Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

antonio ja to moge dopisywac mi to obojetne ;) Na jednej szybce wlepie sobie b6 a na drugiej b7 division :kox:

a pod machą, b5 Battalion :evil:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

antonio ja to moge dopisywac mi to obojetne ;) Na jednej szybce wlepie sobie b6 a na drugiej b7 division :kox:

tylko coś chłopaki się krępują hehe

Opublikowano
  • Autor

:kox: :kox:

Dla mnie bo b6/b7 jest jak passat b5/b5fl...

Opublikowano

Bo tak jest, przecież w środku to tylko dwoma rzeczami się różnią

Opublikowano

Ja u siebie w aucie mam caly srodek z B7 no po za siedzeniami.... decha ma tylko jedna roznice, mocowanie airbaga...

No i najwazniejsze to to ze material wykonania przelacznikow a raczej lakier ktorym sa pokryte jest duuzo odporniejszy...

No i mozna powiedziec ze swap :):polew: :polew:

Opublikowano

antonio ja to moge dopisywac mi to obojetne ;) Na jednej szybce wlepie sobie b6 a na drugiej b7 division :kox:

tylko coś chłopaki się krępują hehe

do kogo to mówisz ??? :foch:

:guma:

:decayed:

Opublikowano

No u mnie jeszcze kierownica i już tez 'inside swap' :D

Opublikowano

no dobra to powitajmy chlopakow z nowszymi b6(7) :)

Nosb dowodca to Ty juz dawno tuta jestes :cool1:

Opublikowano

Ja u siebie w aucie mam caly srodek z B7 no po za siedzeniami.... decha ma tylko jedna roznice, mocowanie airbaga...

No i najwazniejsze to to ze material wykonania przelacznikow a raczej lakier ktorym sa pokryte jest duuzo odporniejszy...

Oprócz kiery, dochodzą inne odcienie tapicerki, inny panel klimatronika, zmiana umiejscowienia gniazda 12V w bagażniku... Znajdzie się jeszcze kilka innych pierdół :)

Jakość materiału tapierek/plastików poprawiono jeszcze w B6 ;)

Opublikowano

A w ogóle to taka kupa u mnie jest trochę bo nawet nie mam gniazda zapalniczki w bagażniku....

Opublikowano

młody nie jestes sam... u mnie tez brak :shocked:

i nie tylko dlatego ze nie pale :naughty:

Opublikowano

W sedanie trzeba było dopłacić za tą funkcję. Avant miał 12V gratis ;)

Opublikowano

ufff to mnie Bartek uspokoil bo tez myslalem ze mam bida wersion :decayed:

Opublikowano

w sumie u siebie to gniazdko moge sobie strzelic na szybko... od kabli od wzmaka i rezystor i bedzie 12 jak znalazł....

Opublikowano

no własnie, przecież to chyba nie problem dołożyć, skąd można wziąć prąd z tyłu? Może nie trzeba ciągnąć kabli

Opublikowano

zalezy co chcesz po te 12 podpinac ... ladowarke do telefonu to i na kabelku jak włos podlaczysz ale cos wieszkego :naughty:

Opublikowano

To mnie też uspokoiliście, bo też nie mam gniazdka w bagażniku.

Opublikowano

moze zalozymy klub B6 bez gniazdek 12V?

Opublikowano
  • Autor

Bidy mamy :) Tylko po choy mi zapalniczka w bagazniku ? Jak bede koogs wywozil to przeciez mi tam nie bedzie palil :polew:

Opublikowano

bo mi się lodówka ani mikrofalówka już nie mieści w kabinie :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.