Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie jakie wahacze? Febi? Meyle czy tylko Lemforder? Bo kupiłem te mastersporta i porażka..... Muszę wymienić znowu a już lipy nie chce. Warte coś te Febi albo Meyle czy nie bawić się i tylko ori?

Opublikowano

Bierz Lema :)

Opublikowano

Mamy jakiegoś dostawce? :P Ile cały komplet z końcówkami? Drążki chyba też wymienię od razu

Opublikowano

TOM77 :wink4:

Opublikowano

OK juz zamowione, 17 euro + vat. Kupiłem ale nie dla siebie, koleś się wystawił z nakładkami na pedały od s4 (aluminium) nówki sztuki, od 3 miesięcy chciał za nie 90 euro i w końcu napisał, że się może wymienić za ambiente (nie sprawdzał w serwisie bo to pusty irol :D) no i za 20 euro bede mial pedały, niestety bez podstopnicy ale co tam hehe

poważnie?a gdzie to znalazłeś?będę też musiał zajrzeć...takie biznesy to można robić :polew:

laki jak chcesz to mam namiar na nowe pedaly RS4 z postopnica za 120€ :naughty:
Opublikowano

Norka kiedy będziesz w PL musze się z tobą na tym gwincie przejechać bo to u mnie jeszcze sporna sprawa jest.

Opublikowano

planuje pod koniec maja na dluzszy weekend :wink4:

Opublikowano

@norka, samą podstopnicę teraz potrzebuję - pedały już są :P

Opublikowano

@norka, samą podstopnicę teraz potrzebuję - pedały już są :P

narazie jest kąplet na sprzedaż, ale jak coś znajde to dam Ci cynka :wink4:
Opublikowano

dzięki :good: :good:[br]Dopisany: 23 Styczeń 2012, 20:24_________________________________________________Gdzie jest temat kolegi Tom77 który sprzedaje ori części w dobrych cenach?? :notworthy:

Opublikowano

mogłby ktos mi podpowiedziec jak zdjac rękojesc ręcznego??

Opublikowano

dzięki :good: :good:[br]Dopisany: 23 Styczeń 2012, 20:24_________________________________________________Gdzie jest temat kolegi Tom77 który sprzedaje ori części w dobrych cenach?? :notworthy:

a bedzie u Ciebie normalna podstopnica pasować jak Ty masz kierownice nie tam gdzie powinna być? :mysli:
Opublikowano

NO właśnie nie wiem, niby jest podzielone na RHD i LHD ale co to może być za różnica?? :mysli:

Opublikowano

Przecież one się będą różnić na 100% zobacz sobie jak ori wygląda w aucie ma z jednej strony plastik ze skosu (tylko z jednej) prawej albo lewej zależności od tego czy anglik czy nie

Opublikowano

Czyli że co? Niby ja mam mieć tą podstopnicę po prawej?? :polew:

Opublikowano

tak i masz sobie położyc noge jak nie bedziesz używał gazu........... :naughty:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

chłopaki kto zbierał zamówienia na kratki s-line aktualne jeszcze ,norka może masz gdzieś namiar na nakładkę gazu rs bo brakuje mi do kompletu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.