Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Marcin Ty masz serie w swoim czy podnosiles moc?? jak to na gazie lata??

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A ja czekam i czekam na lampy od gwertego które to miały być u mnie od pewnego czasu...

xenon na bi Ci reza?

Miałem Bi-Xenon ale zmienia soczewke bo tamta była już do niczego. Ale na razie nie wiem co z moimi lampami jest. Niby wysłane w poniedziałek nie ma ich w systemie UPS do dnia dzisiejszego.
Opublikowano

A ja czekam i czekam na lampy od gwertego które to miały być u mnie od pewnego czasu...

xenon na bi Ci reza?

Miałem Bi-Xenon ale zmienia soczewke bo tamta była już do niczego. Ale na razie nie wiem co z moimi lampami jest. Niby wysłane w poniedziałek nie ma ich w systemie UPS do dnia dzisiejszego.

soczewke? a co z nią moze byc nie tak?? i jak to rozpoznac? No bo odblysnik to norma :wink4:

Opublikowano

i kolejny ból głowy mam- dzisiaj jadą c do pracy po osiągnię magicznych 90C dałem po piz*zie na 2 3 4 biegu i tak zaczął mrygać silnik i aku :wallbash: :wallbash:

wiecie czumu mryga aku - siada powoli? silnik zamrugał z braku gaz ale czemu aku?

no i popsułeś :decayed:

Opublikowano

A ja czekam i czekam na lampy od gwertego które to miały być u mnie od pewnego czasu...

xenon na bi Ci reza?

Miałem Bi-Xenon ale zmienia soczewke bo tamta była już do niczego. Ale na razie nie wiem co z moimi lampami jest. Niby wysłane w poniedziałek nie ma ich w systemie UPS do dnia dzisiejszego.

soczewke? a co z nią moze byc nie tak?? i jak to rozpoznac? No bo odblysnik to norma :wink4:

No źle napisałem odbłyśnik był już czarny. Ale ogólnie nie chwalą soczewek w b6 to zmieniłem na soczewke z a6 c6 i od razu miał ogarnąć te parowanie lamp.
Opublikowano

i kolejny ból głowy mam- dzisiaj jadą c do pracy po osiągnię magicznych 90C dałem po piz*zie na 2 3 4 biegu i tak zaczął mrygać silnik i aku :wallbash: :wallbash:

wiecie czumu mryga aku - siada powoli? silnik zamrugał z braku gaz ale czemu aku?

no i popsułeś :decayed:

:tongue4:
Opublikowano

i kolejny ból głowy mam- dzisiaj jadą c do pracy po osiągnię magicznych 90C dałem po piz*zie na 2 3 4 biegu i tak zaczął mrygać silnik i aku :wallbash: :wallbash:

wiecie czumu mryga aku - siada powoli? silnik zamrugał z braku gaz ale czemu aku?

no i popsułeś :decayed:

:tongue4:

rób strucla i do BT wpadaj zboku :kox::naughty:

Opublikowano

A ja czekam i czekam na lampy od gwertego które to miały być u mnie od pewnego czasu...

xenon na bi Ci reza?

Miałem Bi-Xenon ale zmienia soczewke bo tamta była już do niczego. Ale na razie nie wiem co z moimi lampami jest. Niby wysłane w poniedziałek nie ma ich w systemie UPS do dnia dzisiejszego.

soczewke? a co z nią moze byc nie tak?? i jak to rozpoznac? No bo odblysnik to norma :wink4:

No źle napisałem odbłyśnik był już czarny. Ale ogólnie nie chwalą soczewek w b6 to zmieniłem na soczewke z a6 c6 i od razu miał ogarnąć te parowanie lamp.

sam musze chyba zregenerowac bo koszt smieszny tylko tydzien jezdzij bez lamp :decayed::kox:
Opublikowano

A ja czekam i czekam na lampy od gwertego które to miały być u mnie od pewnego czasu...

xenon na bi Ci reza?

Miałem Bi-Xenon ale zmienia soczewke bo tamta była już do niczego. Ale na razie nie wiem co z moimi lampami jest. Niby wysłane w poniedziałek nie ma ich w systemie UPS do dnia dzisiejszego.

soczewke? a co z nią moze byc nie tak?? i jak to rozpoznac? No bo odblysnik to norma :wink4:

No źle napisałem odbłyśnik był już czarny. Ale ogólnie nie chwalą soczewek w b6 to zmieniłem na soczewke z a6 c6 i od razu miał ogarnąć te parowanie lamp.

sam musze chyba zregenerowac bo koszt smieszny tylko tydzien jezdzij bez lamp :decayed::kox:

Ja już prawie 2 tygodnie jestem bez lamp ale trudno ;)
Opublikowano

A moze ktos polecic jakis serwis co to ogarnia?? Oprócz qwerty`ego :wink4:

Opublikowano

i kolejny ból głowy mam- dzisiaj jadą c do pracy po osiągnię magicznych 90C dałem po piz*zie na 2 3 4 biegu i tak zaczął mrygać silnik i aku :wallbash: :wallbash:

wiecie czumu mryga aku - siada powoli? silnik zamrugał z braku gaz ale czemu aku?

no i popsułeś :decayed:

kolego mi też sie tak raz stało...to z tą lampką aku..dałem buta i zaczoł migać ale jak zwolniłem to przestał.po krótkim czasie cały czas sie swiecił..okazało sie że to sprzęgiełko na alternatorze do wymiany

Opublikowano

i kolejny ból głowy mam- dzisiaj jadą c do pracy po osiągnię magicznych 90C dałem po piz*zie na 2 3 4 biegu i tak zaczął mrygać silnik i aku :wallbash: :wallbash:

wiecie czumu mryga aku - siada powoli? silnik zamrugał z braku gaz ale czemu aku?

no i popsułeś :decayed:

kolego mi też sie tak raz stało...to z tą lampką aku..dałem buta i zaczoł migać ale jak zwolniłem to przestał.po krótkim czasie cały czas sie swiecił..okazało sie że to sprzęgiełko na alternatorze do wymiany

to jest jakiś cynk- jakie koszta?
Opublikowano

i kolejny ból głowy mam- dzisiaj jadą c do pracy po osiągnię magicznych 90C dałem po piz*zie na 2 3 4 biegu i tak zaczął mrygać silnik i aku :wallbash: :wallbash:

wiecie czumu mryga aku - siada powoli? silnik zamrugał z braku gaz ale czemu aku?

no i popsułeś :decayed:

kolego mi też sie tak raz stało...to z tą lampką aku..dałem buta i zaczoł migać ale jak zwolniłem to przestał.po krótkim czasie cały czas sie swiecił..okazało sie że to sprzęgiełko na alternatorze do wymiany

to jest jakiś cynk- jakie koszta?

kurcze niechciałbym cie w bład wprowadzac..nie zbyt dobrze pamiętam ale chyba cos koło 200 zeta.nie ori.bo czas mnie naglił i nie mogłem zamawiać w aso

Opublikowano

podjedz marcin jutro to poodepniemy zobaczymy co ECU wywali na VAgu.

Opublikowano

podjedz marcin jutro to poodepniemy zobaczymy co ECU wywali na VAgu.

:notworthy: :notworthy: [br]Dopisany: 26 Październik 2011, 18:43_________________________________________________póżniej na kadzielnię i zepchniemy parcha z klifu :decayed:
Opublikowano

i kolejny ból głowy mam- dzisiaj jadą c do pracy po osiągnię magicznych 90C dałem po piz*zie na 2 3 4 biegu i tak zaczął mrygać silnik i aku :wallbash: :wallbash:

wiecie czumu mryga aku - siada powoli? silnik zamrugał z braku gaz ale czemu aku?

no i popsułeś :decayed:

kolego mi też sie tak raz stało...to z tą lampką aku..dałem buta i zaczoł migać ale jak zwolniłem to przestał.po krótkim czasie cały czas sie swiecił..okazało sie że to sprzęgiełko na alternatorze do wymiany

to jest jakiś cynk- jakie koszta?

jak będę coś wiedział to dam Ci znać :)

przyjechał byś w końcu zachlać trochę z kolegami :naughty: :naughty:

Opublikowano

A moze ktos polecic jakis serwis co to ogarnia?? Oprócz qwerty`ego :wink4:

Opinie jeżeli chodzi o samą jakość wykonania ma bardzo dobrą. No ale widać trochę się spoźnia z wysyłka a lampy jednak są ważne nie można bez nich jeździć więc musi nad tym popracować. Dzisiaj dopiero wysłane...
Opublikowano

i kolejny ból głowy mam- dzisiaj jadą c do pracy po osiągnię magicznych 90C dałem po piz*zie na 2 3 4 biegu i tak zaczął mrygać silnik i aku :wallbash: :wallbash:

wiecie czumu mryga aku - siada powoli? silnik zamrugał z braku gaz ale czemu aku?

no i popsułeś :decayed:

kolego mi też sie tak raz stało...to z tą lampką aku..dałem buta i zaczoł migać ale jak zwolniłem to przestał.po krótkim czasie cały czas sie swiecił..okazało sie że to sprzęgiełko na alternatorze do wymiany

to jest jakiś cynk- jakie koszta?

jak będę coś wiedział to dam Ci znać :)

przyjechał byś w końcu zachlać trochę z kolegami :naughty: :naughty:

ni ma jak ;( ale na zimowy już postaram się dotrzeć :kox::good:

a swoją drogą ile już do CK jedziesz?

Opublikowano

ktos chyba pisal ze tutaj dobrze robia? :mysli: xenonowe.pl

Opublikowano

i kolejny ból głowy mam- dzisiaj jadą c do pracy po osiągnię magicznych 90C dałem po piz*zie na 2 3 4 biegu i tak zaczął mrygać silnik i aku :wallbash: :wallbash:

wiecie czumu mryga aku - siada powoli? silnik zamrugał z braku gaz ale czemu aku?

no i popsułeś :decayed:

kolego mi też sie tak raz stało...to z tą lampką aku..dałem buta i zaczoł migać ale jak zwolniłem to przestał.po krótkim czasie cały czas sie swiecił..okazało sie że to sprzęgiełko na alternatorze do wymiany

to jest jakiś cynk- jakie koszta?

jak będę coś wiedział to dam Ci znać :)

przyjechał byś w końcu zachlać trochę z kolegami :naughty: :naughty:

ni ma jak ;( ale na zimowy już postaram się dotrzeć :kox::good:

a swoją drogą ile już do CK jedziesz?

tera to na grilla już za późno chyba że na balkonie :polew::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.