Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie ktoś się tu kiedyś oferował jak pytałem o to czy ktoś ma działającą regulacje lampy w bixie bo mi się to posypało. Nadal aktualne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

ja mam z przodu zaciski z a6 c6 3.0 tdi allroad :wink: tylu nie wlozysz z a6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykrywacz kłamstw ... :shock3:

Tego jeszcze nie słyszałem.

pracowałem w Inter Carsie. No już odkąd pracuje czyli 6lat był stosowany:wink: Nie jakaś super praca ale troche szkoda po 6 latach zostać za nic wyjebanym:kwasny:

Zasięgnij porady prawnej.

Miałeś umowę o pracę na czas nieokreślony? Jakiego typu jest to wypowiedzenie? Co jest wpisane w wypowiedzeniu? Za porozumieniem stron? Wypowiedzenie ze strony pracodawcy? Jaki powód?

Wpis w dokumentach, że na podstawie podejrzenia kradzieży to jak wilczy bilet. Który pracodawca zechce zatrudnić taką osobę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany... 115KM to na ile nasi tunerzy wykręcą przy lajtowym programie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakie śruby do dystansów 15mm ? nie pamiętam wymiaru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykrywacz kłamstw ... :shock3:

Tego jeszcze nie słyszałem.

pracowałem w Inter Carsie. No już odkąd pracuje czyli 6lat był stosowany:wink: Nie jakaś super praca ale troche szkoda po 6 latach zostać za nic wyjebanym:kwasny:

Zasięgnij porady prawnej.

Miałeś umowę o pracę na czas nieokreślony? Jakiego typu jest to wypowiedzenie? Co jest wpisane w wypowiedzeniu? Za porozumieniem stron? Wypowiedzenie ze strony pracodawcy? Jaki powód?

Wpis w dokumentach, że na podstawie podejrzenia kradzieży to jak wilczy bilet. Który pracodawca zechce zatrudnić taką osobę?

Normalnie na 10lat umowe miałem. Wypowiedzenie za porozumieniem stron ale nie dali mi innego do wyboru. Nie pisałem żadnego oświadczenia woli które ponoć trzeba sporządzić na piśmie własnorecznie:whistling: Nie mam przypisanego żadnego arttykułu w związku ze zwolnieniem ale zostało ono na mnie jakby wymuszone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wandej 3maj sie sam zostalem zwolniony pol roku temu przez redukcje etatow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wandej 3maj sie sam zostalem zwolniony pol roku temu przez redukcje etatow

Dzięki:wink: Może wyjdzie mi to na lepsze...kto wie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie co to jest Epc? Przy 5 tys obroty spadły do zera a teraz nie kręci powyżej 4.6 obr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EPC informuje o jakiejs usterce elektroniki silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup nowego Priusa z salonu :)

To chyba wolę naprawiać i się wkur......

Auto postalo 8h i samo się naprawiło pewnie tylko tymczasowo ale to cieszy :banan:

---------- Post dopisany at 22:44 ---------- Poprzedni post napisany at 22:42 ----------

Wandej walić ich. Głupia sprawa ale znajdziesz lepsza robotę ale teraz koło pióra powinieneś im zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma naboru, nie wałkujcie tego tematu co chwile jezu... Jak będzie administracja miała czas to to ogarnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma naboru, nie wałkujcie tego tematu co chwile jezu... Jak będzie administracja miała czas to to ogarnie
No ok ale mi chodzi o to co muszę zrobić? Czy tylko mam powiedzieć że chcę dołączyć czy coś muszę jeszcze zrobić:whistling:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz rezać auto potężnie plus temat o aucie plus staż na forum.

Chociaż moim zdaniem to tu parę osób się pcha a bogate auta kupiły zrobily parę pierdół a pchają się jakby pół auta wyrezaly a te co full zrobiły siedzą cichutko

---------- Post dopisany at 09:54 ---------- Poprzedni post napisany at 09:51 ----------

Ale świętego spokoju dałbym ich do,pierwszego,prostu niech mają :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja w sumie dopiero zaczynam rezanko:wink: i pewnie narazie jeszcze się nie załapię, ale pomału do wszystkiego się dojdzie:naughty: mam w planach już kilka modów oprócz tego co narazie jest wyrezane. Jak by co to jestem chętny:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz rezać auto potężnie plus temat o aucie plus staż na forum.

Chociaż moim zdaniem to tu parę osób się pcha a bogate auta kupiły zrobily parę pierdół a pchają się jakby pół auta wyrezaly a te co full zrobiły siedzą cichutko

---------- Post dopisany at 09:54 ---------- Poprzedni post napisany at 09:51 ----------

Ale świętego spokoju dałbym ich do,pierwszego,prostu niech mają :banan:

Napisz kto to taki może być na PW bo na pierwszą myśl to nikogo takiego nie kojarzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...