Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

...i dobrze, bo by cale forum z takimi jezdzilo :D

poza tym to S-line, a nie S4

nie ma ktos przetwornicy pod bixenon B6 ?

Opublikowano

...i dobrze, bo by cale forum z takimi jezdzilo :D

poza tym to S-line, a nie S4

nie ma ktos przetwornicy pod bixenon B6 ?

mial gosciu w dziale sprzedam po 250 zeta nowe :gwizdanie:

Opublikowano

ty trafiles?? kurfa tam pewnie sa fotochromy ktore same sa 400zl warte :kwasny: ze nie wszedlem wczesniej :przebiegly:

no ja już nawet zapłacone :decayed:niby wszystko tak jak mówisz s4 fotochromy a co przyjdzie zobaczymy :rolleyes:

Będziesz potrzebował tych fotochromów? Możemy się wymienić, jeśli będą foto podgrzewane. W zamian daję nie-foto podgrzewane. Z moją dopłatą.

Niespiesznie szukam fotochromów podgrzewanych by dołożyć je do fotochromatycznego lusterka wewnętrznego, które niedawno wyrezałem :kox:

zobaczymy co to przyjdzie :wink4:

I jak?

jeszcze ich nie mam :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Grudzień 2011, 18:07_________________________________________________

Cos mi tu zalatuje laminatem :mysli: ale mozna zadzwonic i sie spytac :)

http://moto.allegro.pl/audi-a4-b6-s4-s-line-listwy-na-drzwi-i1961681933.html

wczoraj call i to są fejki :thumbdown::sick3:

Też dzwoniłem, ale jakiś tydzień temu :polew:

stawiasz się? :polew: :polew: [br]Dopisany: 05 Grudzień 2011, 16:41_________________________________________________żeby ten badziew chociaż 150plna kosztował to bym wziął na próbę :kox:

pany tylko ori :cool1:jak coś to dzo-dzo ma nówki za1300zł S4 :naughty:

Opublikowano

jest gdzieś instrukcja rezanka tylnych szyb w elektryce i tylnego PDC w B6/B7??

Opublikowano

ma ktos do sprzedania sprawne trzecie światło stop do sedana??

Opublikowano

jest gdzieś instrukcja rezanka tylnych szyb w elektryce i tylnego PDC w B6/B7??

jest w dziale warsztat

Opublikowano
  • Autor

artek ja mam.

Opublikowano

dogaduje temat...z Jarol`em...NOSB ale dziekuje za zainteresowanie...jakby co to się odezwę

Opublikowano

jest gdzieś instrukcja rezanka tylnych szyb w elektryce i tylnego PDC w B6/B7??

jest w dziale warsztat

ale chyba to wątek o przednim PDC

Opublikowano

może ktoś ma namiary na nakładkę pedału gazu od rs

[br]Dopisany: 06 Grudzień 2011, 23:15_________________________________________________

jest gdzieś instrukcja rezanka tylnych szyb w elektryce i tylnego PDC w B6/B7??

jest w dziale warsztat

ale chyba to wątek o przednim PDC

\jest też o tylnym ale to nie ori

Opublikowano

jest gdzieś instrukcja rezanka tylnych szyb w elektryce i tylnego PDC w B6/B7??

jest w dziale warsztat

ale chyba to wątek o przednim PDC

Pod tutorialem dot. PDC @ front, jest też opis "tyłka".

Opublikowano

jest gdzieś instrukcja rezanka tylnych szyb w elektryce i tylnego PDC w B6/B7??

jest w dziale warsztat

ale chyba to wątek o przednim PDC

Pod tutorialem dot. PDC @ front, jest też opis "tyłka".

no właśnie wiedziałem że gdzieś czytałem ale nie mogłem sobie przypomieć,a opis elektryki tył jest tu http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=162929.0;highlight=elektryczne+szyby+tył

Opublikowano

...i dobrze, bo by cale forum z takimi jezdzilo :D

poza tym to S-line, a nie S4

nie ma ktos przetwornicy pod bixenon B6 ?

tylko nowa 4 piny jak coś
Opublikowano

juz zamowilem, jutro bede mial nowke Valeo :)

Opublikowano

juz zamowilem, jutro bede mial nowke Valeo :)

za ?

[br]Dopisany: 07 Grudzień 2011, 15:22_________________________________________________poszła by jedna paczką :chytry:[br]Dopisany: 07 Grudzień 2011, 15:23_________________________________________________Czester pv :chytry:

Opublikowano

juz zamowilem, jutro bede mial nowke Valeo :)

za ?

[br]Dopisany: 07 Grudzień 2011, 15:22_________________________________________________poszła by jedna paczką :chytry:

285 z wysylka kurierem :) zalezalo mi na czasie, mam w sobote wyjazd i chce jechac z normalnym swiatlem, puszczasz dzis krateczki? :gwizdanie:

Opublikowano

pamiętaj że valeo do mnie :decayed:

tak już spakowane :wink4:

Opublikowano

Pamieta ktoś na szybko w ktorej kostce i ktory kabel to linia K??

i czy w a6 jest ten sam kabel co w a4?

Opublikowano

juz zamowilem, jutro bede mial nowke Valeo :)

za ?

[br]Dopisany: 07 Grudzień 2011, 15:22_________________________________________________poszła by jedna paczką :chytry:[br]Dopisany: 07 Grudzień 2011, 15:23_________________________________________________Czester pv :chytry:

Tak tak już kasuję :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.