Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nawet lakiernicy mówili, że na chromie nie będzie się trzymać.

Papier i zmatowic :wink4:

Nie siej zamętu cycu, bo jeszcze ktoś to przeczyta i tak zrobi :naughty::cool1:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie siej zamętu cycu, bo jeszcze ktoś to przeczyta i tak zrobi :naughty: :cool1

:D

Przemciu..jak się da parę warstw dobrego podkładu i maźnie czarnym matem to nic nie odłazi.. ja mam tak u siebie w chińczyku i jest cacy :wink4:

Wiadomo jak kamień pierdolnie to i folia się podrze :tongue4:

Opublikowano

no wlasnie... a jak kamien pierdolnie w ori czarna ramke to nic nie widac :wink4:

Opublikowano

Nie siej zamętu cycu, bo jeszcze ktoś to przeczyta i tak zrobi :naughty: :cool1

:D

Przemciu..jak się da parę warstw dobrego podkładu i maźnie czarnym matem to nic nie odłazi.. ja mam tak u siebie w chińczyku i jest cacy :wink4:

Wiadomo jak kamień pierdolnie to i folia się podrze :tongue4:

Tak, tak.. Wszystko jest cacy dopóki na drodze nie trafi się "kamyczek" czy "piaseczek". :kox:

Jak auto nie jeździ po drodze to i plakatówką można pomalować - też będzie cacy i z metra też nie będzie różnicy.

Ale nie ma opcji pomalować ramki bez ściągania chromu i miedzi tak, żeby nie robiły się odpryski lub nie odłaził lakier płatkami.

Opublikowano

a jak kamien pierdolnie w ori czarna ramke to nic nie widac :wink4

Może jest z kryptonitu :decayed:

Nie siej zamętu cycu, bo jeszcze ktoś to przeczyta i tak zrobi :naughty: :cool1

:D

Przemciu..jak się da parę warstw dobrego podkładu i maźnie czarnym matem to nic nie odłazi.. ja mam tak u siebie w chińczyku i jest cacy :wink4:

Wiadomo jak kamień pierdolnie to i folia się podrze :tongue4:

Tak, tak.. Wszystko jest cacy dopóki na drodze nie trafi się "kamyczek" czy "piaseczek". :kox:

Jak auto nie jeździ po drodze to i plakatówką można pomalować - też będzie cacy i z metra też nie będzie różnicy.

Ale nie ma opcji pomalować ramki bez ściągania chromu i miedzi tak, żeby nie robiły się odpryski lub nie odłaził lakier płatkami.

Stary.. wiesz na jakim zadupiu ja mieszkam ? :D Jak mówię Ci, że nie odłazi to nie odłazi..wyślij mi ramkę to Ci pomaluje w gratisie i odeślę .. albo ja mam za***isty talent..albo Ty jeździsz po większym zadupiu niż ja :P

Opublikowano

...podkrecic hamowanie

wiem, ze wystarczy wymienic jarzma seryjne na jarzma o numerze: 4B0 615 125 C do tego dokupić tarcze 312 mm

lub zakupic zaciski o numerze: 8E0 615 123 które seryjnie występuja w S4, A4 B7 (2,0TFSI i 3,0TDI) oraz nowym A6 :cool1:

w S4 jest inny uchwyt zacisku ( numer: 1K0 615 125 B) i wieksza tarcza 345mm. W A4 B7 i A6 jest uchwyt (numer: 4F0 615 125) i tarcza 320mm

ale czy podejda do B6 jarzma od S6 ??? - nr. czesci - 4F0615125B

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=178027.0[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 15:49_________________________________________________bo pod S6 wchodza tarcze 385 X 36 MM :shocked:

Opublikowano

Oczywiscie mowisz o nowej S6 C6 ?

Stara ma raczej mniejsze hamulce niz 385mm.

Opublikowano

zgadza sie...

wie ktos czy podejda ???

i czy mozna np. zalozyc nieco mniejsze tarcze :tongue4:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano
:polew: :polew:
Opublikowano

Bartek czy to ptak czy samolot? :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Oklejac to mozna w jakichs padaczkach B5 :wink4:

zchamuj bajere :cool1:

Opublikowano

Oklejac to mozna w jakichs padaczkach B5 :wink4:

zchamuj bajere :cool1:

Zostaw Go !! :evil:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Nie siej zamętu cycu, bo jeszcze ktoś to przeczyta i tak zrobi :naughty: :cool1

:D

Przemciu..jak się da parę warstw dobrego podkładu i maźnie czarnym matem to nic nie odłazi.. ja mam tak u siebie w chińczyku i jest cacy :wink4:

Wiadomo jak kamień pierdolnie to i folia się podrze :tongue4:

Tak, tak.. Wszystko jest cacy dopóki na drodze nie trafi się "kamyczek" czy "piaseczek". :kox:

Jak auto nie jeździ po drodze to i plakatówką można pomalować - też będzie cacy i z metra też nie będzie różnicy.

Ale nie ma opcji pomalować ramki bez ściągania chromu i miedzi tak, żeby nie robiły się odpryski lub nie odłaził lakier płatkami.

Jakoś przez rok nie zrobił się żaden odprysk i lakier nie zszedł, cuda chyba :wink4:

A tak na serio to kilka warstw robi swoje.

Opublikowano

Oklejac to mozna w jakichs padaczkach B5 :wink4:

zchamuj bajere :cool1:

Zostaw Go !! :evil:

niby ich nie interesuja B6... a wystarczy jedno slowo i od razu sie zbiegaja :D

Opublikowano

Ja pie*dolę - jak można tak auto z*ebać. Toż to profanacja....

Zaraz mi się przypomina....

enterprise-dog-costume.jpg

:polew: :polew:

to przecież łajka :decayed:

Nosfer zakładasz s-liny to opchniesz mi tylną dokładkę zderzaka?? Bo samej to nie mogę znaleźć :disgust:Ile chcesz??

Opublikowano

potwierdzam idzie pomalowac tak zeby nie zlazilo :D :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.