Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no w montażu to pewnie bedzie ciezko bo jestes z Plocka a ja z Bydgoszczy...to kawalek drogi jest

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tyle ile za niego zaplacisz :decayed:

aha :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

ale jak cos moze kiedys bedziesz akurat jechal w tym kierunku to z checia sluze pomoca ewentualnie moge pomóc tez internetowo

Opublikowano

ses wymiany lamp jak najbardziej duzo lepszy wyglad auta duzo lepsze swiecenie polecam :good:[br]Dopisany: 02 Luty 2011, 21:15_________________________________________________w takim razie pewnie zakupie taki grilik w przyszlym miechu:D

Porównywaliśmy ostatnio bi-xenon do zwyklych lamp h7 z zamontowanym zestawem HID i powiem że HID świecił 2 razy lepiej kumpel co mial bi xenon się mocno zdziwił :wink4:

Opublikowano

Virus a Ty u siebie malowales??

Opublikowano

Virus a Ty u siebie malowales??

Nie ja będę zakładał Bi xenon ale po tym co zobaczyłem to się zastanawiam dobrze robię :naughty:

Opublikowano
  • Autor

moze w bixach byly wypalone/zmatowiale soczewki ?

Opublikowano

no tez mysle na Bixem...ale myslalem ze podejda p&p po zwyklym xenonie :mysli: atu sie okazuje ze nie

Opublikowano

moze ma stare zarówki akurat w to ze hid swieci lepiej od ori nigdy nie uwierze kazdy z moich znajomych co ma hid czy to w ori lapmpach czy w tzw angel aysach moze ladnier wyglada ale swiecenia zero no ale to moje osobiste zdanie ja jak u siebie teraz w nocy odpale dlugie robi sie dzien :)

Opublikowano

moze w bixach byly wypalone/zmatowiale soczewki ?

Kumpel niby mówił że sprawdzał wszystko wyjmował lampę i sprawdzał i odbłyśniki są dobre teraz ma zamiar wymienić żarniki bo to porażka była mogłem zrobić fotke :gwizdanie:

Opublikowano

napisalem ze musisz sprawdzic moze u ciebie podejda p&p ja mialem akurat pecha

Opublikowano

moze ma stare zarówki akurat w to ze hid swieci lepiej od ori nigdy nie uwierze kazdy z moich znajomych co ma hid czy to w ori lapmpach czy w tzw angel aysach moze ladnier wyglada ale swiecenia zero no ale to moje osobiste zdanie ja jak u siebie teraz w nocy odpale dlugie robi sie dzien :)

U mnie między długimi a krótkimi nie ma dużej różnicy :wink4:

Opublikowano

ok tez zrobie foto jak swieca moje w nocy i porównamy (nie wiem czy to ma znaczenie ale przetwornice i zarówki wszystko mam nowe)[br]Dopisany: 02 Luty 2011, 21:33_________________________________________________u mnie jest kolosalna

Opublikowano

porównywaliśmy bi xenon na długich i na krótkich i w obu przypadkach lepiej świeciły zwykłe lampy. Wcześniej kolega miał zwykły xenon i sam potwierdził ze świeciło lepiej.

Co do porównania to fotka zrobiona przez 2 różne aparaty nie da wiarygodnego wglądu trzeba postawić samochody obok siebie i wtedy porównać :wink4:

Opublikowano

w takim razie musial miec cos spierdzieleno skoro zwykly ksenon swiecil mu lepiej od bi-xenonu moze mial zle ustawione? zle zabrudzone soczewki? stare zarówki? albo cos nie tak z przetwornicami mozliwosci jest wiele

Opublikowano

ciężko porównać, szczególnie stopień zużycia odbłyśników, bo one bardzo wpływają na sile oświetlenia :P

Opublikowano

w takim razie musial miec cos spierdzieleno skoro zwykly ksenon swiecil mu lepiej od bi-xenonu moze mial zle ustawione? zle zabrudzone soczewki? stare zarówki? albo cos nie tak z przetwornicami mozliwosci jest wiele

Może żarniki już kiepskie, jeszcze kiedyś porównamy z WrcLaguna i będzie wiadome co i jak :wink4:

On stwierdził coś takiego że przełożył lampy na bi xenon żarniki też przełożył te same co miał i ogólnie świeci gorzej

Opublikowano

ja zarniki w xenonie mialem d2s a w bi-xenonie d1s

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.