Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i kolejny ból głowy mam- dzisiaj jadą c do pracy po osiągnię magicznych 90C dałem po piz*zie na 2 3 4 biegu i tak zaczął mrygać silnik i aku :wallbash: :wallbash:

wiecie czumu mryga aku - siada powoli? silnik zamrugał z braku gaz ale czemu aku?

no i popsułeś :decayed:

kolego mi też sie tak raz stało...to z tą lampką aku..dałem buta i zaczoł migać ale jak zwolniłem to przestał.po krótkim czasie cały czas sie swiecił..okazało sie że to sprzęgiełko na alternatorze do wymiany

to jest jakiś cynk- jakie koszta?

jak będę coś wiedział to dam Ci znać :)

przyjechał byś w końcu zachlać trochę z kolegami :naughty: :naughty:

ni ma jak ;( ale na zimowy już postaram się dotrzeć :kox::good:

a swoją drogą ile już do CK jedziesz?

tera to na grilla już za późno chyba że na balkonie :polew::decayed:

co Ty mówisz- pierwszy i jedyny klubowy grill w Ostrowcu był u mnie w garażu i wcale nie było cieplej :gwizdanie:
  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

i kolejny ból głowy mam- dzisiaj jadą c do pracy po osiągnię magicznych 90C dałem po piz*zie na 2 3 4 biegu i tak zaczął mrygać silnik i aku :wallbash: :wallbash:

wiecie czumu mryga aku - siada powoli? silnik zamrugał z braku gaz ale czemu aku?

no i popsułeś :decayed:

kolego mi też sie tak raz stało...to z tą lampką aku..dałem buta i zaczoł migać ale jak zwolniłem to przestał.po krótkim czasie cały czas sie swiecił..okazało sie że to sprzęgiełko na alternatorze do wymiany

to jest jakiś cynk- jakie koszta?

jak będę coś wiedział to dam Ci znać :)

przyjechał byś w końcu zachlać trochę z kolegami :naughty: :naughty:

ni ma jak ;( ale na zimowy już postaram się dotrzeć :kox::good:

a swoją drogą ile już do CK jedziesz?

tera to na grilla już za późno chyba że na balkonie :polew::decayed:

co Ty mówisz- pierwszy i jedyny klubowy grill w Ostrowcu był u mnie w garażu i wcale nie było cieplej :gwizdanie:

ogarnij temat i wpadaj do BT na grilla klubowego :kox: :kox:

Opublikowano

Hej jeszcze raz podejmę Temat. Chce ktoś się zamienić za maglownice? mama Magiel Servotronic z B7 zamienie na zwyczajny magiel. W tym moim wrwana jest złączka od zaworu Servotronic.

Opublikowano

KTO JEST CHĘTNY NA NAKLEJKI DIVISIONU...bo nie wiem ile zrobić ??

Opublikowano

KTO JEST CHĘTNY NA NAKLEJKI DIVISIONU...bo nie wiem ile zrobić ??

Ja biorę jak dostane przepustkę do divisionu ;)
Opublikowano

PUMA do Divisionu trzeba pomodzić furę a nie kupić zmodzoną :evil:

Opublikowano

PUMA do Divisionu trzeba pomodzić furę a nie kupić zmodzoną :evil:

Cwaniak z mnie :naughty: :naughty:

Napisz mnie na listę na naklejkę ewentualnie nakleję gdy się dostane...

Opublikowano

No otwórz listę...

Opublikowano

No otwórz listę...

A więc otwieram listę xD

Biorę 1 sztuke czarną ;)

Opublikowano

No dobra.

2 szt również czarne.

Podajcie jeszcze wymiary.

Opublikowano

ok po niedzieli wyplotuje parę sztuk i podam dokładne wymiary i wrzucę tu fotki jak to wygląda

Opublikowano

ok po niedzieli wyplotuje parę sztuk i podam dokładne wymiary i wrzucę tu fotki jak to wygląda

:good:
Opublikowano

dla mnie tez jedna :kox: zrob takie zeby byly odporne na warunki -deszcz,snieg

Opublikowano

niech na listę wskoczą też Be Siódemki bo tak chyba miało kiedyś być...

i zrobisz naklejeczki też dla B7 :wink4:

Opublikowano

KTO JEST CHĘTNY NA NAKLEJKI DIVISIONU...bo nie wiem ile zrobić ??

Ja biorę jak dostane przepustkę do divisionu ;)

ja też :gwizdanie: :kox:
Opublikowano

Też bym wziął :gwizdanie: bo przez zime szykuje grubsze mody :evil:

:naughty:

Póki co jest 380Nm i w miare dobre wyposażenie tylko.

Gdzie macie te naklejki ? :wink4:

Opublikowano

naklejki gdzie w tym watku było już wstawiane zdjęcie jak wygladaja po 1 listopada zrobie nową partie bo stara wyrzuciłem ze wzgledu na to, że niby Flayer miał zrobić jakiś projekt...

...bedą to naklejki prwaie identyczne jak w logo B6 DIVISION

Opublikowano

A ja to myslałem ze division to ma byc cos jak w B5

-audi A4 B5 nie może być serią (różnice mają być widoczne zarówno we wnętrzu jak i na zewnątrz)

bo z Rns i zawiecha s-line to połowa forum smiga :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.