Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A jaki papier do swapa na carbon z RS4, no i w którą stronę trzeć :mysli:

Carbon Rs4 to już nie jest tak łatwo. Papierów trzeba więcej, a i trzeć w koło no i precyzja się liczy[br]Dopisany: 29 Listopad 2011, 13:34_________________________________________________

Przerabiał ktoś z was może dekory z rybiej łuski na szczotkowane aluminium. Jakimś papierem ściernym czy czymś takim? Albo kupić folie 3M szczotkowane aluminium i okleić?

Puma jakbyś juz znalazł ten "złoty środek" to ja bym się pisał przetrzeć moje drewno papierem na carbon :polew:

Kolega bardzo dzisiaj ma dobry humor widzę. :naughty: :naughty:

Dziwisz się? :polew:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A jaki papier do swapa na carbon z RS4, no i w którą stronę trzeć :mysli:

Carbon Rs4 to już nie jest tak łatwo. Papierów trzeba więcej, a i trzeć w koło no i precyzja się liczy[br]Dopisany: 29 Listopad 2011, 13:34_________________________________________________

Przerabiał ktoś z was może dekory z rybiej łuski na szczotkowane aluminium. Jakimś papierem ściernym czy czymś takim? Albo kupić folie 3M szczotkowane aluminium i okleić?

Puma jakbyś juz znalazł ten "złoty środek" to ja bym się pisał przetrzeć moje drewno papierem na carbon :polew:

Kolega bardzo dzisiaj ma dobry humor widzę. :naughty: :naughty:

Dziwisz się? :polew:

A wyobraź sobie że tak :wallbash:, bo w B5 przerobiłem al'a karbonowe listwy na szczotkowane alu więc pytam czy z tą rybią łuską też da rady przeszlifować te dekory :mysli:.

Opublikowano

Pokaż zdjęcia jak wyszło :mysli:

Opublikowano

Nie mam zdjęć ale jak ci zależy to sobie poszukaj na forum. Wiele osób swoje tak przerabiało :)

Opublikowano

Dziaj juz nie mam dobrego humoru , ale mi poprawiasz Puma :wink4:

Opublikowano

PUMA

w b5 to może i sie tarło dekory

w b6 to sie zdejmuje stare i kupuje nowe :tongue4:

Opublikowano

Każdy robi co chce przyjacielu :gwizdanie:

Opublikowano

łorewer :naughty:

Opublikowano

ty trafiles?? kurfa tam pewnie sa fotochromy ktore same sa 400zl warte :kwasny: ze nie wszedlem wczesniej :przebiegly:

Opublikowano

Panowie wyskakuje mi na vagu blad -czujnik temperatury silnika ile kosztuje ten czujnik

Opublikowano

Panowie wyskakuje mi na vagu blad -czujnik temperatury silnika ile kosztuje ten czujnik

okolice 50zeta na 2 piny a ten na 4 chyba troche droższy :wink4:

Opublikowano

wtyka jest na 2 piny ten na 4 kosztowal 35 zl ale nie pasuje

Opublikowano

wtyka jest na 2 piny ten na 4 kosztowal 35 zl ale nie pasuje

no bo ten na 4 siedzi za silnikiem. A chodzi Ci o ten na rurze dolnej od chlodnicy tak?

Opublikowano

ty trafiles?? kurfa tam pewnie sa fotochromy ktore same sa 400zl warte :kwasny: ze nie wszedlem wczesniej :przebiegly:

no ja już nawet zapłacone :decayed:niby wszystko tak jak mówisz s4 fotochromy a co przyjdzie zobaczymy :rolleyes:

Opublikowano

chłopaki co to tych dekorów to ja ostatnio kupiłem to http://allegro.pl/folia-3m-aluminium-szczotkowane-alu-122x50-sklep-i1930982960.html i powiem wam że wygląda prawie jak ori ale jest jedno ''ALE'' koleś to albo jakiś nie kumaty albo próbuje ze mnie zrobić ślepego kretyna...jeśli ktoś z was przymierza sie do tej foli to wstrzymajcie sie z zakupem az ja wyjaśnie z nim sprawe...jeśli jestescie zainteresowani co jest nie tak to dajcie znac to opisze tu na divisionie bo teraz nie będę nic pisał bo nie wiem czy kogoś to ciekawi

Opublikowano

ty trafiles?? kurfa tam pewnie sa fotochromy ktore same sa 400zl warte :kwasny: ze nie wszedlem wczesniej :przebiegly:

no ja już nawet zapłacone :decayed:niby wszystko tak jak mówisz s4 fotochromy a co przyjdzie zobaczymy :rolleyes:

Będziesz potrzebował tych fotochromów? Możemy się wymienić, jeśli będą foto podgrzewane. W zamian daję nie-foto podgrzewane. Z moją dopłatą.

Niespiesznie szukam fotochromów podgrzewanych by dołożyć je do fotochromatycznego lusterka wewnętrznego, które niedawno wyrezałem :kox:

Opublikowano

zobaczymy co to przyjdzie :wink4:

Opublikowano

Co moge zrobic z pacjentem, ktory wykorzystal moje zdjecia do swojego opisu na allegro?

http://moto.allegro.pl/kompletne-wnetrze-audi-a4-b6-b7-avant-s-line-ideal-i1967105993.html

Oczywiscie bez zadnej zgody...

Telefonow nie odbieraja... :angry:

Opublikowano

zrób coś żeby było taniej :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.