Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie no i co z tym naszym divisionem??:decayed: juz mamy tych PREZESÓW czy jeszcze nie :wink:
Dokładnie tez mnie to pytanie interesuje.

ale po kiego komisja? :wallbash: :wallbash:

zapytanie w temacie czy auto nadaje się do dywiz... czy nie jeżeli tak Nosb czy mod daje fotę do pierwszego postu i kropka

Jak to po co. Najlepiej niech ten albo ten decyduje i wybiera według swojego uznania. Nosb to nawet czasu nie będzie miał bo zajęty a nawet w tej dyskusji się nie udziela. Najlepiej dalej bez żadnych zasad:doh:

Zasady dwie ileś tam modów fajnych plus staż na forum- więcej potrzebujesz?

a kto wybiera- ankieta 5 dni i już wiadomo czy nada się na pierwszą stroną - jakoś w pierwszym poście są już rezacze i nikt nie zakwestionował ich wyboru- po co szopa z zarządem jak jest lud u nas ogarnięty i wiadomo kto jaką wersję kupił i co w niej zrobił. jeden kupi s line zrobi jakąś pierołę dwie i bedzie w dywizionie? a drugi wyreza pół auta i będzie obok niego? forum jest nasze wspólne i nie uwazam że powinny decydować o tym 2-5 osób tylko większość.

ale się spuściłem :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

pisalem juz wczesniej zeby zrobic ankiete ze dane audi chce dolaczyc do b6 divison a osoby ktore sa w b6 division glosuja,procentowo wygrywa i dolacza do b6 Division,nie wiem czy trudno zrobic taka ankiete dla tego watku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisalem juz wczesniej zeby zrobic ankiete ze dane audi chce dolaczyc do b6 divison a osoby ktore sa w b6 division glosuja,procentowo wygrywa i dolacza do b6 Division,nie wiem czy trudno zrobic taka ankiete dla tego watku

:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej wybrac takich co odpisuja na PW:wink: itp

---------- Post dopisany at 16:05 ---------- Poprzedni post napisany at 16:02 ----------

pisalem juz wczesniej zeby zrobic ankiete ze dane audi chce dolaczyc do b6 divison a osoby ktore sa w b6 division glosuja,procentowo wygrywa i dolacza do b6 Division,nie wiem czy trudno zrobic taka ankiete dla tego watku

:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisalem juz wczesniej zeby zrobic ankiete ze dane audi chce dolaczyc do b6 divison a osoby ktore sa w b6 division glosuja,procentowo wygrywa i dolacza do b6 Division,nie wiem czy trudno zrobic taka ankiete dla tego watku

No i to chyba najlepsza opcja:wink:

Tylko chętnych do zrobienia ankiety nie ma:grin:

---------- Post dopisany at 15:12 ---------- Poprzedni post napisany at 15:08 ----------

Proponuje jeszcze podać czyje to auto i jakiś link do tematu z autem, Bo na poprzednim silniku forum można było kliknąć na zdjęcie i było się w temacie danego auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry pomysł z głosowaniem aktualnie podwieszonych DVB6 - w zasadzie jest to komisja, której nam brakowało :thumbup1:

Ustalmy tylko jaki % głosów jest adekwatny - nie każdy z DVB6 zagląda tu codziennie - może być poślizg w udziale w ankiecie, dlatego przyjmijmy jakiś termin i (%) liczbę oddanych głosów.... np. 75% aktualnej listy?

Taka forma głosowania będzie chyba najbardziej sprawiedliwa - głosuje nie kilka osób lecz wszyscy. Mimo wszystko, chętnie widziałbym też osobną grupę odpowiedzialną za DVB6 - chodzi o ludzi spajających ten dział. Tak jak np. Artur robi naklejki, potrzebny ktoś jeszcze kto będzie rozsyłał PW (np. z info o głosowaniu).

Poza tym jakiś regulamin... Głosowanie, głosowaniem ale przydadzą się jakieś wytyczne:

- wątek w mojej B6

- dużo czasu spędzanego w DVB6

- czas poświęcony autku

No i na koniec - ten wątek nadal pozostaje przede wszystkim naszym miejscem spotkań i pogaduch - w tej kwestii nic się nie zmienia. Porządkujemy tylko ten sektor w którym od dawna jest burdel... I w kwestii oponentów komisji - nie bójcie się "podziałów" bo do tego nie dojdzie. Za fajną ekipię mamy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to Bartek podwieszaj ankiete za co kase bierzesz od czlonkow b6 D :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam decydować nie mogę. Poczekajmy niech reszta się wypowie (także przeciwnicy :wink:).

Jeśli chodzi o aktualną listę DVB6 (lecę po fotkach):

- Nosb

- Młody_drog

- Thom4s

- Badboy

- ArturB6

- ?

- ?

- Wrclaguna

- Stolkien

- Waski

- Bieniek

- David

- Bart-S

- Musti

Ze znakami zapytania musicie mi pomóc :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja moge być tym ''przeciwnikiem'':wink: i stwierdzam że pomysł dobry,jest tylko jedno ''ALE'' jak bedziecie stwierdzać czy ktoś odpowiednio duzo czasu spędza na DVB6?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja moge być tym ''przeciwnikiem'':wink: i stwierdzam że pomysł dobry,jest tylko jedno ''ALE'' jak bedziecie stwierdzać czy ktoś odpowiednio duzo czasu spędza na DVB6?

To mogłoby być jednym z kryteriów - chociażby częstotliwość wpisów. Chodzi o integrację z tym działem... No i to tylko propozycja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart-S dobrze gada dać mu vódki :decayed::thumbup1:

---------- Post dopisany at 19:20 ---------- Poprzedni post napisany at 19:19 ----------

ja obiecuje poprawe jezeli chodzi o wpisy w tym dziale :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja moge być tym ''przeciwnikiem'':wink: i stwierdzam że pomysł dobry,jest tylko jedno ''ALE'' jak bedziecie stwierdzać czy ktoś odpowiednio duzo czasu spędza na DVB6?

To mogłoby być jednym z kryteriów - chociażby częstotliwość wpisów. Chodzi o integrację z tym działem... No i to tylko propozycja :)

o to bede musiał troche tu spamu nadrobic bo sie nie załapie:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz - to nie do końca tak. To może być ważne kryterium gdy np. pojawi się osoba, która kupiła auto już bdb wyposażone (np. S4). Wtedy jeśli ktoś taki jest aktywny (również tutaj) jak i dba o auto - z pewnością będzie mile widziany w dywizjonie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz - to nie do końca tak. To może być ważne kryterium gdy np. pojawi się osoba, która kupiła auto już bdb wyposażone (np. S4). Wtedy jeśli ktoś taki jest aktywny (również tutaj) jak i dba o auto - z pewnością będzie mile widziany w dywizjonie...

no co do tego to masz racje..bo jak tu juz było wspomniane.. ktos cały czas grzebie i modzi w aucie a drugi ma już auto na wypasie że nie ma czego dokładać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...