. :cool1:

[/quote'] :notworthy:

Jak ktoś znajdzie coś ciekawego to może kilka kompletów i będzie taniej :wink4:

Zaczekajcie trochę, to sprzedam Wam moją manufakturę :decayed:

Opublikowano

Kupcie ode mnie aluminiowe szczotkowane kompletne quattro gotowe do zamontowania :):hi:

Opublikowano

Stolkien - wykładzina podłogi od spodu ma piankę a nie gumę. Sprawdzałem - przepuszcza wodę...

Opublikowano

Kupcie ode mnie aluminiowe szczotkowane kompletne quattro gotowe do zamontowania :):hi:

a podales cene ? :naughty:

Opublikowano

ja w swoim b6 mam wykładzinę od b7. może dlatego. moja nie przepuszcza. kiedyś kolega na tyle wylał mineralną całą. pływała a nie wsiąknęła. A co do listew to Ostygłem trochę z ceną. 500zł komplet z popielniczkami itp.

Opublikowano

Jak wygląda nakładanie takiego carbonu?? Są jakieś tutoriale na necie? Ja bym wziął od kogoś alu jak mi na anglika przerobi :D

Opublikowano
  • Autor

na youtube sa ... Generalnie nic trudnego kwestia ewentualnej wprawy. Kladziesz wlokno , nasączasz i i tyle... Dalej albo kilka kolejnych warst zywicy + ich polerowanie albo lakierownie lakierem samochodwym + polerowanie :) Gotowe zestawy sa na allegro w okolicy 100 zl na jakies mniejsze elementy. [br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 16:38_________________________________________________

np :hi:
Opublikowano

ma ktos na sprzedaz MCE inny niz z literka C na koncu czyli: 8E0907279 i jakas literka na koncu??

Opublikowano

Ziomki czy jest możliwość dorobienia 100ml lakieru w spray'u do mojej A4

i czy wie ktoś czy klar (bezbarwny) jest dostępny w spray'u ?

Opublikowano

tak jest wmozliwosc i klar tez mozna kupic nabity w puche...a co bedziesz malowal ??

Opublikowano

tak jest wmozliwosc i klar tez mozna kupic nabity w puche...a co bedziesz malowal ??

rożek maski muszę malnąć :wink4:

Opublikowano

a masz wprawe w "sprejowaniu" ??

Opublikowano

v

a masz wprawe w "sprejowaniu" ??

mialem teraz w warsztacie lakierowac maskę i blotnik ale wczoraj jak jechalem do miasta to koparka uderzyla w audi mojego ojca ktorym kierowalem. Zanim ubezpieczalnia wyplaci siano to musze wylozyc ze swoich na naprawe A6.

A u siebie to blotnik mam w kolorze tylko ma kilka rysek a maska to doslownie rożek. Dam radę

Opublikowano

musisz dac rade jesli juz sie za to wezmiesz...lakby co to sluze pomoca w sprawach lakieorwania :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.