Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po co sie zastanawiać czy s-line jak w ASO chyba nowe niewiele droższe. Za 400 chyba sie kupi tego małysza.

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Po co sie zastanawiać jak w ASO chyba nowe niewiele droższe. Za 400 chyba sie kupi tego małysza.

spoiler?
Opublikowano

Po co sie zastanawiać jak w ASO chyba nowe niewiele droższe. Za 400 chyba sie kupi tego małysza.

spoiler?

O kratke mu chodziło Marcin

Opublikowano

aaaa to lipa- kratka jest ujowa- plastry miodu robią robotę

mam pytanie cz rns+clima+kosz z cabrio będzie pasował do kombiaka??

Opublikowano

Na bank S LINE :decayed:

Nie opłaci sie :thumbdown:

Panowie sa jakieś szanse na dokładkę s-line do avanta na 2 wydechy? używaną gdzies bo aso :kwasny: :kwasny:

Ciezka sprawa kupic w dobrej cenie uzywke :kwasny: handlarze kumaja temat i trzymają ceny :disgust:

Trzeba polowac na ALLEDROGO :)

Podejdzie do b6 bez grzanych tyłków?? a ta listwa chrom w 2 din nie wystepowała??

Dobra to cena Pany ? :mysli:

http://allegro.pl/panel-climatronic-audi-a4-b6-b7-2din-2001-2007-i1950969095.html

Cena spoko jak za 2 DIN :) Podejdzie bez grzanych stołkow do ciebie

Opublikowano

Szukam kiery 3ramiennej od B6 + airbag , ma ktoś? Została komuś po swapie na b7? :hi:

Opublikowano

Szukam kiery 3ramiennej od B6 + airbag , ma ktoś? Została komuś po swapie na b7? :hi:

ja mam :naughty: oddawaj poduche z b7 mf :decayed:

Opublikowano

Szukam kiery 3ramiennej od B6 + airbag , ma ktoś? Została komuś po swapie na b7? :hi:

ja mam :naughty: oddawaj poduche z b7 mf :decayed:

Kierownicę bratu daje po dobrej cenie, szukam B6. Chcesz sprzedać całą kierę? :D

Opublikowano

Szukam kiery 3ramiennej od B6 + airbag , ma ktoś? Została komuś po swapie na b7? :hi:

ja mam :naughty: oddawaj poduche z b7 mf :decayed:

Kierownicę bratu daje po dobrej cenie, szukam B6. Chcesz sprzedać całą kierę? :D

Olej brata moja kiera jest w bardzo dobrej cenie :decayed: Nie no żartuje bo moja już w sumie zarezerwowana :wink4:

Opublikowano

Szukam kiery 3ramiennej od B6 + airbag , ma ktoś? Została komuś po swapie na b7? :hi:

wsadz zwykla bule :)

Opublikowano

a po co Ci te tlumiki ? nadal masz 2 rozne ?

Opublikowano

a po co Ci te tlumiki ? nadal masz 2 rozne ?

No co Ty :wink4: Ale stare już są i słychać ze coś tam sie poobrywało w srodku :thumbdown:

A jak mam wymienic na takie same tylko nowe(300zl szt) to chyba zaryzykuje i kupie od tego goscia :wink4:

Opublikowano

moge Ci swoje ori sprzedac (z nowymi koncowkami ultera 90mm), nie slychac zeby cos im sie urywalo :)

Opublikowano

mam pytanie czy rns+clima+kosz z cabrio będzie pasował do kombiaka??

Opublikowano

mam pytanie czy rns+clima+kosz z cabrio będzie pasował do kombiaka??

juz tu pytales :naughty: teoretycznie tak... ale chyba nikt tego nie sprawdzal :)

Opublikowano

mam pytanie czy rns+clima+kosz z cabrio będzie pasował do kombiaka??

juz tu pytales :naughty: teoretycznie tak... ale chyba nikt tego nie sprawdzal :)

za pierwszym razem zero odzewu było :thumbdown: :thumbdown:

dzieki FLY :good:

najbardziej chodzi mi o rns i klimę bop kosz chyba ciut inny jest?

Opublikowano

mam pytanie czy rns+clima+kosz z cabrio będzie pasował do kombiaka??

juz tu pytales :naughty: teoretycznie tak... ale chyba nikt tego nie sprawdzal :)

za pierwszym razem zero odzewu było :thumbdown: :thumbdown:

dzieki FLY :good:

najbardziej chodzi mi o rns i klimę bop kosz chyba ciut inny jest?

Przecież nie dostałeś odpowiedzi :decayed:

Jak kupisz i sprawdzisz to będziesz wiedział :naughty:

Opublikowano

nerwowy człowiek jestem i chcę sobie nerwów oszczędzić :>

Opublikowano

Jeśli w koszu są mocowania uchwytów na kubki to na pewno jest on inny: http://audiforum.us/threads/rns-e-latest-model-numbers-help.7332/#post-51376[br]Dopisany: 23 Listopad 2011, 15:39_________________________________________________BTW: Nosb chyba rezał u siebie deskę od cabrio - może wie jak to jest z tymi gratami?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.