Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

orientuje sie ktos ile kosztuje w aso dolny grill s-line i kratki, interesuje mnie cena bez rabatow ??

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

cos około 400 grill, kratki po ok 100zł za szt

Opublikowano

A ja to myslałem ze division to ma byc cos jak w B5

-audi A4 B5 nie może być serią (różnice mają być widoczne zarówno we wnętrzu jak i na zewnątrz)

bo z Rns i zawiecha s-line to połowa forum smiga :decayed:

i tak jest naklejki będą mogli kupić tylko Ci którzy są w Divisionie

Opublikowano

to może ja dostanę przepustkę do B6 Division :)

Opublikowano

to może ja dostanę przepustkę do B6 Division :)

nie :tongue4::decayed:

Opublikowano

A ja to myslałem ze division to ma byc cos jak w B5

-audi A4 B5 nie może być serią (różnice mają być widoczne zarówno we wnętrzu jak i na zewnątrz)

bo z Rns i zawiecha s-line to połowa forum smiga :decayed:

i tak jest naklejki będą mogli kupić tylko Ci którzy są w Divisionie

W takim razie moje 2 szt. usuńcie ;)

Nie mam fotki 120x150 :tongue4:

Opublikowano

Ja też proszę, Tylko chyba Białe Lepiej By mi pasowały..

Opublikowano

to może ja dostanę przepustkę do B6 Division :)

nie :tongue4::decayed:

Do tego "być nie być" w DB6 to chyba jakaś komisja by się przydała... :mysli:

Opublikowano

Dokladnie...

Niektore mody dywizjonowcow u niektorych sa w standardzie jak kupuja auto

Opublikowano

Dokladnie...

Niektore mody dywizjonowcow u niektorych sa w standardzie jak kupuja auto

Co nie zmienia faktu, że są modami. Większość modów Bartka również niektórzy mają już, jak kupują auto, czy to znaczy, że Bart-s nie zasługuje na Dywizjon? :naughty:
Opublikowano

Ja nie mowie ze ktos tu jest a nie powinien. Ja obene auto kupilem z BT, bixem, zawiecha 1be, czujnikem deszczu, swiatla itd po to aby to miec a nie po to zeby to kompletowac i dokladac jak bede mial czas

Opublikowano

nie podoba mi się to co tu piszecie :decayed:

Opublikowano

Ze spokojem ;)

Ustalmy jakieś kryterium przyjmowania, wybierzmy osoby które decydują - dzięki temu unikniemy przepychanek słownych tutaj.

...z drugiej strony powstaje kuriozalna sytuacja gdy ktoś kupuje mega wypas auto - z całym dostępnym wyposażeniem i... takie auto nie trafia do DB6 bo jego user nic nie dołożył sam. Temat do przemyślenia...

Opublikowano

Ale co do dywizjonowcow beda pewne wymagania ;) Odpada seryjne autko :) Jakies modyfikacje widoczne + watek w moja A4 i bedzie tworzona lista ;)

:gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Październik 2011, 16:44_________________________________________________wydaje mi się, że to jest wątek dla ludzi, którzy po prostu lubią grzebać przy swoich furkach
Opublikowano

Tu chyba bardziej niż słowo "seria" pasowałby golas ;)

Ale co do dywizjonowcow beda pewne wymagania ;) Odpada seryjne autko :) Jakies modyfikacje widoczne + watek w moja A4 i bedzie tworzona lista ;)

:gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Październik 2011, 16:44_________________________________________________wydaje mi się, że to jest wątek dla ludzi, którzy po prostu lubią grzebać przy swoich furkach

OK - nie upieram się przy swoim, po prostu głośno myślę ;) Biorąc na tapetę obecne propozycje - PUMIE musiałbyś się przyjrzeć. Z kolei GREG ładnie modzi (widziałem jego autko na żywo, ponad rok temu gdy wchodził na drogę rezacza zaczynając od wymiany foteli - ładną drogę w ciągu tego czasu przebył jego furak ;)).

Zerknijcie na pierwszą fotkę i na następne:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=192103.0

Opublikowano

zgadzam sie z Bartkiem w 100%...musi być komisja...a kryteria się ustali...bo jeśli auto jest bogato wyposażone a user jest często aktywny i wie co nie co o audi to niby czemu nie miał by być w B6D...

także ja się piszę jak członek komisji egzaminacyjnej :polew:

Opublikowano

Z drugiej strony popatrzcie tez na to inaczej. Jak ktoś kupi wypasione auto, wszystko ma zrobione to co ma grzebać jak wszystko jest ładnie zrobione ? No chyba ze wyreza jeszcze coś co było w wyższym modelu albo jeszcze droższym wyposażeniu.

No i co takiego potrzeba mieć zeby spełniać te wymagania ? Inne, większe felgi czy na boga przyciemniane szybki.. Mam nadzieje że nie.

Poprostu, fajnie byłby widzieć w takim divisionie osoby które dbają o swoje auta i czasami, w miare możliwości finansowych coś rezają.

Tyle odemnie ale i tak reszta zależy od Was.

Opublikowano

dla mnie wymogi powinny byc takie np

-dokladki w kolor

-sportowe zderzaki - s-line,s4,caractere,votex

-kolo min 18

-obnizone auto -20mm min

i powinno sie takie cos podwiesic do tematu a komisja? hmm

Nosb-zalozyciel Bart-S i Wrc Laguna :)

Opublikowano

dla mnie wymogi powinny byc takie np

-kolo min 18

Dave - to teraz jak założyłem 17" wywalisz mnie z DB6? :mysli::decayed::wink4:

3 osoby to mało - zrobiłbym 6 (będzie nas przybywało, przyda się świeże spojrzenie).

Opublikowano

dla mnie wymogi powinny byc takie np

-kolo min 18

Dave - to teraz jak założyłem 17" wywalisz mnie z DB6? :mysli::decayed::wink4:

3 osoby to mało - zrobiłbym 6 (będzie nas przybywało, przyda się świeże spojrzenie).

no ale na zimowki bedziesz mial 17 ?? czy na lato tez?

no jak mozna czlonka komisji wywalic :polew: zreszta Twoja pozycja jest nie zagrozona :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.