Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no to niby tanio ale pytanie w jakim stanie były same wycieraczki.

Wycieraczki w dosyć dobrym stanie, powinny na trochę starczyć :).

Bardziej mi zależało na ramionach, bo moje już było trochę "zmęczone" i gdzie nie gdzie były małe odpryski, co mnie strasznie wkurzało jak patrzyłem na nie.

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

chopaky jak na odległość - czyli w necie sprawdzić auto które pochodzi z USA (chodzi mi o to czy i ewentualnie jakiego dzwona miało za oceanem)

Opublikowano

chopaky jak na odległość - czyli w necie sprawdzić auto które pochodzi z USA (chodzi mi o to czy i ewentualnie jakiego dzwona miało za oceanem)

Nikt wróżką nie jest. Kupując tak kupujesz kota w worku

Opublikowano

chopaky jak na odległość - czyli w necie sprawdzić auto które pochodzi z USA (chodzi mi o to czy i ewentualnie jakiego dzwona miało za oceanem)

tam jak byl dzwon wszystko notuja :) wpisujesz w googlach VIN i moze cos pokaze :wink4:

Opublikowano

chopaky jak na odległość - czyli w necie sprawdzić auto które pochodzi z USA (chodzi mi o to czy i ewentualnie jakiego dzwona miało za oceanem)

Nikt wróżką nie jest. Kupując tak kupujesz kota w worku

auto jest w Polsce ale na drugim jej końcu

jest zarejestrowane itd. ale napewno miało lakierkę robioną i jest do poprawek

kasa śmieszna więc się zainteresowałem

Opublikowano

Pisz do kogoś z drugiego końca, może podjedzie.. Może zna człowieka.

Opublikowano

e453b0ffbf00cdeb.jpg

f80d04d08c5894ce.jpg

357f456e5f5651cd.jpg

Opublikowano

e453b0ffbf00cdeb.jpg

f80d04d08c5894ce.jpg

357f456e5f5651cd.jpg

Jak chcesz kupić to może warto jechać oglądać :decayed:

Troszkę zaniedbane to auto no ale pewnie pieniądze dobre

Opublikowano

Weź VIN i sprawdź w Carfax. Auto sponiewierane, ja bym odpuścił. Jaka cena?

Opublikowano

Weź VIN i sprawdź w Carfax. Auto sponiewierane, ja bym odpuścił. Jaka cena?

mam B7 więc drugi raz do B6 bym nie schodził

ale kumpel wspomniał mi kiedyś że może by chciał A4 w Q

a to jest 3.0 Q i ma kosztowac 12k

Opublikowano

Weź VIN i sprawdź w Carfax. Auto sponiewierane, ja bym odpuścił. Jaka cena?

mam B7 więc drugi raz do B6 bym nie schodził

ale kumpel wspomniał mi kiedyś że może by chciał A4 w Q

a to jest 3.0 Q i ma kosztowac 12k

Kwestia tylko ile trzeba włożyć, żeby to jeździło. :gwizdanie: Za tyle to angliki nawet nie stoją.

Opublikowano

Weź VIN i sprawdź w Carfax. Auto sponiewierane, ja bym odpuścił. Jaka cena?

mam B7 więc drugi raz do B6 bym nie schodził

ale kumpel wspomniał mi kiedyś że może by chciał A4 w Q

a to jest 3.0 Q i ma kosztowac 12k

Kwestia tylko ile trzeba włożyć, żeby to jeździło. :gwizdanie:

no właśnie...

auto zabrane przez komornika :disgust:

Opublikowano

Jeśli zabrane przez komornika, to nie jest czasem cena wywoławcza...?

Opublikowano

wywoławcza ale aukcja kończy sie jutro i jak narazie zero ofert

cytuję "wartość auta w sprzedaży wymuszonej wynosi 10.300 brutto"

Opublikowano

Ogłoszenie jest tylko po to by zainteresować tematem

"Aukcja w trybie online w dniach 1-7.02.2011."

http://otomoto.pl/audi-a4-3-0-quattro-C17235356.html

Opublikowano

... i tu jest haczyk. :wink4:

Opublikowano

Się czaił i czaił z tym linkiem .. :kox:

Opublikowano

haha

najpierw chciałem zobaczyć ilu z was napisze, że mam odpuścić, padaka, zniszczony itp :polew:

jakby silnik był sprawdzony to warto podjechać i zobaczyć ale tam ku*wa brak oleju na bagnecie i aku złom

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.