Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

521160be9ab15bf2.jpg

:good: :good:

wg. mnie gites Panowie

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

B6 wyszło trochę lepiej, ale ja się tam nie znam :polew: :polew:

Opublikowano

szczęśliwego nowego bracia :naughty: B6 B7

Opublikowano

artur ale ja mam czarne auto więc napisy będą białe, tak?

dobra ja spadam się szykować na bal bo zaraz po głowie dostane od swojej :rolleyes:

Opublikowano

kolor napisu nie stanowi wiekszego problemu ...biale, czrne, pomaranczowe, zileone, niebiskie idt :wink4:

Opublikowano

mógłbyś z prawej strony 7 dać ze 3 kropki

Opublikowano

mógłbyś z prawej strony 7 dać ze 3 kropki

:polew: :polew: :polew: :polew: i tak na naklejce ich nie bedzie :gwizdanie:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 19:05_________________________________________________ja nie robie w tej sytuacji naklejki tylko plotuje litery do przyklejenia...czyli kleisz same literki bezposrednio na lakier czy szybe...z naklejkami tez nie ma problemu ale ti juz jest drozsza zabawa :cool1:
Opublikowano

no co beke kręcisz :bicz:

jak ich nie będzie to po co je dajesz :tongue4:

oki, rozumiem

Opublikowano

Chłopaky :naughty: Wszystkiego Najlepszego W Nowym Roku :) :> :decayed:

A teraz czas na epickie melo :drunk: :drunk: poker face i do przodu :decayed:

Opublikowano

Najlepszego Kanalie :tongue4:

Szczęścia, zdrowia, pomyślności, spełnienia marzeń, bezawaryjności i kasy na ten Nowy Rok :!:

Opublikowano

Ja rowniez zycze calemu DIVISION`owi wszystkiego co najlepsze :good::thumbup::drinks: :drinks: :drinks:

Opublikowano

wszystkiego dobrego chłopom z B6

no dobra i tym z B7 też....

:oklaski: :drunk: :drunk: :banan2: :banan2: :banan::banan1:

Opublikowano

Najlepszego w Nowym Roku! Samych udanych modów (co by się 13-tki oglądały :polew:).

...wódeczkę można już otworzyć :good:

Opublikowano

Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku.

Nowych pomysłów, wytrwałości i kasy w modzeniu :hi:

to koledzy polewać czas zacząć :drunk: :drunk: :drunk:

Opublikowano

duzo nowych modow w nowym roku ! oby nowy rok dostarczyl wiecej modow niz poprzedni (nie dotyczy Bart-S i Wrc Laguna :decayed:)

Opublikowano

duzo nowych modow w nowym roku ! oby nowy rok dostarczyl wiecej modow niz poprzedni (nie dotyczy Bart-S i Wrc Laguna :decayed:)

Yeeebanyy! :evil:

...jak tam u Was. U mnie właśnie pękło 0.7. Nie wiem czy dotrzymam do 24 :polew:

Opublikowano

U mnie jeszcze trzeźwo, dlatego tu siedzę, na 10 wyruszamy na miasto hehe ale musi być lajtowo bo rano do pracy.... :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

nie ma to jak sylwester w domu i na forum

Opublikowano

nie ma to jak sylwester w domu i na forum

Dokładnie :decayed:

Kolejne 0.7....

Weeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :polew: :polew:

Opublikowano

wódka musi być

byle do 24 :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.