Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chcesz lotkę ? :tongue4:

Super price ?? :naughty:

A tam masz B6 to cie i na lotkę stać :cool1:

Ty tam Puma trzyj listwy, zmieniaj papier i nie wtryniaj mi sie w biznes :tongue4:

Widocznie twoje umiejętności nie pozwalają ci żeby coś samemu zrobić. Kupić za 400zł i założyć to i moja 13 letnia siostra umie :cool1:

ot rodzinka rodem z Top Gear :)

Puma Ty nie znasz sie wogule na zartach :punish:

Bardzo dobrze ze kombinujesz, tez szukam foli na Swoje drewno, bo nie zapłace za komplet 1000 !!

A papierem :mysli: szzotkowane drewno - tego chyba nikt nie miał - byłbym ORI po całości :polew: :polew:

:good:

Kupiłem jedną listwe na próbę narazię. Jak masz drewno to można na czarny połysk zrobić

dobrze się je maluje

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak juz to białą perełke myśle, Nosb taka kolorystyke kombinował w swoim ulepie, jak miał jeszcze bezową skore, ale co pozniej z tym zrobił, foto nie widziałem :mysli:

Opublikowano

jak juz to białą perełke myśle, Nosb taka kolorystyke kombinował w swoim ulepie, jak miał jeszcze bezową skore, ale co pozniej z tym zrobił, foto nie widziałem :mysli:

Albo jakaś alcantara, mnie już rażą te dekory. Jak skończę robić felgi to się za to biorę.
Opublikowano

wycięcie jest ale fota lipna, to nie jest lotka s-line ale z jakiegoś pakietu stylistycznego audi

Opublikowano

Tak cos mi właśnie nie pasiło. Szczególnie cena :gwizdanie:

Na sygnaturze widać MS Design...

Opublikowano

ładne toto :slina::polew:

Opublikowano

Hej

Dalej szukasz czujnika temp.

wymianilem czujnik temperatury cieczy chlodzacej ... i juz nie wiem gdzie mam szukac tego 2 w aso nie wiedzieli o czym mowie . Ten 2 czujnik znajduje sie z tylu silnika pood odma?

Masz taki silnik jak w podpisie?? Z tylu silnika jest tak mniej wiecej jakby pomiedzy walkami... Przynajmniej w 2.0 i 1.8T tak jest. widac go z góry :cool1:

Nie . teraz mam tez 1.8t ale AVJ

Opublikowano

nie ma ktos za zbyciu maskownicy glosnika prawy przod w czarnym kolorze z logo Bose??

Opublikowano

o panie :decayed:

Opublikowano

ty trafiles?? kurfa tam pewnie sa fotochromy ktore same sa 400zl warte :kwasny: ze nie wszedlem wczesniej :przebiegly:

no ja już nawet zapłacone :decayed:niby wszystko tak jak mówisz s4 fotochromy a co przyjdzie zobaczymy :rolleyes:

Będziesz potrzebował tych fotochromów? Możemy się wymienić, jeśli będą foto podgrzewane. W zamian daję nie-foto podgrzewane. Z moją dopłatą.

Niespiesznie szukam fotochromów podgrzewanych by dołożyć je do fotochromatycznego lusterka wewnętrznego, które niedawno wyrezałem :kox:

zobaczymy co to przyjdzie :wink4:

I jak?

Opublikowano

Cos mi tu zalatuje laminatem :mysli: ale mozna zadzwonic i sie spytac :)

http://moto.allegro.pl/audi-a4-b6-s4-s-line-listwy-na-drzwi-i1961681933.html

wczoraj call i to są fejki :thumbdown::sick3:

Też dzwoniłem, ale jakiś tydzień temu :polew:

Opublikowano

Cos mi tu zalatuje laminatem :mysli: ale mozna zadzwonic i sie spytac :)

http://moto.allegro.pl/audi-a4-b6-s4-s-line-listwy-na-drzwi-i1961681933.html

wczoraj call i to są fejki :thumbdown::sick3:

Też dzwoniłem, ale jakiś tydzień temu :polew:

stawiasz się? :polew: :polew: [br]Dopisany: 05 Grudzień 2011, 16:41_________________________________________________żeby ten badziew chociaż 150plna kosztował to bym wziął na próbę :kox:
Opublikowano

szkoda nawet tych 150PLN

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.