Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

ciekawośtka- data założenia dywizjonu to dokładna data mojego ślubu- tylko nie wiem czy to dobry czy zły znak

laki :good: :good:

za to zdrapię dla ciebie wlepę z Karola samochodu jak będzie miał :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie nie ma żadnego ciśnienia - po to jest ta dyskusja aby ustalić jak ma to wyglądać. Jeśli tak jak do tej pory i większości to pasuje to ja jestem za :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tej całej dyskusji mnie się już na DIVISION nie pali.

nie dramatuj- dywizjon jest w deszkę- ile tu info można uzyskać i pogadać. na każde pytanie dostaniesz odpowiedzi o to chodzi. tylko komisje itp to nie- każdy wie kto ma wyrezane auto a kto nie :wink4: i każdy rezacz pewnie trafi do pierwszego postu.

tak ode mnie- każdy powinien kopnąć Pińczego za to że ma eskę(czytać bogatą wersję A4) :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aj tu moge ma, m dywaniki z achłana

ale zabawne :wallbash:[br]Dopisany: 31 Październik 2011, 22:54_________________________________________________

a ja mam pytanie czy do B5 Batalionu dostaje się każdy z marszu??

na bank nie

no właśnie w tym rzecz...moim zdaniem pierwszym kryterium powinna być długość pobytu na forum, tzn. czas który upływa od rejestracji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam teraz chwilkę więc garść przemyśleń...

DB6 pozostaje w takiej formie jak jest. Nikt niczego nie chce zmieniać - to jest nasze miejsce spotkań i luźnych pogadanek, właścicieli B6. Jednak auto oklejone logiem dywizjonu ma być swoistym wyróżnieniem dla osób szczególnie udzielających się na scenie tej wersji nadwozia.

W zasadzie to nic się nie zmienia - przecież jeśli chodzi o wyróżnienia to macie już podwieszone avatary w pierwszym poście i nikt do tej pory żadnych zażaleń nie zgłaszał. Teraz do avatara dołączy po prostu sticker DB6.

Temat komisji...

...został rzucony, co nie znaczy, że taki zespół powstanie. Nie mniej jednak pojawił się problem - kilku chętnych do DB6 się zgłosiło i wg. opinii jednej osoby dane auto zasługuje na wstąpienie w szeregi a wg. kogoś innego nie. Chodzi tylko o to aby usystematyzować całą procedurę aby potem nie było "dlaczego on a nie ja" (a takie pytania, mimo, że żartem - też padały). Jaką formę to wszystko przyjmie - zależy od nas wszystkich. Już wcześniej pisałem - zrobimy tak aby wszystkim lub przynajmniej większości pasowało. Jeśli dotychczasowa forma Wam odpowiadała to nie widzę sensu tego zmieniać...

I prośba na koniec - temat jest gorący i budzi zainteresowanie. Wszystko sobie ustalimy więc proszę się nie spinać i nie obrażać bo nie o to tutaj chodzi aby unosić się dumą. Logo DB6 w moim mniemaniu jest po to aby kogoś wyróżnić a nie pokazać, że jest lepszy od innych (w negatywnym tej sentencji rozumieniu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinno byc tak ze kandydat zglasza swoja propozycje i wszyscy aktualnie nalezacy do dywizjonu glosuja czy zostaje przyjety czy nie,oczywiscie wymagany pownien byc watek w dziale moja a4 ze zdjeciami zew i wew,lista modow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ma ktoś jakieś ciekawe pomysły jak przerobić dokładkę s-line aby miała 2 otwory na wydechy a nie wyglądała lipnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ma ktoś jakieś ciekawe pomysły jak przerobić dokładkę s-line aby miała 2 otwory na wydechy a nie wyglądała lipnie?

ponoc nowa w ASO kosztuje okolo 400zl wiec warto by sie zastanowic chyba :cool1: Tylko nie wiem czy dobrze pamietam cene ale na pewno ponizej 1k :decayed:

Proponuje link do pierwszego posta zapodac :cool1:

http://www.audizine.com/forum/showthread.php/122430-B6-A4-Ultrasport-Lower-Front-Bumper-with-Stock-Upper

Jako vademecum divisionowca :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...