Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie na wskazniku poziomu paliwa wskazowka jest poza czerwonym polem, jest pod pierwsza biala kreska a FIS pokazuje ze jest rezerwa. To oznacza ze czujnik padl :?:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dokładka na dwururkę 860pln, ale adamooo u sibie normalnie podcianał pod wydech i dobrze to wygląda

Opublikowano

Panowie na wskazniku poziomu paliwa wskazowka jest poza czerwonym polem, jest pod pierwsza biala kreska a FIS pokazuje ze jest rezerwa. To oznacza ze czujnik padl :?:

Nie, raczej kalibracja wskaźnika - wcześniej pokazywał dobrze i nagle się spieprzyło?

Moze dolozysz z B7 :wink4:

Nie wygląda to za ciekawie. :confused4:

PUMA - skrzynkę PW wyczyść.

dokładka na dwururkę 860pln, ale adamooo u sibie normalnie podcianał pod wydech i dobrze to wygląda

U Danelczyka 921zł aktualnie.

Opublikowano

Panowie na wskazniku poziomu paliwa wskazowka jest poza czerwonym polem, jest pod pierwsza biala kreska a FIS pokazuje ze jest rezerwa. To oznacza ze czujnik padl :?:

Nie, raczej kalibracja wskaźnika - wcześniej pokazywał dobrze i nagle się spieprzyło?

Moze dolozysz z B7 :wink4:

Nie wygląda to za ciekawie. :confused4:

PUMA - skrzynkę PW wyczyść.

dokładka na dwururkę 860pln, ale adamooo u sibie normalnie podcianał pod wydech i dobrze to wygląda

U Danelczyka 921zł aktualnie.

Wyczyściłem skrzynkę bart.

Musze się do Adamo zgłosić.

Opublikowano

Pany za ile mozna kupic kratki do s-line przód?? halo pasuja? :cool1:

Opublikowano

Pany za ile mozna kupic kratki do s-line przód?? halo pasuja? :cool1:

Halogeny seryjne pasują do S line. Aktualny koszt kratki w ASO to ok. 100zł.

Opublikowano

Pany za ile mozna kupic kratki do s-line przód?? halo pasuja? :cool1:

Halogeny seryjne pasują do S line. Aktualny koszt kratki w ASO to ok. 100zł.

A srodkowy grill? Tutaj pewnie juz nie jest tak slodko :gwizdanie:

Opublikowano

coś koło 400 z hakiem

Opublikowano

coś koło 400 z hakiem

O kurfa :bag: Za glupi kawałek plastiku :disgust:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

wczoraj sprawdzalem kratki 97 zl, a kratka środkowa 490 zł

Opublikowano

A ja bym prosił o info, jakby ktoś widział gdzies ładne kanapy S-line, z grzaniem stołka. Najlepiej w półskórze.

Opublikowano

coś koło 400 z hakiem

O kurfa :bag: Za glupi kawałek plastiku :disgust:

zrob jak ja :evil: wsadzilem tuningowa siatke z ABS w plastry miodu wzorem pasujaca do kratek od halogenow s-line,zobacz u mnie w watku jak to wyglada,a siatka jest bardzo wytrzymala i lakier nie schodzi :good:

dalem za siatke 70zl jakos zawsze to lepiej niz 490 a z roznicy cen zobacz ile razy bedziesz mogl sie najebac :drunk::polew:

Opublikowano

na allegro kiedyś widziałem samą ramkę grila więc można by połączyc tą koncepcję z ta siatką i może wyszłoby z tego coś ciekawego mniejszym kosztem :wink4:

Opublikowano

Ziomki przeglądając allegro jakbyście trafili na tani grill s-line do mojej to dajcie znać :wink4:[br]Dopisany: 01 Listopad 2011, 19:37_________________________________________________szybkie pytanie i szybka odpowiedź

czy wydech od 1.8T podejdzie P&P do mojego B7?

Opublikowano

Czy B6, które z zewnątrz odróżnia się jedynie przyciemnianymi szybami (przednie przepisowe :decayed: ) ale ma:

* wymienione hamulce na 321/288

* DVD + 2xLCD w zagłówkach+ViM hack

* czarny środek S-Line z B7

* fotele skóra+speed z B7

* kierownica trójramienna S-Line

* gałka zmiany biegów S-Line

* czujnik zapięcia pasa kierowcy

* czujnik jakości powietrza + odpowiedni klimatronik

* listwy wewnętrzne wymienione na szczotkowane aluminium

* wymiana MCE na wersję z B7 z pełnym wykorzystaniem funkcjonalności tej wersji: czujnik deszczu, lusterko fotochromatyczne, CLH sterowane przez czujnik światła

* ogrzewanie postojowe w oparciu o fabryczne podzespoły z opcją zdalnego sterowania

spełnia kryteria 'B6 Division'?

:naughty::cool1:

Opublikowano

Czy B6, które z zewnątrz odróżnia się jedynie przyciemnianymi szybami (przednie przepisowe :decayed: ) ale ma:

* wymienione hamulce na 321/288

* DVD + 2xLCD w zagłówkach+ViM hack

* czarny środek S-Line z B7

* fotele skóra+speed z B7

* kierownica trójramienna S-Line

* gałka zmiany biegów S-Line

* czujnik zapięcia pasa kierowcy

* czujnik jakości powietrza + odpowiedni klimatronik

* listwy wewnętrzne wymienione na szczotkowane aluminium

* wymiana MCE na wersję z B7 z pełnym wykorzystaniem funkcjonalności tej wersji: czujnik deszczu, lusterko fotochromatyczne, CLH sterowane przez czujnik światła

* ogrzewanie postojowe w oparciu o fabryczne podzespoły z opcją zdalnego sterowania

spełnia kryteria 'B6 Division'?

:naughty::cool1:

moim zdaniem jak najbardziej tak :good:

Opublikowano

ile można dać za dokładkę zderzaka przód od s-line do B6 i za te listwy drzwiowe ?

Tak zeby nie przepłacić ? :gwizdanie:

Opublikowano

jak sama dokladka plus listwy to z 800, jak dokladka z kratkami to + 500zl

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.